Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Panowie my na prawde gramy, zapraszam z Leiden macie 11 kl bojsko super tylko trzeba byc o czasie zaczynamy zawsze 15,30 bo czasami jest nas zbyt wielu i spoznialscy siedza na rezerwie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro gra kolo Hagi a jutro dzwonie do Goluma.Pozdro i poczwicz ,zebys nie padl szypciej ode mnie hihihi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
Panowie my na prawde gramy, zapraszam z Leiden macie 11 kl bojsko super tylko trzeba byc o czasie zaczynamy zawsze 15,30 bo czasami jest nas zbyt wielu i spoznialscy siedza na rezerwie

no co Ty gadasz ?? jest tam was 22????

nas bedzie 10 ,może wiecej-hmmm w sumie to dobrze ,moze sie drużynke wyłoni z tej grupy,,
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
grand158 napisał:
Jaro gra kolo Hagi a jutro dzwonie do Goluma.Pozdro i poczwicz ,zebys nie padl szypciej ode mnie hihihi


no co jak co,ale Grant tutaj nie przesadził ,,,jak na taki mięsień piwny ,to ma kondycje jak pamiętam to jedyny zawodnik ,z którym jest co robić ,,no Daniels jeszcze -bym zapomniał
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ooo teraz to sie temacik zrobil..ciekawe kobiety + pilka nozna to co lubie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
mozemy zawsze zrobic trzy drużyny, boisk jest chyba 11 a nas okolo 25 taki westrijd Rijswijk, Den Haag, Leiden
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
jaromazurr napisał:
Moze nie mnie akurat sie spodziewaliscie, ale nie jestem zawistny, po prostu tak jak kazdy mam prawo do wypowiedzi na forum i licze sie z krytyka ale na poziomie.
I kazdy ko sie ze mana nie zgadza i jest totalnie przeciwko moim poglada ale odpowiedzial normalnie nie spotkal sie z mojej strony z pogarda.


Jaruś, ja też nie jestem zawistna. Tylko zrozummy to słówko.
Krytykę na Twoim poziomie sobie podarujmy. Słodziaczku
Odpowiadam normalnie, choć może dla Ciebie nie za teges... Widzisz, chłopcze, dysleksję można zrozumieć. Resztę... nie za bardzo.

Miłego wieczorku.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Panowie,przepraszam bardzo,ale takie pierdoly to wy sobie na prive piszciePozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
jaromazurr napisał:
Moze nie mnie akurat sie spodziewaliscie, ale nie jestem zawistny, po prostu tak jak kazdy mam prawo do wypowiedzi na forum i licze sie z krytyka ale na poziomie.
I kazdy ko sie ze mana nie zgadza i jest totalnie przeciwko moim poglada ale odpowiedzial normalnie nie spotkal sie z mojej strony z pogarda.


Jaruś, ja też nie jestem zawistna. Tylko zrozummy to słówko.
Krytykę na Twoim poziomie sobie podarujmy. Słodziaczku
Odpowiadam normalnie, choć może dla Ciebie nie za teges... Widzisz, chłopcze, dysleksję można zrozumieć. Resztę... nie za bardzo.

Miłego wieczorku.


Viooltje Ty zamiast tak błyszczeć inteligencją ,,,zakładaj pompony i dawaj dopingować piłke nożną,,,tak wiem że Ty Falubaz ,w zielonej nie ma ligi piłki nożnej co nie ale w ramach pokoju pomachaj pomponami rodakom na boisku co??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Panowie,przepraszam bardzo,ale takie pierdoly to wy sobie na prive piszciePozdrowionka

Ty też kombinuj pompony
Zgłoś wpis


Bliżej nas