Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

Typowo męski temat - Tylko Soccer!! - Holandia


()
Początkujacy
Wiec panowie "drogie Panie wasze komentarze tez sa jak najbardziej mile widziane " kto z was gra w toto.nl czy na bet.com ...?

Wtym watku, mozna by sie wymienic poglądami na nadchodzoce mecze pilki noznej, wiecej mozgow zwieksza szanse na wygrana hhh...
po konsultacji miedzy soba (ekspertami) nie tylko da to nam nowa perspektywe ale tez da to nam mozliwosc dobrze przemyslenia wkladu ;D



AJAX - SC Heerenveen

Ajax => wygra, przegra czy zremisuje?
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Ale pamietaj to uzaleznia wiem cos o tymA co do meczyku to ostatnio Ajax bardzo dobrze gra u siebie wiec mysle ze spokojna 1 bedzienawet powiem na bank chociaz tu pewniekow nigdy nie maPozdro!
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Hmmm...cos ucichł ten temacik pilkarskiWidocznie tu nie ma prawdziwych Facetow!!Jagiellonia Białystok!!!!
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
popierdolone czasy "nocek i poranków" kiedy po 8h trzeba było już bandaży elastycznych na odciski od pada;]
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Blondyn miałem dwa "wystąpienia" na Jadze;] ale ja po tej przeciwnej stronie (teoretycznie) to ty z wariatów z Białego?? bywało się w białym nie raz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jutro gwizdze Roelof Luinge, tzn ze Ajax ma arbitra za soba :/ ale ostatnio nie wygrali z Twente, wiec zaryzykuje i dalem na Heerenveen (nie jest to zla druzyna, tylko mieli pecha w uefie..)

obstawilem tak jutrzejsze mecze:
Feyenoord - Fc Utrecht [Utrecht wygra]
Willem II - ADO Den Haag [Willem wygra]
Ajax - SC Heerenveen [Heerenveen wygra]
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
ja straciłem w tym sezonie troche na F1, więc buckmachera omijam poki co. Wroce pewnie do hazardu w nowym sezonie
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
mgh to mało realne ze trafisz no ale powodzonkaA Ty czarny z jakim klubem witales w Bialym???
Zgłoś wpis
308 Postów
Doświadczony forumowicz
Blondyn z Lechem i Wisłą krk. Ale ja w kominiarce wtedy się bawiłem ( nie psiarnia), ,ale jednak to na czarno...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jak jestem w Polsce to TYLKO =>

Zgłoś wpis


Bliżej nas