Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
jaromazurr napisał:
A o tobie koledze Tornado to sam nie wiem co napisac jak to lecialo, najpierw byli sami najlepsi ale potem przylechali ci gorsi i przez tych gorszych nie mozesz byc teraz najlepszym, wiec wszyscy to holota a ty kura zlota.

jakos tak Cie zrozumialem.
poryty to Ty jestes

w kazdym razie zycze Ci udanej zabawy w grupie twoich przyjaciol


Bardzo chciałbym Ci pomóc jednak mimo najszczerszych chęci nie znalazłem adresu takiego punktu, w którym mógłbyś kupić trochę rozumu tak bardzo brakującego w Twojej główce. No trudno będziesz musiał w dalszym ciągu męczyć się z własną głupotą i ograniczeniem w gronie ludzi pozytywnych. Co do zabawy - tak kiedyś nazywano sobotnie spotkania w remizach strażackich. Dzisiaj raczej mówi się o miłych i wspaniałych spotkaniach w gronie ludzi reprezentyjących swoją osobowością pewien nie osiągalny dla Ciebie poziom oraz posiadających wartość - ale nie tą portfelową
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
jaromazurr napisał:
A o tobie koledze Tornado to sam nie wiem co napisac jak to lecialo, najpierw byli sami najlepsi ale potem przylechali ci gorsi i przez tych gorszych nie mozesz byc teraz najlepszym, wiec wszyscy to holota a ty kura zlota.

jakos tak Cie zrozumialem.
poryty to Ty jestes

w kazdym razie zycze Ci udanej zabawy w grupie twoich przyjaciol


Jaro, miałam niezłomne postanowienie nie odzywać się w tym wątku. No bo i po co? Mów do dupy, to cię os**, mów do słupa... itd.
Mnie możesz opluwać, czniam to, pane Havranku. Ale jeśli próbujesz opluć ludzi, którym nie dorastasz do podeszw i nie masz najmniejszego pojęcia o kim mówisz, to sorry. Wtedy włącza mi się twój sposób wyrażania myśli.
Proszę więc grzecznie: łapy proszę won od Tornado.
Nie zrozumiałeś, nie przetworzyłeś, a na koniec dałeś świadectwo przekłamanej przez ciebie "prawdzie". Chłopie złoty, myślenie naprawdę nie boli, spróbuj jeszcze raz.

Czy tak trudno jest zrozumieć słowo pisane?...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tornado, odpowiadałam za długo... nawet nie zauważyłam, że też napisałeś...
A ponoć kobiety mają podzielną uwagę...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TORNADO napisał:
jaromazurr napisał:
A o tobie koledze Tornado to sam nie wiem co napisac jak to lecialo, najpierw byli sami najlepsi ale potem przylechali ci gorsi i przez tych gorszych nie mozesz byc teraz najlepszym, wiec wszyscy to holota a ty kura zlota.

jakos tak Cie zrozumialem.
poryty to Ty jestes

w kazdym razie zycze Ci udanej zabawy w grupie twoich przyjaciol


Bardzo chciałbym Ci pomóc jednak mimo najszczerszych chęci nie znalazłem adresu takiego punktu, w którym mógłbyś kupić trochę rozumu tak bardzo brakującego w Twojej główce. No trudno będziesz musiał w dalszym ciągu męczyć się z własną głupotą i ograniczeniem w gronie ludzi pozytywnych. Co do zabawy - tak kiedyś nazywano sobotnie spotkania w remizach strażackich. Dzisiaj raczej mówi się o miłych i wspaniałych spotkaniach w gronie ludzi reprezentyjących swoją osobowością pewien nie osiągalny dla Ciebie poziom oraz posiadających wartość - ale nie tą portfelową

..................................................................

Tornado- z całym szacunkiem do Ciebie ,ale nie rozumiem dlaczego czepiłeś sie Jaro???? czy to nie prawda o czym napisał??? czy nasze śliczne Poleczki nie służą jako inkubatory turecko marokańskie??? mysle że dosc długo jesteś w nl....i po co sie sam oszukujesz???nie irytuje Cie fakt,iż Polki w wiekszsości postrzegane są przez inne narodowosci w nl za ŁATWY TOWAR??? Jaro nie wyraził sie o wszystkich ,,,o jednej,,,to co Cie tak zjarało??? fakt że ma swoje zdanie i nie dogaduje sie z Twoim klanikiem???? Wyluzuj kolego bo Ci na urode zaszkodzi!!!! watek o Polakach ,którzy pracują do dzis za pół darmo jest jaknajbardziej prawdziwy,,nie mówie tutaj o pracach sezonowych,,,,mowa o firmach ,fachowcach -niby ,którzy to za 13,50 zrobią wszystko i fakture wystawią,,,MASAKRAAA,,,co Ty o tym wiesz siedzac w swoim TRACK-U???Dostając stały salaris,,,mam wrażenie jakbym miał do czynienia z jakąś rodziną Adamsów Fuck.....i zaznaczam ,nie atakuje teraz ani Ciebie ani nikogo innego,,,,nie rozumiem powodu tej irytacji ,,,wsiadacie na kolesia? ,,za kogo sie macie?? Vipy??? Inteligencjo Niderlandzka???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kurcze...juz nie kumam niczego....przeciez kto z kim sypia to niczyja sprawa,procz stron sypiajacych...a czy to Turek,Polak ,Marokanczyk czy Holender badz innej jeszcze narodowosci koles to kazdego wolny wybor..czy moze sie myle??Jesli ktos dobrowolnie pakuje sie w bagno znajomosci turecko-marokanskich sam sobie petle na szyje kreci,ale nie innym jest to oceniac czy krytykowac....Poza tym,co Was boli,ze te Polki sypiaja z nimi a nie z Wami??? I czym rozni sie inkubator polski,holenderski od turecko-marokanskiego?? I latwy towar,bo sypiaja z Turkiem czy Marokanczykiem,a jak sypiaja codziennie z innym np Polakiem to juz nie bedzie latwy towar???
A facet jak sypia codziennie z inna kobieta to tez latwy towar???Bo oczrniane sa kobiety....A co w takim ukladzie z facetami?????No,ale przeciez jak facet chodzi na czerwone dzielnice,bo ma tak zwane potrzeby,ale kobieta jest puszczalska......Ech te wasze pokrecone stereotypy mysleniowe......

