Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Wacław Magoń Krisu22 Adamczyk alicec74 Mareczek86 (11564 niezalogowanych)
750 Postów
Latający Holender
Sieee rozpisali
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Blondyn napisał:
Sieee rozpisali

siema -Blondyniasty
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To Ty leszcze podrywasz czy tak okreslasz kobiety???Ech.....nie widzialam i nie chce widziec...jeszcze narobilabym Ci obciachu i co wtedy??
A faktem jest ,ze wiekszosc facetow leci tym samym schematem badz nieco ulepszona jego wersja (w ich mniemaniu oczywiscie)
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Piotruś Paan napisał:
Blondyn napisał:
Sieee rozpisali

siema -Blondyniasty
Juz Mi tu prosze ksywki nie zmieniac
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
To Ty leszcze podrywasz czy tak okreslasz kobiety???Ech.....nie widzialam i nie chce widziec...jeszcze narobilabym Ci obciachu i co wtedy??
A faktem jest ,ze wiekszosc facetow leci tym samym schematem badz nieco ulepszona jego wersja (w ich mniemaniu oczywiscie)
Malutka a jak ten schemat wyglada opisz tak krociutko prosze
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
To Ty leszcze podrywasz czy tak okreslasz kobiety???Ech.....nie widzialam i nie chce widziec...jeszcze narobilabym Ci obciachu i co wtedy??
A faktem jest ,ze wiekszosc facetow leci tym samym schematem badz nieco ulepszona jego wersja (w ich mniemaniu oczywiscie)


ach malutka ,nie mam wiecej argumentów....pokonałaś mnie,,,i masz racje faceci (my)jesteśmy prymitywni-czy to stwierdzenie umocni Cie w swoich przekonaniach??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hej Blondyn Hmmm...przeciez kurs uwodzenia macie zamiar prowadzic,a nie wiecie?? Potrzebujecie sciagawki czy info,jakich bledow nie popelniac??Hehehe,a gdzie propozycja udzialow w zysku z dzialalnosci ??? Blondyn,Ty mnie tu nie podchodz

Piotrus,nie wiem skad to wziales,ze uwazam facetow za prymitywnych....Moze za malo pomyslowych i malo kreatywnych,ale to tyczy sie wiekszosci,ktorych spotkalam,a nie wszystkich facetow ogolnie...chociaz,prymityw tez sie znajdzie ...Jakbym myslala tak jak mowisz o wszystkich facetach,musialabym zmienic orientacje seksualna,a to mi nie na reke
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Hej Blondyn Hmmm...przeciez kurs uwodzenia macie zamiar prowadzic,a nie wiecie?? Potrzebujecie sciagawki czy info,jakich bledow nie popelniac??Hehehe,a gdzie propozycja udzialow w zysku z dzialalnosci ??? Blondyn,Ty mnie tu nie podchodz

Piotrus,nie wiem skad to wziales,ze uwazam facetow za prymitywnych....Moze za malo pomyslowych i malo kreatywnych,ale to tyczy sie wiekszosci,ktorych spotkalam,a nie wszystkich facetow ogolnie...chociaz,prymityw tez sie znajdzie ...Jakbym myslala tak jak mowisz o wszystkich facetach,musialabym zmienic orientacje seksualna,a to mi nie na reke


dobra firma padła zanim powstała to teraz poprosimy o instruktarz ,co by odbiegać od schematu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dobre firmy nie padaja
A ja nie prowadze zadnego kursu uwodzenia,zebym miala instrukcji udzielac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna napisał:
Dobre firmy nie padaja
A ja nie prowadze zadnego kursu uwodzenia,zebym miala instrukcji udzielac


jesli mówisz o schemacie to raczej wiesz co mówisz tak??? jaki jest ten schemat??Proste pytanie,trudna odpowiedz???
Zgłoś wpis


Bliżej nas