Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
DO MILEGO
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.


Hej!
Jak raczej czytam tak teraz się wypowiem, bo wyszłam i obok stanęłam!!!

Jaro sorry, nie obraź się i z całym szacunkiem do Ciebie, ale że tak powiem "stary a głupi"
Rozpowiadasz jakieś ploty o puszczającej się lasce (na pewno ona Ci prawa nie dała do pisania o niej), a zapytałeś ją chociaż o to czy to prawda, bo tak i tak o niej słyszałeś? Znasz tylko wypowiedz jakiegoś Holendra i tak mu bardzo wierzysz? Niby koleś taki zmieszany był, ale jak mu dobrze robiła to było wszystko OK? A może koleś ma po prostu bujną wyobraźnię, marzenia seksualne z nią związane lub po prostu nie dostał czego chciał i rozpowiada głupoty?
"Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje", więc może koleś wyolbrzymił sytuację????
A może jesteś zazdrosny, że nie znalazłeś się na jego miejscu???
Jak piszesz dziewczyna ma 21 lat, więc jest pełnoletnia i ma prawo do samodzielnego decydowania o swoim życiu i gdzie? co? i z kim? A może jest ona po prostu nimfomanka obojętne jej gdzie i z kim traktuje sex jako czystą zabawę lub po prostu dla sportu zalicza facetów (tak jak to niektórzy faceci też robią) ???? Chyba to jej sprawa

Wyobraź sobie taką sytuację, że idziesz do swojej szefowej Holenderki Ona rozochocona robi Ci "to i tamto", a Ty jej. Po wszystkim pytasz: "tomorrow work?" Wychodzisz zadowolony z bananem na twarzy po udanym seksie Ona mówi zmieszana do swojej przyjaciółki Polki: "No, kolejna polska męska dziwka zaliczona" Żenujące prawda?

Puszczalstwo jak to mówisz jest i będzie, obojętnie czy to w PL czy też w NL i nie dotyczy tylko dziewczyn, bo przecież mamy również i męskie wydanie Jeśli zresztą komuś z tym dobrze to co nam do tego
Zawsze tak było, jest i będzie, że kobieta to ta puszczalska a mężczyzna to może, bo on to tylko zalicza
Wydaje mi się, że każdy powinien pilnować swojego nosa, a nie kto komu wskoczył do łóżka.
To, że Polki mają też taką a nie inną opinię bierzę się też z tego, że co niektórzy Panowie plotkują a przekazując sobie informację po drodze dodają trochę pikanterii, jak to w przekazie zresztą bywa


Wracając do tematu - niestety mój profil jest już tak stary, że nie wyświetla mi się ten ranking A szkoda chętnie popatrzyłabym i pośmiała z męskich komentarzy pod zdjęciami.
oj przepraszam MalutkaNiepokorna już mnie uświadomiła gdzie ten ranking się znajduję, więc będzie z czego się pośmiać


Tak jak pisał Blondyn to każdego sprawa co ma na zdjęciu, więc lecę porobić parę fotek: auta, telewizora, golizny, laptopa, psa i kota wymienię się z Wiedźmą i Adammmem a może i Wam pokażę

Pozdrowienia

A tak na marginesie "Piotrusiu Panie" Viooltje ma zalożony męski turecko-marokański harem. Byłam, widziałam, ciekawa sprawa, może też założę Na dodatek jej Bazyl też nie lepszy szasta polskimi i holenderskimi wyuzdanymi suczkami na lewo i prawo
Grand zabieraj Goluma na ten mecz niech się chłop wybiega to i w domu spokojniejszy będzie, a Tobie kochana Viooltje pompony z myjek juz przygotowałam
pzdr



Dodam jeszcze ciekawą kobietę Dj Diva Holenderka występująca w dość ciekawym stroju
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A tak na marginesie "Piotrusiu Panie" Viooltje ma zalożony męski turecko-marokański harem. Byłam, widziałam, ciekawa sprawa, może też założę Na dodatek jej Bazyl też nie lepszy szasta polskimi i holenderskimi wyuzdanymi suczkami na lewo i prawo ..............



Hmmmmmmm,to może i ja zobacze jak to jest w takim haremie----eeeeeeee,wole nie chce zaraz po tym musiałbym wymoczyć się w lizolu,nastepnie popełnić Harakiri po czym Sepuku,w rezultacie poprosiłbym o spalenie mojego truchła i rozsypanie resztek na jakiejś ateickiej ziemi......
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Piotruś Paan napisał:
A tak na marginesie "Piotrusiu Panie" Viooltje ma zalożony męski turecko-marokański harem. Byłam, widziałam, ciekawa sprawa, może też założę Na dodatek jej Bazyl też nie lepszy szasta polskimi i holenderskimi wyuzdanymi suczkami na lewo i prawo ..............



Hmmmmmmm,to może i ja zobacze jak to jest w takim haremie----eeeeeeee,wole nie chce zaraz po tym musiałbym wymoczyć się w lizolu,nastepnie popełnić Harakiri po czym Sepuku,w rezultacie poprosiłbym o spalenie mojego truchła i rozsypanie resztek na jakiejś ateickiej ziemi......


Oj Piotrus Turcznki chyba nie takie zle, mialam jedna w klasie i normalna europejska byla
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Anja, rozoszerzyłam asortyment. Teraz jest jeszcze jeden Apacz, Eskimos, dwóch Pigmejów i kilku Aborygenów.

Zapraszam!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Anja Nl napisał:

... To, że Polki mają też taką a nie inną opinię bierzę się też z tego, że co niektórzy Panowie plotkują a przekazując sobie informację po drodze dodają trochę pikanterii, jak to w przekazie zresztą bywa ...


Nie wiem ile prawdy jest w tym stwierdzeniu ..
ale wiem że jeździ się "na Polki" do Hagi, Schiedam, Den Bosch i podejrzewam że jeszcze do wielu innych miast.... Takie opinie nie biorą się znikąd
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Anja, rozoszerzyłam asortyment. Teraz jest jeszcze jeden Apacz, Eskimos, dwóch Pigmejów i kilku Aborygenów.

Zapraszam!


A czy ktoś reprezentuje w tym przybytku mieszkańców Ciborza bądż Obrzyc - przecież to także wesołki
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tornado, sądząc po wpisach... hm... znalazłoby się kilku delikwentów.
Bo ponoć - jak już wspomniałam - używanie więcej, niż trzech znaków interpunkcyjnych (liter, uśmieszków, itp.), świadczy o zaburzeniach umysłowych.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
ypsylon1 napisał:


Nie wiem ile prawdy jest w tym stwierdzeniu ..
ale wiem że jeździ się "na Polki" do Hagi, Schiedam, Den Bosch i podejrzewam że jeszcze do wielu innych miast.... Takie opinie nie biorą się znikąd


Ypsylon, od zaprzyjaźnionych chłopaków wiem, że jeździ się tam na d*py (bo taniej), o narodowości jakoś nie wspomniano
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
V.
Twoi znajomi to nie wszyscy którzy tam jeżdżą
Zgłoś wpis


Bliżej nas