Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Baileys napisał:
A ja uwazam ze panie exponujace swoje gole cialo musza to robic by w ten sposob przycianac uwage panow ,bo niestety rozumem nie zablysna a moze to tak jak u panow "auto jest przedluzeniem ich meskosci ? " .
A co do arabesek to podzielam zdanie Marka "towar wybrakowany "a moze wyturkowany ??
Komega na swiecie jest wielu dobrych turkow i marokanow i uwiez mi takich powiesze na innym ( lepszym ) drzewie . hahahhaahaha




Zgadzam sie
Niektorzy musza sie w jakis sposob dowartosciowac, jak z rozumem na bakier to co innego pozostaje....wystarczy sie rozebrac albo pokazac autko, a poklask wtedy sie znajdzie )))

Nie mozna tez wszystkich do jednego worka wrzucac, nie kazdy Polak to.....jak i nie kazdy Marokan czy Turek to....chociaz stereotypy zawsze bedą...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ypsylon1 napisał:
ZbuntowanyAnioł napisał:
.....czasami aż trudno sie powstrzymac, zeby jakiegos komentarzyka pod dana fotką nie zamiescic...)))
bęçdziesz posądzana o zazdrość


hehe, no to kto pierwszy)))....sie odwazy....)))....mnie posądzic? )))
dawać go tutaj)))))))
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Baileys napisał:

A co do arabesek to podzielam zdanie Marka "towar wybrakowany "a moze wyturkowany ??
Komega na swiecie jest wielu dobrych turkow i marokanow i uwiez mi takich powiesze na innym ( lepszym ) drzewie . hahahhaahaha


Wiesz co, Baileys, to ja już wolę rzucić okiem na cycki niemądrej panny, niż czytać bzdury, które niemądra panna wypisuje.

Licz się ze słowami, nawoływanie do nienawiści rasowej jest karalne. I słusznie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Ale ogolnie co was boli??Jak ktos ma ochote pokazywac dupe czy auto to jego sprawa..Pozdrowki

Brawo Blondyn, jakze trafna konkluzja, a wracajac do tematu, to poznalem na tym forum bardzo ciekawe kobiety i to osobiscie.....zapewniam, ze istnieja.
Ale by sie zbytnio nie wymadrzac, to ......auta wam nie pokaze , ale rozwazam mozliwosc pokazania tego drugiego ....ktos zainteresowany??? Moze ktos oko zawiesi???
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Oj, nie mogę!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Baileys napisał:

A co do arabesek to podzielam zdanie Marka "towar wybrakowany "a moze wyturkowany ??
Komega na swiecie jest wielu dobrych turkow i marokanow i uwiez mi takich powiesze na innym ( lepszym ) drzewie . hahahhaahaha


Wiesz co, Baileys, to ja już wolę rzucić okiem na cycki niemądrej panny, niż czytać bzdury, które niemądra panna wypisuje.

Licz się ze słowami, nawoływanie do nienawiści rasowej jest karalne. I słusznie.

,Viooltije Ty sie przyznaj co???? jesteś z turaskiem czy marokancem ???? tak interesuje Cie i wkurwia kiedy ktoś na nich psioczy.Po tym zdjeciu Twoim sądze ze przeszłas nawet na islam yhyhyhy.......Ty nie być tutaj wyrocznią kolezanko,nie podoba Ci sie zdanie innych na temat turasów ? to po chuj komentujesz? ja chetnie poddam sie karze za nawoływanie do takowej nienawiści !! oni robią to w naszym kierunku,,,może sie myle co??
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Po taki chuj,Piotrusiu,po jaki i ty komentujesz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
[b]Adamm napiał
Ale by sie zbytnio nie wymadrzac, to ......auta wam nie pokaze , ale rozwazam mozliwosc pokazania tego drugiego ....ktos zainteresowany??? Moze ktos oko zawiesi???[/quote]

Ale co to jest to drugie Adam??????? Telewizor????? bo i takich fotek tu nie brakuje....
nie żebym była chętna czy co....)))) tak z czystej ciekawosci poprostu pytam i żyby nie było zadnych niedomowień....)))
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Adamm napisał:
Blondyn napisał:
Ale ogolnie co was boli??Jak ktos ma ochote pokazywac dupe czy auto to jego sprawa..Pozdrowki

Brawo Blondyn, jakze trafna konkluzja, a wracajac do tematu, to poznalem na tym forum bardzo ciekawe kobiety i to osobiscie.....zapewniam, ze istnieja.
Ale by sie zbytnio nie wymadrzac, to ......auta wam nie pokaze , ale rozwazam mozliwosc pokazania tego drugiego ....ktos zainteresowany??? Moze ktos oko zawiesi???


Tak,tak,Adamm,ja poproszę
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedzma napisał:
Po taki chuj,Piotrusiu,po jaki i ty komentujesz

wiedzmulka,kolezanka Viooltije,,,,daj na luzik ,,nie bede i nie mam ochoty pierdsolić o głupotach ze wszystkimi jej znajomymi...nie pasi wiedzmulko??zabieraj zabawki i miotełke ,zamknij sie w swojej komnacie i zapisuj mysli na pergaminie......pozdroooooooo.......fuck ,,nie prowokujcie lwa bo lew to fuck jestem kurwulus ja....!!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas