Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
MMA masters napisał:
Każda kobieta jest wyjątkowa Piotrek i każdemu pasuje inna

no teraz to nie kumam stary,,do czego nawiązujesz???kobieta powiedzmy o nazwie profilu X i kobieta o nazwie V ,,,(ta sama )to znaczy że mam ją odbierać Jako dwie rózne???zalatuje mi tutaj schizą
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje:
Licz się ze słowami, nawoływanie do nienawiści rasowej jest karalne. I słusznie.[/quote]


Tutaj pani w kapeluszu chyba nie doczytala co napisalam a mianowicie : "ja bym nie dotknela zadnego Turasa" To moze wyjasnie w znaczeniu slowa "JA" <-chodzi o moja osobe! -ale jesli stwierdzasz fakt ze nawoluje tymi slowami do nienawisci rasowej to kto tu jest niemadry !!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hmmmm
wypada tylko powtórzyc link do wideo z dwoma bobasami...
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Piotruś Paan napisał:


schat_je a Ty skoncentruj sie na jednym swoim profilu co,,,

Emocje juz opadly Piotrusiu? to dobrze
A Ty skoncentruj sie na zyciu, tym realnym a nie wirtualnym....
swiat jest jaki jest i sam go nie zbawisz...
Tobie rowniez milego dnia!
bez odbioru
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
schat_je napisał:
Piotruś Paan napisał:


schat_je a Ty skoncentruj sie na jednym swoim profilu co,,,

Emocje juz opadly Piotrusiu? to dobrze
A Ty skoncentruj sie na zyciu, tym realnym a nie wirtualnym....
swiat jest jaki jest i sam go nie zbawisz...
Tobie rowniez milego dnia!
bez odbioru


no własnie ta rada to raczej, nie w moim kierunku powinna być skierowana..ja twardo stąpam po tej ziemi....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
hmmmm
wypada tylko powtórzyc link do wideo z dwoma bobasami...


powtórz ten link,albo zakładamy inny temat, tutaj znowu jak zawsze zreszta masakroza z jazdozą
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to już lepiej nowy temat ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Widze ze ktos w koncu poruszyl dobry temat. Osobiscie do profilow nie mam nic, jak napisal Bladyn to prywatna sprawa kazdej osoby, ja osobiscie lubie popatrzec na piekno kobiety i wieze ze takie sa, madre i piekne Polki, zreszta zawsze mi troche glowa leci na ulicy jak przechodzi fajna kobietka, co innego druga czesc naszych rodaczek, przeciez nie przez to nas nie szanuja inne nacje ze pijemy (chodz nasze panie staraja sie to tak widziec ) ale moim zdaniem dla tego tylko ze nasze panie sie tak kurwia, podkladaja sie jak tylko moga byle by to niebyl Polak, zmazancow sobie tu szukaja a przeciez lepiej by bylo od razu pod Ankare skoczyc.
Intryguje mnie jedna rzecz w jakim jezyku sie kurwa dogaduja, przeciez to cholotajstwo niezna nawet podstawowych slow z jezyka angielskiego, wiec nie pisze tu o rzeczach nieslyszanych czy nieznanych, czy slyszal ktos o Czeszce, Ukraince czy Rosjance dajacej sie klepac po dupie, nie, brudasy znalazly sobie Polki z ktorymi moga robic co zechca i tak nas potem szanuja.
Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.
Wiec przyznaje po czesci racje niektorym forumowicza, bo widze jak chlopaki pracowici zapierdalaja i jak jakikolwiek brudas majacy jeszcze mniej do powiedzenie mowi im co maja robic to mnie szlak trafia, i po tych paru latach wiem ze tego nie bedzie sie tak szybko dalo zmienic bo najpierw musielibysmy tak jak oni poubierac to dziadostwo w burki i pozamykac w rezerwatach.
A jak ktos nie wiezy to zapraszam do Jastiny w Den Haag Polski bar
Za razem przepraszam wszystkie Polki ktore mogly poczuc sie urazone tym postem, ale tak jest ze i niektorzy Marokanczycy moze tez sa ok ale niestety mowimy o wiekrzosci.
Pozdrawiam Jaro.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedzma napisał:
Adamm napisał:
Blondyn napisał:
Ale ogolnie co was boli??Jak ktos ma ochote pokazywac dupe czy auto to jego sprawa..Pozdrowki

Brawo Blondyn, jakze trafna konkluzja, a wracajac do tematu, to poznalem na tym forum bardzo ciekawe kobiety i to osobiscie.....zapewniam, ze istnieja.
Ale by sie zbytnio nie wymadrzac, to ......auta wam nie pokaze , ale rozwazam mozliwosc pokazania tego drugiego ....ktos zainteresowany??? Moze ktos oko zawiesi???


Tak,tak,Adamm,ja poproszę


kurcze....myslalem, ze juz widzialas
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
jaromazurr napisał:
Widze ze ktos w koncu poruszyl dobry temat. Osobiscie do profilow nie mam nic, jak napisal Bladyn to prywatna sprawa kazdej osoby, ja osobiscie lubie popatrzec na piekno kobiety i wieze ze takie sa, madre i piekne Polki, zreszta zawsze mi troche glowa leci na ulicy jak przechodzi fajna kobietka, co innego druga czesc naszych rodaczek, przeciez nie przez to nas nie szanuja inne nacje ze pijemy (chodz nasze panie staraja sie to tak widziec ) ale moim zdaniem dla tego tylko ze nasze panie sie tak kurwia, podkladaja sie jak tylko moga byle by to niebyl Polak, zmazancow sobie tu szukaja a przeciez lepiej by bylo od razu pod Ankare skoczyc.
Intryguje mnie jedna rzecz w jakim jezyku sie kurwa dogaduja, przeciez to cholotajstwo niezna nawet podstawowych slow z jezyka angielskiego, wiec nie pisze tu o rzeczach nieslyszanych czy nieznanych, czy slyszal ktos o Czeszce, Ukraince czy Rosjance dajacej sie klepac po dupie, nie, brudasy znalazly sobie Polki z ktorymi moga robic co zechca i tak nas potem szanuja.
Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.
Wiec przyznaje po czesci racje niektorym forumowicza, bo widze jak chlopaki pracowici zapierdalaja i jak jakikolwiek brudas majacy jeszcze mniej do powiedzenie mowi im co maja robic to mnie szlak trafia, i po tych paru latach wiem ze tego nie bedzie sie tak szybko dalo zmienic bo najpierw musielibysmy tak jak oni poubierac to dziadostwo w burki i pozamykac w rezerwatach.
A jak ktos nie wiezy to zapraszam do Jastiny w Den Haag Polski bar
Za razem przepraszam wszystkie Polki ktore mogly poczuc sie urazone tym postem, ale tak jest ze i niektorzy Marokanczycy moze tez sa ok ale niestety mowimy o wiekrzosci.
Pozdrawiam Jaro.


no comment
Zgłoś wpis


Bliżej nas