Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Osama bin Laden - Holandia


()
Początkujacy
Zastanawiam sie jak wyrazic w paru zdaniach cala niechec jaka czuje do U.S.A czyli do Uosobienia Sadyzmu i Agresi, od wielu lat sledze poczynania stanow wzgledem calego Swiata, dzis juz wiem ze jest to jeden i jedyny terrorysta zagrazajacy calej ludzkosci, terrorysta swiata kladacy lape na wszystkim co moze tylko przyniesc korzysci,
Juz za czasow II Swiatowej byli w Europie tylko po to aby zagarnac jak najwiecej Nazistowskich lupow przescigajac sie z Rosjanami , oczywiscie data moich urodzin za pare okretow pot Pear Harharbol, gdzie dokadnie wiedzieli o nalocie, zrobili sobie pod jego pretekstem proby atomowe w Hiroshimie i Nagasaki, najazd na Irak gdzie znalezli rope zamiast bomb, do bezprawnego przetrzymywania wiezniow w Guantanamo, wielu z nich nigdy nie mialo procesu, nigdy nie udowodniono im ani ie postawiono zarzutow, po prostu jedyne miejsce na ziemi gdzie mozna trzymac czlowieka prawem VS nie sadzac go.
Czy zdjecia z iraku jakie mial opublikowac na poczatku Obama, stwierdzono ze jednak nie bo niczemu sluzyc nie beda, wiec sami mozemy wnioskowac co moze byc na tych zdjeciach, bo o gwalceniu Muzulmanek pretami metalowymi przez zolnierzy armi stanow zjednoczonych, zmuszanie Muzulmanow do stosunkow homoseksualnych zna caly Swiat, wiec co moglo byc na tych zdjeciach ze jednak nawet Obama nie zdecydowal sie ich ujawnic.
Dzis zabili Osame, cialo w morze po co pytania, ponowne proby DNA, to ich bajka ten gosciu zanim umrze przejdzie jeszcze wiele tortur w podziemiach V.S kazdy na swiecie ma prawo do procesu a tym bardziej do miejsca spoczynku, podszywajac sie jak za dawnych lat pod WTC wszczeli wojne, komu i po co, nnie badzmy naiwni tyle niewiadomych ze mozna juz dzis smialo stwierdzic czym zesz jest pareset istnien wlasnych obywateli w imie dobrobytu calego kraju, to my dowiedzielismy sie o nadchodzacym kryzysie kiedy oni juz dawno wiedzieli a ropa jest na wage zlota.
Dzis zastanawiam co by sie stalo gdyby ktos z naszych bliskich zostal zatrzymany i osadzony w Guantanamo?
Taka moja refleksja
Jaro.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro to jest wojna, ludzie gina a z fanatykami muzulmanskimi sie nie rozmawia
Taki jeden geolog z Polski probowal kiedys rozmawiac
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
próbował tez przedstawic ich punkt widzenia pewien taki polski dziennikarz ,nie przezył.
Pamietacie to ?
polecam taz zdjęcie roku world press foto ,tę z muzułmanka której mąż obciął nos i uszy ,polecam też zaznajomnienie sie z wyrokiem na muzułmańskich uczestnikach gwałtu w zemście za czyny jej brata ,polecam tez siegnąc do wspomnień wojny iracko irańskiej w kategorii reportaz wygrało zdjecie gdzie jenca rozrywają jeepami ,dwa jeepy ,przywiazany człowiek .
Zobacz co robili islamiści w iraku ilu ludzi zgineło na bazarach ,a ty tu pieprzysz coś gosciu że to męczennik czego bogini nienawisci ?pomyśl zanim napiszesz .
Zwykle jestem tolerancyjny ,normalnie Ghandi ale głupota wyprowadza mnie z równowagi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz co Ark. To nie jest glupota ale tak niestety niektore media postrzegaja
sytuacje biednych i wiecznie poszkodowanych terrorystow. Niektorym sie to
udziela.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no tak , oczywiscie temat rzeka, ale zdanie kazdy moze miec inne. nikt owego dziennikarza na sile na wojenke nie wysylal, no , moze poza jego wygórowana ambicja i brakiem odpowiedzialnosci w stosunku do swojej rodziny. i o ile pamietam to z tego dziennikarza próbowano robic meczennika sprawy.
ja zgodze sie z Jaro moze nie w calosci ale jednak sie zgodze. USA jest synonimem hipokryzji i swoistego rodzaju sklerozy.dozbroili muzulmanow w Afganistanie i zobaczcie co z tego wyszlo. teraz znowu próbuja to z Libia. ciekawe czy jak sie okaże że /Libia stanie sie teraz krajem pomagającym terorystom to za jakis czas odstrzela któregos z liderów powstania przeciwko Kadafiemu.

i mimo tego co pisza Szanowni Panowie w odpowiedziach o tych strasznych rzeczach robionych przez muzułmanów , moze sie okazac ze Osama zginął bo za duzo mogłby powiedziec na temat powiązan biznesu i kasy z ruchami terrorystycznymi zwłaszcza kasy ze Stanów Zjednoczonych Hipokryzji Północnej.
Polecałabym jeszcze raz przejrzec sobie filmy i filmiki o Bushu, począwszy od Farhrenheit 9/11 .

