Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Whahaha! Jaki lew?! Ty jesteś po prostu Piotruś o Małym Rozumku!
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Piotruś Paan napisał:
wiedzma napisał:
Po taki chuj,Piotrusiu,po jaki i ty komentujesz

wiedzmulka,kolezanka Viooltije,,,,daj na luzik ,,nie bede i nie mam ochoty pierdsolić o głupotach ze wszystkimi jej znajomymi...nie pasi wiedzmulko??zabieraj zabawki i miotełke ,zamknij sie w swojej komnacie i zapisuj mysli na pergaminie......pozdroooooooo.......fuck ,,nie prowokujcie lwa bo lew to fuck jestem kurwulus ja....!!!!


Po pierwsze,to ja jestem wyluzowana,w przeciwieństwie do ciebie
Po drugie,co ma do tego czy się koleżankujemy czy nie, zresztą chuj ci do tego
Po trzecie w dupie mam ze.. ,,nie prowokujcie lwa bo lew to fuck jestem kurwulus ja....!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedzma napisał:
Piotruś Paan napisał:
wiedzma napisał:
Po taki chuj,Piotrusiu,po jaki i ty komentujesz

wiedzmulka,kolezanka Viooltije,,,,daj na luzik ,,nie bede i nie mam ochoty pierdsolić o głupotach ze wszystkimi jej znajomymi...nie pasi wiedzmulko??zabieraj zabawki i miotełke ,zamknij sie w swojej komnacie i zapisuj mysli na pergaminie......pozdroooooooo.......fuck ,,nie prowokujcie lwa bo lew to fuck jestem kurwulus ja....!!!!


Po pierwsze,to ja jestem wyluzowana,w przeciwieństwie do ciebie
Po drugie,co ma do tego czy się koleżankujemy czy nie, zresztą chuj ci do tego
Po trzecie w dupie mam ze.. ,,nie prowokujcie lwa bo lew to fuck jestem kurwulus ja....!!!


i bardzo zajebiste podejście do sprawy......miłego dnia wiedzmo
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
nawzajem
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
a wracając do tematu.....
jaka powinna byc ciekawa kobieta? na MN.....
moze taka? ))

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Whahaha! Jaki lew?! Ty jesteś po prostu Piotruś o Małym Rozumku!

oczywiście że małym ,dzieki temu skupiam sie na tym co robie naj lepiej ,w przeciwieństwie do Ciebie....ten Piotruś jest dla Ciebie zbyt wielkim wyzwaniem ,za dużą tajemnicą ,zeby Twój ogromny rozumek to pojoł.... zakonczmy na tym ,bo już mnie sie pawiowac zachciało od tych mętnych wypocin ,a temat jest inny..
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Piotruś Wielki Tajemniczy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
schat_je napisał:
a wracając do tematu.....
jaka powinna byc ciekawa kobieta? na MN.....
moze taka? ))



schat_je a Ty skoncentruj sie na jednym swoim profilu co,,,2 konta to zdecydowanie za dużo,,,wpierw klikasz z anioła teraz s.....???mam wrażenie jakbyś opanowała całe forum,,nie czepiam sie ,tylko mnie troszku trzesie administrator powinien pomysleć o jednym koncie dla każdego na MN do jednego IP....i kuźwa miłego dnia też Tobie życze ....
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Każda kobieta jest wyjątkowa Piotrek i każdemu pasuje inna
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Viooltje podzielam twoja mysl wole obejzec gola du... jakiejs panienki niz czytac i twoje wywody .

Tak co do nienawisci rasowej to ja nikogo nie nawoluje poprotu powiedzialam co mysle . A moze udezylam w wrazliwa stune ?
Zgłoś wpis


Bliżej nas