Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Wiesz co napisal bym cos jeszcze ale komu i po co, forum jest do wymiany zdana nie lizania dupy, napisz cos w koncu konkretnego, tylu tu nas jest Polakow, moze gotujmy z Adamem (wiesz kazdy sie zastanawia co do gara wsadzic, moze jakies Polskie dania) sam sie przylacze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
Adamm napisał:
jaromazurr napisał:

Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.


Przychodzi do mnie przyjaciolka Holenderka, ktora uczy sie aktualnie jezyka polskiego ,i ktora czasami czytuje owe forum i opowiada , ze wpadla na "ciekawa" forme wypowiedzi pewnego polskiego forumowicza... nawet po niej widzialem zmieszanie jak mi to opowiadala bo przeciez doskonale wie , ze jestem Polakiem.


bu hahaha
i tak tego nie pojmie


No wlasnie ..kolek-jesli o Twoje "pojecie"chodzi to rokowania sie skonczyly zanim jeszcze zdazyles sie z nim zapoznac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie powiem. Temat ciekawy ba śmiem twierdzić, że bardzo ciekawy. Jednak wszystko przepadło tak jak smalec z okna. Postaram się ustosunkować do "Pana", który spotyka takich "bajkoopowiadaczy" jak jego znajomy Holender. I tu odrazu odpowiedz na tą Twoją "historyjkę" o 21 letniej polce. Dla mnie facet opowiadający takie przypadki to nikt inny jak ułomny prostak. A mówiąc bardziej zrozumiale "męska bladż". Załóżmy, że taka sytuacja miała miejsce. Zapinaj rozporek i wyrywaj w pokrzywy za remizą w Raculi. Morda w kubeł i nie przedstawiaj siebie jako seksualnego bajko pisarza. Resztę sobie dopowiedz i rozwiń w swej ograniczonej wyobrażni. A teraz kilka słów na temat, który jest jak gdyby fundamentem tego jak jak jesteśmy postrzegani i dlaczego? Nie interesuje mnie jak długo i z jakich przyczyn jesteś w kraju Tulipanów. Twoja wyłącznie sprawa. Powiem tak. Zapewne wielu pod tym się podpisze i wielu przyzna mi rację. Należało by rozpocząć to od słów "dawno dawno temu". Tak. Wiele lat temu w Holandii ogromną radością było spotkanie rodaka. Z przyjemnością można było gdzieś przycupnąć i porozmawiać. Obcym była zawiść i poniżanie. Było pięknie i w miarę wspaniale. Jednak wszystko co piękne szybko się kończy - /to przysłowie/. Skończyło się w momencie otwarcia europejskich "bram". Ci wspaniali rodacy - Twego pokroju - zniszczyli wszystko co było kiedyś naszym atutem. Dzisiaj o nas się mówi różnie i nie zawsze pozytywnie. Nikt inny jak my potrafiliśmy jako fachowcy sprzedać się za marne grosze. Wiem, że posypią się na mnie gromy ale mam to głęboko gdzieś gdyż prawdy nie sposób zamazać a ta prawda jest taka, że ten dzisiejszy napływ rodaków do Holandii i nie tylko zniszczył przede wszystkim to za czym tu większość z nas przyjechała a więc kasa. Dzisiaj Ty podnosisz to, że Polacy i Polki pracują za marne grosze. A czy przypadkiem nie należysz do grona, które do tego doprowadziło. Dzisiaj krytykujecie, obrażacie się nawzajem a czy tak trudno spojrzeć na siebie. Miarą wartości człowieka uważacie fure, komure i skure. Dlatego przyłączam się do wypowiedzi, że jak mam uczestniczyć w takim skurwysyństwie wolę poczytać i pooglądać wspaniałe polskie dziewczyny. Czepiasz się w chamski sposób ludzi, którzy są ludżmi wspaniałymi i bez okularów patrzący na świat i życie. Aby o kimś się wypowiadać wypadało by go poznać osobiście. Wiem, że nie wiele z tego zrozumiesz, gdyż punkt myślowego ograniczenia w Twoim przypadku jest bardzo silny i wyrażny. Sądzę to po tym, że nie potrafisz sklecić poprawnego zdania. I całkiem na zakończenie Viletta, Wiedżma, Adamm, Kolek to naprawdę wspaniali ludzie. Żałuj, że nie doświadczysz przyjemności ich poznania. Pozdrawiam wszystkich wspaniałych Polaków, których miałem okazję poznać osobiście. Pozdrawiam wszystkie Polki - jesteście najwspanialsze.
P.S. Ja mam także skure komure i fure ale przede wszystkim jestem sobą i człowiekiem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Chapeau bas Panie Jurku
ze tez chcialo ci sie tyle pisac
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ventje napisał:
kolek napisał:
Adamm napisał:
jaromazurr napisał:

Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.