co do tych strasznych rzeczy robionych przez muzułmanów to chyba Kościół Katolicki mógłby im słuzyc za wzór do nasladowania a przeciez nikt z Was nie pisze ze nalezałoby odstrzelic papieża. chociazby w imie pamięci...pomordowanych, potopionych, torturowanych, palonych żywcem , itd itd. rwanie człowieka dwoma jeepami dla wspólczesnego Thomasa de Torquemady byloby oznaka prymitywizmu a nie okrucieństwa. raczej by sie usmial ...

pozdrawiam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Teraz mamy milosciwie panujacego Baracka Husseina Obame II
A filmiki Moora typu FAHRENHEIT 11. Jak sie zapewne domyslasz znalezli
sie i tacy ktorzy punkt po punkcie udowodnili ze ze pan Moore delikatnie mowiac
mijal sie z prawda dosc czesto.

www.davekopel.com/Polska/Piecdziesiat-Dziewiec-Oszust...
esensja.pl/film/recenzje/tekst.html?id=1553
www.wprost.pl/ar/63416/Manipulacja-usprawiedliwiona/

Co do wojny w Iraku, Afganistanie...coz...lobby zbrojeniowe z stanach
jest silne i trzeba przecież gdzieś ta bron opchnąć
Nie zmienia to jednak faktów ze jedyne dobre lekarstwo dla taliba
to kilka gram ołowiu w czółko.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
O widze ze moze sie cos rozkreci Ark, swiat jest pelen wiezien, gwalcicieli, mordercow, pedofili, znajdziesz ich w kazdym zakatku swiata,wiec o czym ty piszesz myslisz ze ja 997 nie ogladalem , zobacz sobie codzienne wiadomosci czlowieku, chyba ze do ciebie codziennie docieraja informacje tylko z Muzulmanskiego jarmarku, czy jak idziesz spac to zamykasz drzwi przed al quaida zeby cos zrozumiec to trzeba miec rozum kolego a ja z reguly jestem tez dosc tolerancyjny, wez najpierw poczytaj jak cierpiala ludnosc cywilna w Hiroshimie i Nagasaki a potem opowiadaj jak ktos kogos pokroil nozem, mordercow i bandytow na tym swiecie nie brakuje, ale kazdy powinien miec prawo do procesu gdzie zostanie wydany uczciwy wyrok, ja osobiscie uwazam ze zabicie kogos to nie jest zadna kara, mam inna definicje kary ciezkie roboty w kamieniolomie do konca zycia.
Mark ty tez pokazujesz jak banda bandytow morduje bezlitosnie niewinnego czlowieka, czy myslisz ze jestem za, czy wiesz na pewno kto go zamordowal czy zdajesz sobie sprawe ilu jest platnych mordercow i ile cos takiego moglo by kosztowac V.S rozwin szare komorki o jakiej kwocie myslisz , ja nie jestem za spuszczaniem bomb atomowych na miasta gdzie gineli niewinni cywile, wiec z mojego punktu widzenie twoja slepota i wypowiedz wyprowadza mnie z rownowagi jak mozesz przytaczac smierc bezlitosnie zabitego czlowieka, w obronie czego.
Takie tam moje teorje spiskowe
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
W walce z terroryzmem pomocne byłoby złapanie Bin ladena żywego,nie da się ukryć że amerykanie mieli jakiś cel że tego nie zrobili chociaż mieli go na widelcu.Nasuwa sie pytanie jak bardzo jesteśmy poddawani manipulacji przez media i polityków.Także po częsci zgadzam się z Jaro.Oczywiscie z teroryzmem należy walczyć ale po takim załatwieniu sprawy znajdzie się dziesięciu Bin Ladenów
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
marek_ams napisał:
Teraz mamy milosciwie panujacego Baracka Husseina Obame II
A filmiki Moora typu FAHRENHEIT 11. Jak sie zapewne domyslasz znalezli
sie i tacy ktorzy punkt po punkcie udowodnili ze ze pan Moore delikatnie mowiac
mijal sie z prawda dosc czesto.

www.davekopel.com/Polska/Piecdziesiat-Dziewiec-Oszust...
esensja.pl/film/recenzje/tekst.html?id=1553
www.wprost.pl/ar/63416/Manipulacja-usprawiedliwiona/



no tak, miałam okazje czytac ksiązke Istvana Nemere pt. "Gagarin = kosmiczne kłamstwo?" , i jak... był w kosmosie czy nie byl. zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie podwazal cos innego najczesciej punkt po punkcie, to tak w temacie Moore,a
ja , tak sie sklada ogladalam wiele jego filmow np dot systemu opieki zdrowotnej w USA wiec mam wyrobione zdanie na temat jego rzetelnosci.

piszesz Szanowny Marku "Nie zmienia to jednak faktów ze jedyne dobre lekarstwo dla taliba
to kilka gram ołowiu w czółko. "
widzisz gdyby nie hipokryzja owego dziwoląga jakim jest USA , zapewne nie byłoby taliba w czasach dzisiejszych. i nie trzeba by nikomu dawkowac olowiu w czolko.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Wiecie ze nic nie wiecie
Zgłoś wpis


Bliżej nas