Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

forum - Holandia


()
Początkujacy
Forum tworza ludzie,
ciekawi ludzie-interesujace forum,
hmmm....mam ostatnio wrazenie, ze jakas naturalna selekcja owy portal , automatycznie rowniez i forum, zostal przekierunkowany na pewna grupe osob, ktorzy to adoruja sie wzajemnie etykietkami typu :" jest na czym oko zawiesic" lub " ale laska".
Smutne to jest ...niestety.
Szkoda wielka.
Prettig weekend.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
Forum tworza ludzie,
ciekawi ludzie-interesujace forum,
hmmm....mam ostatnio wrazenie, ze jakas naturalna selekcja owy portal , automatycznie rowniez i forum, zostal przekierunkowany na pewna grupe osob, ktorzy to adoruja sie wzajemnie etykietkami typu :" jest na czym oko zawiesic" lub " ale laska".
Smutne to jest ...niestety.
Szkoda wielka.
Prettig weekend.


Drogi Adammie

czy kolek ma rozkrecic jakis dym?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Drogi Kolku,

Nasze porozumiewanie sie bez zbednych slow jest oszalamiajace!!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Adamm napisał:
Forum tworza ludzie,
ciekawi ludzie-interesujace forum,
hmmm....mam ostatnio wrazenie, ze jakas naturalna selekcja owy portal , automatycznie rowniez i forum, zostal przekierunkowany na pewna grupe osob, ktorzy to adoruja sie wzajemnie etykietkami typu :" jest na czym oko zawiesic" lub " ale laska".
Smutne to jest ...niestety.
Szkoda wielka.
Prettig weekend.


Widzisz teraz, Adaśko, za rzadko wchodzisz. Ot co.
Przepędzono ładne duszki. Zniknęli; HenrykO, Wiedźma, Vader, Loulou, wszystkie fajne Anki, Golum i wielu, wielu innych, czasem pokaże się jeszczeTornado, Marek, Wiciu, mgh i inni, ale sporadycznie.
Nowy temat?...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm.....smutne,ale jakie prawdziwe...ludzie pomylili pojecia spolecznosciowy z randkowo-rozrywkowym(oczywiscie chodzi mi o ta niskich lotow rozrywke)....
Pozdrowionka

A tak w innym temacie:czy wybieracie sie na koncert Dezertera w Hadze 6 marca????
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Adamm, Viola!!! wlasnie...hmmmmmm....jakos za rzadko ppkazujemy sie na forum, Ty Violus tez, a jakby !!! tak jak powiedziales Adam , forum tworza ludzie, ale z kim tu wlasciwie dyskutowac o czymkolwiek (poza wymienionymi przez Was ludzmi ) ??? na tym portalu powsaly , wydaje mi sie dwa srodowiska a wlasciwie dwa towarzystwa : 1) Towarzystwo Wzajemnej Adoracji , 2) Towarzystwo Wzajemnej Nienawisci.......my chyba , nie ulepszajac nikomu , nie pasujemy do zadnego z nich... moje spostrzezenie jest takie, ze za kazdym razem , gdy pojawia sie ciekawy temat, sprowadza sie on prawie zawsze do obelg i nieuzasadnionej krytyki, wytykania kto po czyjej stronie stoi i kto do jakiej grupy nalezy....ja nie chce nikogo szufladkowac , kazdy ma prawo do wlasnego zdania i moze sie nim pochwalic, tylko z respektem dla drugiego forumowicza......no wiec ????? zbierzmy sie w koncu do kupy i .......Stworzmy fajne forum !!!!! pozdrawiam wszystkich dawno niewidzianych i nieslyszanych !!!!! milego tygodnia
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Kiedy czytam niektore posty to po prostu dupe urywa, potwierdza sie teoria Darwina o pochodzeniu czlowieka. Niektorym blizej do malp innym troche dalej
Ogolnie to "wszyscy przeciwko wszystkim".

Malutkaniepokorna do zobaboba w Hadze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak Adammie jak zawsze Twoje slowa trafne i prawdziwe. Forum-dyskusje tworza ludzie. Ludzie potrafiacy dyskutowac nawet sprzeczac sie, ale nie wyzywac sie obrzucac obelgami i wyzwiskami i dlatego to forum umiera smiercia naturalna gdyz jest to forum pieniaczy i awanturnikow a ci przeiez wypalaja sie jak pochodnie przesladowcow Janosika. Kolek - zaczynaj jakis dym ratuj to co jest do uratowania. Pozdrawiam wszystkich milczacych do pracy rodacy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
heheh Tornado....mówisz jak wczoraj na kawie z ciastem-z sensem i do rzeczy
i juz...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BziQ napisał:
heheh Tornado....mówisz jak wczoraj na kawie z ciastem-z sensem i do rzeczy
i juz...

Tak jakos wyszlo samo. A moze cos sie s tego wykluje
Zgłoś wpis


Bliżej nas