Przychodzi do mnie przyjaciolka Holenderka, ktora uczy sie aktualnie jezyka polskiego ,i ktora czasami czytuje owe forum i opowiada , ze wpadla na "ciekawa" forme wypowiedzi pewnego polskiego forumowicza... nawet po niej widzialem zmieszanie jak mi to opowiadala bo przeciez doskonale wie , ze jestem Polakiem.


bu hahaha
i tak tego nie pojmie


No wlasnie ..kolek-jesli o Twoje "pojecie"chodzi to rokowania sie skonczyly zanim jeszcze zdazyles sie z nim zapoznac


chetnie bym odpowiedzial na twoje zaczepki ventyl ale....
odcieli mi internet w moim bungalow
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
kolek napisał:
Chapeau bas Panie Jurku
ze tez chcialo ci sie tyle pisac
pozdrawiam


U mnie się polepszyło w temacie internet. Wczoraj nazbierałem butelek i już jestem do przodu. Opłace mam i oglądam te wspaniałe dziewczyny. Mam tylko jeden problem. Wczoraj zwinął mi ktoś kołdrę a była fajna po telewizorze panasonic.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
jaromazurr napisał:
Widze ze ktos w koncu poruszyl dobry temat. Osobiscie do profilow nie mam nic, jak napisal Bladyn to prywatna sprawa kazdej osoby, ja osobiscie lubie popatrzec na piekno kobiety i wieze ze takie sa, madre i piekne Polki, zreszta zawsze mi troche glowa leci na ulicy jak przechodzi fajna kobietka, co innego druga czesc naszych rodaczek, przeciez nie przez to nas nie szanuja inne nacje ze pijemy (chodz nasze panie staraja sie to tak widziec ) ale moim zdaniem dla tego tylko ze nasze panie sie tak kurwia, podkladaja sie jak tylko moga byle by to niebyl Polak, zmazancow sobie tu szukaja a przeciez lepiej by bylo od razu pod Ankare skoczyc.
Intryguje mnie jedna rzecz w jakim jezyku sie kurwa dogaduja, przeciez to cholotajstwo niezna nawet podstawowych slow z jezyka angielskiego, wiec nie pisze tu o rzeczach nieslyszanych czy nieznanych, czy slyszal ktos o Czeszce, Ukraince czy Rosjance dajacej sie klepac po dupie, nie, brudasy znalazly sobie Polki z ktorymi moga robic co zechca i tak nas potem szanuja.
Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.
Wiec przyznaje po czesci racje niektorym forumowicza, bo widze jak chlopaki pracowici zapierdalaja i jak jakikolwiek brudas majacy jeszcze mniej do powiedzenie mowi im co maja robic to mnie szlak trafia, i po tych paru latach wiem ze tego nie bedzie sie tak szybko dalo zmienic bo najpierw musielibysmy tak jak oni poubierac to dziadostwo w burki i pozamykac w rezerwatach.
A jak ktos nie wiezy to zapraszam do Jastiny w Den Haag Polski bar
Za razem przepraszam wszystkie Polki ktore mogly poczuc sie urazone tym postem, ale tak jest ze i niektorzy Marokanczycy moze tez sa ok ale niestety mowimy o wiekrzosci.
Pozdrawiam Jaro.
Polki to Polki siamto..chlopie nie wrzucaj wszystkich do jednego wora!!Jak dla mnie to opisales zachowanie szmaty..byla szmato w Pl i jest szmato w NL proste i na temat!!milego wieczorku
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:
