Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SZOK!!!!! - Holandia

131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Mamy XXI wiek a tu takie cyrki!!! Mój mózg tego nie obejmuje!

dziendobrytvn.plejada.pl/24,48771,wideo,...tualnosci_detal.html
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Anja, to nie znaczy, że masz mały. Chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie jest w stanie ogarnąć tej idiotycznej, biurokratycznej machiny, której tryby - jeśli już się w nie dostaniesz - zmielą Cię na pasztet. Wyplątać się nie jest łatwo.
Niezrozumiałe...

Takimi sprawami zajmuje się ETPC w Strassburgu.

Sprawa do wygrania.
Zgłoś wpis
8 Postów
aluin aluin
(aluin)
Początkujacy
a ja odnioslam wrazenie ojej zabrali mi dziecko to nic zrobimy sobie nowe ojej nowe tez nam zabrali
moze w polsce nam nie zabiora jak nastepne sonie zrobimy tylko ze w polsce tez lubia dzieci zabierac
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Aluin...
A ja odniosłam wrażenie, że po prostu nie zrozumiałaś, albo nie obejrzałaś całości.
Sprawa wydaje się być jasna i reportaż zostawia raczej mało miejsca na interpretację. Zwłaszcza taką, jak Twoja.
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
aluin napisał:
a ja odnioslam wrazenie ojej zabrali mi dziecko to nic zrobimy sobie nowe ojej nowe tez nam zabrali
moze w polsce nam nie zabiora jak nastepne sonie zrobimy tylko ze w polsce tez lubia dzieci zabierac


ALUIN a ja odniosłam wrażenie, że Twój mózg jest wielkości piłki golfowej
Widać, że ludzie o tak małym rozumku nie rozumieją tematu lub tak jak Viooltje napisała nie obejrzało się materialu do końca i klepie się bezmyślnie po klawiaturze żeby tylko klepać
Zgłoś wpis
8 Postów
aluin aluin
(aluin)
Początkujacy
droga anja nl no niestety nie kazdy ma tak ogromny mozg jak pilka lekarska ale to tez nie powod zeby mu to wypominac sa modrzy i glupi, zli i dobrzy etc etc bynajmniej nie mam tyle jadu w sobie co ty a ze inaczej zapatruje sie na rozne sprawy to nie znaczy ze nie moge o tym pisac i nie najezdzam na ciebie za to ze inaczej cos postrzegasz
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
więć można też i mądrze pisać a nie tylko mondrze

Temat dotyczył pogwałcenia praw matki i ojca, tym bardziej, że matka stracila prawa rodzicielskie do pierwszego dziecka, a nie do kolejnych dzieci ,o które tak ubiega się teraz Anglia i nawet gdyby przyszłoby kolejne dziecko w Honolulu, zostałoby im one odebrane.
Jakoś ojciec Polak nie miał odebranych praw rodzicielskich a zabrano mu nowonardzone dziecko w Anglii i nie wiadomo gdzie się ono teraz znajduje, więc droga Aluin ogarnij temat bo Ci ludzie chcą odzyskać swoje dzieci (walczą o nie już 2 lata) a nie robić nowe, bo i tak Anglia się o nie upomni a nie Polska.

Aluin i zdanie swoje możesz mieć, jak najbardziej i wcale ono nie musi się zgadzać z moim.

Pozdrawiam
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Największą tragedią dla matki jest utrata dziecka(dzieci),trzeba być bez sumienia żeby w ten sposób psychicznie znęcać się nad drugim człowiekiem.Choć pod wpływem bezradnosci i w wyniku nie zapanowania nad nerwami zrobiła coś głupiego to została za to ukarana niewspółmiernie w sosunku do popełnionego czynu.pozdr.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To jest jakis absurdalny absurd!!!Tragedia rodzicow....nie mowiac o dzieciach...
Szkoda gadac...Parada paradoksow....

Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Anja Nl napisał:
Mamy XXI wiek a tu takie cyrki!!! Mój mózg tego nie obejmuje!

dziendobrytvn.plejada.pl/24,48771,wideo,...tualnosci_detal.html


"Dziwny jest ten swiat"...kiedys dzieci porywala "czarna Wolga", dzisiaj robia to w swietle prawa urzednicy , to porazka calej ludzkosci , kiedy logika przegrywa z biurokracja a rodzicielskie uczucia z urzedniczymi decyzjami wydawanymi bardzo czesto rowniez przez.....rodzicow.
"Ludzie ludziom zgotowali ten los"

Czas chyba wrocic do jaskini , pozywiac sie korzonkami i runem lesnym oraz zaprzyjaznic sie z mamutem.
Zgłoś wpis


Bliżej nas