Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Adamm napisał:
wiedzma napisał:
Adamm napisał:
Blondyn napisał:
Ale ogolnie co was boli??Jak ktos ma ochote pokazywac dupe czy auto to jego sprawa..Pozdrowki

Brawo Blondyn, jakze trafna konkluzja, a wracajac do tematu, to poznalem na tym forum bardzo ciekawe kobiety i to osobiscie.....zapewniam, ze istnieja.
Ale by sie zbytnio nie wymadrzac, to ......auta wam nie pokaze , ale rozwazam mozliwosc pokazania tego drugiego ....ktos zainteresowany??? Moze ktos oko zawiesi???


Tak,tak,Adamm,ja poproszę


kurcze....myslalem, ze juz widzialas


Jak tak, to juz nie pamiętam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
eeeeeeeeeeee Adas i Wiedzma, takie pierdoly piszcie sobie na prive.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:

Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.


Przychodzi do mnie przyjaciolka Holenderka, ktora uczy sie aktualnie jezyka polskiego ,i ktora czasami czytuje owe forum i opowiada , ze wpadla na "ciekawa" forme wypowiedzi pewnego polskiego forumowicza... nawet po niej widzialem zmieszanie jak mi to opowiadala bo przeciez doskonale wie , ze jestem Polakiem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
eeeeeeeeeeee Adas i Wiedzma, takie pierdoly piszcie sobie na prive.

co jest, zal ci dupe sciska?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To Adas, jak ona sie uczy to poradz jej lekcje nie forum, bo tu to moze tylko twoje pierdoly czytac i jakiego samaochoda masz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
co jest, zal ci dupe sciska?[/quote]

albo naucz ja tego zdania, bardzo po polsku sie wyslowiles
pajacu.

nagle zes sie wylogowal, a myslalem ze jeszcze parae razy dodasz, owego.
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
W pisaniu pierdol to cie dzisiaj nikt nie przebije
Co do pisowni po polsku tez
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiem wiem dyslekcje mam, ale az tak znowu nie przeklinam, poruszam tu tematy moze nie naljatwiejsze ale prawdziwe, czy to masz mi zazle Wiedzmo.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
jaromazurr napisał:

Przychodzi do mnie kumpel Holender i opowiada ze wpadla do niego do biura na przerwie Polka ( ktora z reszta sam widzialem) ladna dziewczyna 21 lat zrobila mu loda polknela i pyta sie tomorrow work, no korwa zenada, nawet po nim widzialem zmieszanie jak mi to opowiadal bo przeciez wie ze jestem Polakiem.


Przychodzi do mnie przyjaciolka Holenderka, ktora uczy sie aktualnie jezyka polskiego ,i ktora czasami czytuje owe forum i opowiada , ze wpadla na "ciekawa" forme wypowiedzi pewnego polskiego forumowicza... nawet po niej widzialem zmieszanie jak mi to opowiadala bo przeciez doskonale wie , ze jestem Polakiem.


bu hahaha
i tak tego nie pojmie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:

nagle zes sie wylogowal, a myslalem ze jeszcze parae razy dodasz, owego.


A wiec zem sie zalogowal bystrzaku, by owe rewelacje twe przeczytac!!

Wszystkim Ciekawym Kobietom na MN , arabeskom oraz tym niewiastom co to "lamana angielszczyzna"zalatwiaja sobie prace....i nie tylko tym, zycze wspanialego nadchodzacego tygodnia.
Dobrej nocy.
Zgłoś wpis


Bliżej nas