Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Maciek23 Marcin Ratajczak (11066 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Siema Ciotka
Chyba przez te dane statystyczne o Irakijczykach wyrwalem sie z tematu watku
Co do knajp to mam dość ciekawa ekipę wiec nie będę kupowal kkota w worku jesli
nawet nie wiem czy to kot czy kocica
Tak przy okazji to podrawiam Małe i Pyskate
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zaczyna powoli wracać uśmiech tak jak wracają starzy bajeranci. Co do Miss Uma. Aż strach się wypowiadać gdyż po zapoznaniu się z wszystkimi jej wypowiedziami można powiedzieć jedno - chodzacy omnibus i tylko tyle. Dla wtajemniczonych - nie wgłębiać się w jej wiedzę - gdyż na mó rozum w znacznym stopniu ograniczona. Nie wyszedł handel starymi instrumentami to może uda się ze statystyką. Tylko należy wielka Pani pamiętać o jednym każde dane statystyczne dopuszczają odpowiedni procent błędu. Wracajcie chłopce na forum bo już było przkro i wreszcie Ciotka coś powiedziała - pamiętaj o kalendarzach i o tym, że za parę godzin pierwszy mecz. Pozdrawiam wszystkich starych-młodych forumowiczów. Oj zacznie się zacznie. Hura!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje,z fajna ekipa to ja zawsze i wszedzie..nie trzeba dwa razy mowic
I zostalam przemianowana??
Welcome back,Marek i Tornado
Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Viooltje,z fajna ekipa to ja zawsze i wszedzie..nie trzeba dwa razy mowic
I zostalam przemianowana??
Welcome back,Marek i Tornado
Pozdrowionka

Witam Mała awanturnico. Pozdrawiam ze skweru przed basenem olimpijskim w Antwerpii
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tornado,a jakie wiatry Cie tam zawiodly???
A co do pozytywnego wizerunku Polakow,tp przyznam racje Markowi,jesli chodzi o indywidualne podejscie do kazdego ...Jaki jestes,takim cie widza inni ,nie tylko Holendrzy.Latwo wrzucic wszystkich do jednego kociolka i powiedziec ,ze wszyscy jestesmy be...Nie oburzam sie slyszac negatywna opinie o nas,bo niestety,niektorzy ciezko na nia pracuja....Ale tez i nie utozsamiam sie z nia.Sa ludzie i czlowieki i stworzenia wygladem tylko przypominajace czlowieka w kazdym narodzie i kazdej rasy.
Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poróż krztałcą bez względua wiek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Tornado,a jakie wiatry Cie tam zawiodly???
A co do pozytywnego wizerunku Polakow,tp przyznam racje Markowi,jesli chodzi o indywidualne podejscie do kazdego ...Jaki jestes,takim cie widza inni ,nie tylko Holendrzy.Latwo wrzucic wszystkich do jednego kociolka i powiedziec ,ze wszyscy jestesmy be...Nie oburzam sie slyszac negatywna opinie o nas,bo niestety,niektorzy ciezko na nia pracuja....Ale tez i nie utozsamiam sie z nia.Sa ludzie i czlowieki i stworzenia wygladem tylko przypominajace czlowieka w kazdym narodzie i kazdej rasy.
Pozdrowionka



Elo Mała Pyskata
Ale ja wlasnie do tego zmierzam. Jesli w interesie kazdego Polaka mieszkajacego
NL bedzie dbanie o swoj wizerunek i po prostu nie robienie obciachu naszej RP
to bedzie pięknie
Zgłoś wpis
1 Post
Piotr Kazimierczak
(kazik9488628)
Początkujacy
cyt. Co do cudaka ze swastyka w avatarze...mhm...moj dziadek patrzyl kiedys na takich
z przymruzeniem oka ..... przez szczerbinke : D


Rozwalił mnie ten tekst 5/5
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Elo Marek
Widze,ze szybko mnie jakos przemianowujecie
Wiesz,teraz,to juz idealizmem u Ciebie zawialo.....Gdyby wszyscy zdali sobie z tego sprawe,ze to od nich zalezy jak ich sie widzi,i ze sami sa odpowiedzialni za opinie o sobie,to bylaby utopia..Idealny swiat
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
co wy z ta opinia o nas ???!!!
olac to
niech sobie mysla i mowia co chca
a my robmy swoje cokolwiek to jest
Zgłoś wpis


Bliżej nas