Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

CIEKAWE KOBIETY na MN ...hmmmmm - Holandia


()
Początkujacy
Witam wszystkich...
...Zastanawiam sie nad tym hmm... smiesznym rankingiem?top lista?klubem ludzi samozachwycajacych sie nad samym soba? zatytulowanym na tym portalu jako propozycja CIEKAWYCH KOBIET...
Czy aby znalezc sie w tym rankingu...nalezy umiescic swoje porozbierane zdjecia?wsadzic w obiektyw swoj biust?siedziec za kulkiem mercedesa?czyli byc w takim cholernie tu lubianym blysku plastik-fantastik?szkoda...bo chyba juz kolejna glupiutka porozbierana ...chyba nie zbyt madra dziewczynka (po jak zwykle nie udanym zwiazku z niby-holendrem czytaj turkiem) nie robi juz zadnego wrazenia na nikim...no prawie...
Powodzenia...
p.s. a teraz spodziewam sie fali krytyki...dziekuje
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
He he
mnie się wydaje że dziewczyny mają "ranking" ciekawych facetów...
zalezy więc jakie zdjęcie wrzucisz takie reakcje dostaniesz
wiem o co Ci chodzi i chyba najlepszym sposobem jest po prostu nie patrzeć jak nie trzeba ...
"kijem Wisły nie zawrócisz"
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zbychu dokladnie taki sam watek jaki poruszasz widzialem w South Park.
Wyszlo dosc kiepsko. Co do lasek szukajacych szczescia z turkami i marokancami...
Coz...ich sprawa. Dla mnie to juz towar wybrakowany i nie ma sie co martwic z
tego powodu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
No niestety my nie mamy rankingu ciekawych facetow....u nas tez ciekawe kobiety .
Ale kto glosuje na te porozbierane fotki????? Wy Panowie.....a wiec o co chodzi....
Jest popyt to jest i podaż... Widac co sie wam podoba, wystarczy spojrzec na te Wasze komentarze pod tego typu fotkami...."kobieta marzen"...żalosne!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hej hej hej aniołku ...
mam wrażenie że komentujący te zdjęcia i osoby na tym forum to jednak inna grupa
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Popieram pana Zbyszka i zgadzam sie calkowicie tych pustych panieniek z golymi d. i c. jest pelno na MN jak i chyba wszedzie to tez nie zmienia faktu ze komentarze pod zdjeciami tych panieniek dodawane przez smiesznych facetow swiadcza o ich zboczeniach!!! . O ble ja bym Turasa nie dotknela ani zadnego ciemngo nienawidze tych cwaniaczkow co to mysla ze sa panami Holandii wszedzie ich pelno Holendra hymmm nie wiem jednak tak czy siak preferuje Polakow niekoniecznie w NL.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
A ja uwazam ze panie exponujace swoje gole cialo musza to robic by w ten sposob przycianac uwage panow ,bo niestety rozumem nie zablysna a moze to tak jak u panow "auto jest przedluzeniem ich meskosci ? " .
A co do arabesek to podzielam zdanie Marka "towar wybrakowany "a moze wyturkowany ??
Komega na swiecie jest wielu dobrych turkow i marokanow i uwiez mi takich powiesze na innym ( lepszym ) drzewie . hahahhaahaha
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
hej hej hej aniołku ...
mam wrażenie że komentujący te zdjęcia i osoby na tym forum to jednak inna grupa

Raczej tak, Ci panowie akurat chyba nie za duzo mieli by do powiedzenia na forum, albo odwagi by nie mieli zabrac glos na powazny temat, chociaz.....czasami aż trudno sie powstrzymac, zeby jakiegos komentarzyka pod dana fotką nie zamiescic...)))
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ale ogolnie co was boli??Jak ktos ma ochote pokazywac dupe czy auto to jego sprawa..Pozdrowki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ZbuntowanyAnioł napisał:
.....czasami aż trudno sie powstrzymac, zeby jakiegos komentarzyka pod dana fotką nie zamiescic...)))
bęçdziesz posądzana o zazdrość
Zgłoś wpis


Bliżej nas