Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Hej.Rzadko tu sie udzielam,bo czasami stwierdzam " i po co?" , jak i tak wszystkie dyskusje ida w jedna strone - klotni miedzy nami,zwracanie uwagi na pisownie,czepianie sie slowek,i.t.p. i.t.d., a bo ten napisal to ,a tamten to.WARTO? Czy nie lepiej zyc w zgodzie i przyjazni? Jednej rzeczy chyba nie zrozumiem do konca zycia,dlaczego ludzie innych narodowosci potrafia zyc w wielkiej przyjazni ,tylko nie my?Filipinczyk bedzie krzyczal do drugiego jak tylko go zobaczy i zaraz pojda razem pogadac ,a my??????????????????????? Wyluzujcie . Zycze wszystkim wszystkiego dobrego.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Witam Tornado, spodziewalem sie raczej krytyki a nie takiego wylewnego gowna, jak chciales sie troszke madrzej poczuc to trzeba bylo cos konkretnego napisac a nie wylewac mi tu swoja flustracje, po twoim poscie dam Ci jedna rade morda to nie dupa a caly czas jakbys nia sral, sklec jakies pare zdan zebym mogl cie zrozumiec, ja ci stawek nie zanizalem kolego a widze ze boli .. bronilem swojego sie domagac, uczyc , cos mi sie wydaje zes jakies 20 lat temu w szoferce lozko poscielil i dalej tam spisz, ale to chyba Twoja wina nie sadzisz. Cos ty takiego madrego w tym poscie napisal zebym mogl poczuc faktycznie twoja wyzszosc intelektualna, a tu takie gowno.. ale ty chyba naprawde nie bardzo wiesz o czym ja tu pisze, a jak nastepnym razem bedziesz chcial mnie obrazac to pisz smialo ale omnie, ja swoje zdanie o tobie mam i raczej nigdy go nie zmienie.
I nic sie nie przejmuj kolego coraz lepsze kabiny robia przyszlosc przed Toba.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotrek !!!! Czy w niedziele nie lepiej w pilke pograc jak sie klocic?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
grand158 napisał:
Piotrek !!!! Czy w niedziele nie lepiej w pilke pograc jak sie klocic?

Sławek,,,je nie mam zamiaru sie kłucić,,w noge gramy w niedzielke i zapraszam nie lubie pseudointeligentów poprostu.....modrość tryska z kazdej dziury ,a w realu fałsz i prostactwo...takie moje zdanie i tyle kombinuj ludzi ja tutaj mam juz grupke chętnych
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sory wszystkich ale mala zmiana tematu.Piotrek gdzie gramy?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moze nie mnie akurat sie spodziewaliscie, ale nie jestem zawistny, po prostu tak jak kazdy mam prawo do wypowiedzi na forum i licze sie z krytyka ale na poziomie.
I kazdy ko sie ze mana nie zgadza i jest totalnie przeciwko moim poglada ale odpowiedzial normalnie nie spotkal sie z mojej strony z pogarda.

A pilka ja sie pisze, my gramy co niedziele w Sporwajk.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
grand158 napisał:
Sory wszystkich ale mala zmiana tematu.Piotrek gdzie gramy?


no to zmienilismy temat w leiden juz tego boiska nie ma wiec musimy poszukac jakiegoś innego,,nie wiesz czy w okolicy Goluma moze jest jakas trawa i dwie bramki? trzeba go zapytać??? ale nie mam nr jego,,Ty masz może??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Piotrus patrz Jaro gdzies gra ale musze sprawdzic gdzie to jest i zadzwonie jutro do Goluma.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro a gdzie leży ta metropolia Twoja??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
grand158 napisał:
Piotrus patrz Jaro gdzies gra ale musze sprawdzic gdzie to jest i zadzwonie jutro do Goluma.


spoko i daj mi zaraz cynka,,,zaczne ludzi umawiać oki?? masz mój foonik to dzwon smiało czy tam pisz esa
Zgłoś wpis


Bliżej nas