Tornado,jak milo,ze znowu tu zawitales I powiem tak odnosnie Twojego postu...z taboreta fotela nie uczynisz,tak samo z glupiego madrego nie zrobisz

Poza tym temat dotyczyl moim zdaniem glupiej rubryki na portalu "ciekawe kobiety".....
Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Kurcze...juz nie kumam niczego....przeciez kto z kim sypia to niczyja sprawa,procz stron sypiajacych...a czy to Turek,Polak ,Marokanczyk czy Holender badz innej jeszcze narodowosci koles to kazdego wolny wybor..czy moze sie myle??Jesli ktos dobrowolnie pakuje sie w bagno znajomosci turecko-marokanskich sam sobie petle na szyje kreci,ale nie innym jest to oceniac czy krytykowac....Poza tym,co Was boli,ze te Polki sypiaja z nimi a nie z Wami??? I czym rozni sie inkubator polski,holenderski od turecko-marokanskiego?? I latwy towar,bo sypiaja z Turkiem czy Marokanczykiem,a jak sypiaja codziennie z innym np Polakiem to juz nie bedzie latwy towar???
A facet jak sypia codziennie z inna kobieta to tez latwy towar???Bo oczrniane sa kobiety....A co w takim ukladzie z facetami?????No,ale przeciez jak facet chodzi na czerwone dzielnice,bo ma tak zwane potrzeby,ale kobieta jest puszczalska......Ech te wasze pokrecone stereotypy mysleniowe......

Tornado,jak milo,ze znowu tu zawitales I powiem tak odnosnie Twojego postu...z taboreta fotela nie uczynisz,tak samo z glupiego madrego nie zrobisz

Poza tym temat dotyczyl moim zdaniem glupiej rubryki na portalu "ciekawe kobiety".....
Pozdrowionka


...

malutka Ty wiesz ze Ty rozwalasz mnie na łopatki samym śmiechem ,więc do Twojej wypowiedzi sie nawet nie ustosunkuje,,,ta Twoja malutka osóbka jest dla mnie tak wielka że nie śmiałbym jej krytykować w żaden sposób wiesz ,,,to że ludzie mają różne poglądy i różnie postrzegają pewne dyngi nie znaczy że nie moga sie szanować co nie??? Ciebie szanuje wyjątkowo usmiechnieta od ucha do ucha babo miłego wieczorku

pojawiła sie i pozamiatała
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
....na taka ilosc komplementow zabraklo mi slow wrecz...co u mnie jest rzadkosciaJednak ,Piotrus,prosze pamietaj...kobieta jestem,nie baba
I takze milego wieczorku
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
....na taka ilosc komplementow zabraklo mi slow wrecz...co u mnie jest rzadkosciaJednak ,Piotrus,prosze pamietaj...kobieta jestem,nie baba
I takze milego wieczorku


Tjaaaaaa przekobietą
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tornado,jak milo,ze znowu tu zawitales I powiem tak odnosnie Twojego postu...z taboreta fotela nie uczynisz,tak samo z glupiego madrego nie zrobisz

Poza tym temat dotyczyl moim zdaniem glupiej rubryki na portalu "ciekawe kobiety".....
Pozdrowionka[/quote]

Ja nigdy nie odszedłem. Po prostu nie odzywałem się, a sprowokował mnie jakiś tam zaściankowy przykład czegoś bardzo brzydkiego - tak to określono. Można by to zamknąć takim zdaniem - "jeżeli szkoda Ci czyjejś d..y to nastaw swoją gębę" Wiem Izuniu, że z taboreta nie zrobi się fotela tak jak z WFM-ki motoru, ale nie zaszkodzi popróbować.
Miło, że mnie zauważyłaś. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tornado,ale nie warto poddawac sie taniej prowokacji..tak samo jak probowac zrobic fotel z taboreta....szkoda na to czasu i zdrowia
A Ciebie nie da sie nie zauwazyc Pozdrowionka serdeczne
Zgłoś wpis


Bliżej nas