Nie powiem. Temat ciekawy ba śmiem twierdzić, że bardzo ciekawy. Jednak wszystko przepadło tak jak smalec z okna. Postaram się ustosunkować do "Pana", który spotyka takich "bajkoopowiadaczy" jak jego znajomy Holender. I tu odrazu odpowiedz na tą Twoją "historyjkę" o 21 letniej polce. Dla mnie facet opowiadający takie przypadki to nikt inny jak ułomny prostak. A mówiąc bardziej zrozumiale "męska bladż". Załóżmy, że taka sytuacja miała miejsce. Zapinaj rozporek i wyrywaj w pokrzywy za remizą w Raculi. Morda w kubeł i nie przedstawiaj siebie jako seksualnego bajko pisarza. Resztę sobie dopowiedz i rozwiń w swej ograniczonej wyobrażni. A teraz kilka słów na temat, który jest jak gdyby fundamentem tego jak jak jesteśmy postrzegani i dlaczego? Nie interesuje mnie jak długo i z jakich przyczyn jesteś w kraju Tulipanów. Twoja wyłącznie sprawa. Powiem tak. Zapewne wielu pod tym się podpisze i wielu przyzna mi rację. Należało by rozpocząć to od słów "dawno dawno temu". Tak. Wiele lat temu w Holandii ogromną radością było spotkanie rodaka. Z przyjemnością można było gdzieś przycupnąć i porozmawiać. Obcym była zawiść i poniżanie. Było pięknie i w miarę wspaniale. Jednak wszystko co piękne szybko się kończy - /to przysłowie/. Skończyło się w momencie otwarcia europejskich "bram". Ci wspaniali rodacy - Twego pokroju - zniszczyli wszystko co było kiedyś naszym atutem. Dzisiaj o nas się mówi różnie i nie zawsze pozytywnie. Nikt inny jak my potrafiliśmy jako fachowcy sprzedać się za marne grosze. Wiem, że posypią się na mnie gromy ale mam to głęboko gdzieś gdyż prawdy nie sposób zamazać a ta prawda jest taka, że ten dzisiejszy napływ rodaków do Holandii i nie tylko zniszczył przede wszystkim to za czym tu większość z nas przyjechała a więc kasa. Dzisiaj Ty podnosisz to, że Polacy i Polki pracują za marne grosze. A czy przypadkiem nie należysz do grona, które do tego doprowadziło. Dzisiaj krytykujecie, obrażacie się nawzajem a czy tak trudno spojrzeć na siebie. Miarą wartości człowieka uważacie fure, komure i skure. Dlatego przyłączam się do wypowiedzi, że jak mam uczestniczyć w takim skurwysyństwie wolę poczytać i pooglądać wspaniałe polskie dziewczyny. Czepiasz się w chamski sposób ludzi, którzy są ludżmi wspaniałymi i bez okularów patrzący na świat i życie. Aby o kimś się wypowiadać wypadało by go poznać osobiście. Wiem, że nie wiele z tego zrozumiesz, gdyż punkt myślowego ograniczenia w Twoim przypadku jest bardzo silny i wyrażny. Sądzę to po tym, że nie potrafisz sklecić poprawnego zdania. I całkiem na zakończenie Viletta, Wiedżma, Adamm, Kolek to naprawdę wspaniali ludzie. Żałuj, że nie doświadczysz przyjemności ich poznania. Pozdrawiam wszystkich wspaniałych Polaków, których miałem okazję poznać osobiście. Pozdrawiam wszystkie Polki - jesteście najwspanialsze.
P.S. Ja mam także skure komure i fure ale przede wszystkim jestem sobą i człowiekiem.





madre slowa popieram!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bladyn masz racje, nikt mi takiego prawa nie dal, moze faktycznie sa ludzie i ludziska, ale masz racje nie powinienem wrzucac wszystkich do jednego worka i nie taki byl raczej moj zamiar, chociaz jak czytam dzis samego siebie to tak wlasnie zrobilem.
Polki to najpiekniejsze kobiety swiata i moze dla tego sie tak poirytowalem,

wiec Przepraszam raz jeszcze wszystkie Polki ktore poczuly sie urazone, ale nie wycofuje sie z tego co napisalem bo o czesci dalej mam takie samo zdanie.
Jaro.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A o tobie koledze Tornado to sam nie wiem co napisac jak to lecialo, najpierw byli sami najlepsi ale potem przylechali ci gorsi i przez tych gorszych nie mozesz byc teraz najlepszym, wiec wszyscy to holota a ty kura zlota.

jakos tak Cie zrozumialem.
poryty to Ty jestes

w kazdym razie zycze Ci udanej zabawy w grupie twoich przyjaciol
Zgłoś wpis


Bliżej nas