Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Schat, deklarujesz "nie lubię krytykanctwa", a co robisz? Krytykowanie krytyki to też krytyka. Można pójść dalej, tylko po co?
Wspomniałaś coś o znudzeniu. Wiesz, jak mnie coś nudzi, to po prostu się tym nie zajmuję. Naprawdę nie jest trudno na to wpaść.

Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
ehhh...
teraz to juz naprawde jestem znudzona...
i zmeczona nawet

alvast fijne sexdag , to chyba jutro
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Spoko Ark to kolejna szokująca małpa w czarnej sukience

Schatje ja antychryst jestem i tez mnie nie śmieszą jakieś tam kazania.
Tym bardziej żaden ksiądz mi nie nakaże jak mam żyć.
Pozdro
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Ja tez nie zamierzam nakazywac jak zyc...ani Tobie Anja ani nikomu innemu .

ps. ze tez chce Wam sie sledzic jakies wpadki osob ze srodowiska, ktorym gardzicie...
mi osobiscie szkoda by bylo czasu...
pozdr
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Schat_je napisał:
Ja tez nie zamierzam nakazywac jak zyc...ani Tobie Anja ani nikomu innemu .

ps. ze tez chce Wam sie sledzic jakies wpadki osob ze srodowiska, ktorym gardzicie...
mi osobiscie szkoda by bylo czasu...
pozdr



Schatje ciężko to nazwać WPADKAMI!!!!! Ks. Rydzyk lub Natanek, moherowe berety to jest totalna porażka!!!!
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Byc moze Anja... nigdy ich nie sluchalam i nie mam takiej potrzeby. A wierze w kogo wierze i napewno nie jest to jakis Rydzyk, Natanek czy inny. Nawet Pawlukiewicz nie jest tym w kogo wierze, co mi nie przeszkadza by go lubiec.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Amen
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schat_je,umieszczajac na publicznym forum cokolwiek w jakimkolwiek temacie musisz liczyc sie,ze spotkasz sie z krytyka.Ile ludzi tyle pogladow...A jesli nie lubisz krytyki,przestan sama krytykowac,ze nikt Ci tu nie przyklasnal,bo ma inne poglady w tematyce KK.Proponowalabym zamiescic te linki na forum katolickim,tam nikt nie bedzie Cie krytykowal.....I nie bedziesz oburzona,ani znudzona,ani zmeczona....

Czy sie dobrze podlizalam???
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
Schat_je,umieszczajac na publicznym forum cokolwiek w jakimkolwiek temacie musisz liczyc sie,ze spotkasz sie z krytyka.Ile ludzi tyle pogladow...A jesli nie lubisz krytyki,przestan sama krytykowac,ze nikt Ci tu nie przyklasnal,bo ma inne poglady w tematyce KK.Proponowalabym zamiescic te linki na forum katolickim,tam nikt nie bedzie Cie krytykowal.....I nie bedziesz oburzona,ani znudzona,ani zmeczona....

Czy sie dobrze podlizalam???




Malutka....ale ja krytyki sie nie boje...a wrecz doceniam, jesli ktos ma odwage /i wlasne zdanie/ ... nie tylko sie podlizywac , als je weet wat ik bedoel .
A zamiescilam te linki nie ze wzgledu na to zeby mi przyklaskiwac czy krytykowac, tylko w odpowiedzi na inne linki "religijne".
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ach,Schat_je...mam nieodparte wrazenie ,ze jakos sie zagmatwalas w zeznaniach...jesli rozumiesz,co mam na mysli
Poza tym nie zauwazylam,zeby ktos tu komus podlizywal...sie
Zgłoś wpis


Bliżej nas