Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.
Czytali temat:
Buła Buła (4571 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
.........Jestem prostakiem!!! ale wiem czego chce napewno nie ciebie........
A czy ty sie zastanowiles czy ona lub inna myslaca kobieta ciebie zechce ??

Ocenmy ciebie :
kwatratowy nos , oczy lgarza , uszy odstajace , uklad twazy zrobiony na podstawie czaszki konia , zamiast ciala came kosci w worku, brzydka skora
Fryz rodem z chlopskiej izby , ciuszki zaniedbane .
Wychowania brak ,wolgarny , agresywna postawa swiadczy o nisko rozwinietych resztkach mozgu ....
Ocena ogolna ...... 0.05 pkt na 10 mozliwych.
Ej chloptas mam nadzieje ze trafisz na kobiecine z taka sama postawa i wygladem jak ty , ale jedno juz wiem tu spaliles sobie wszystkie mosty .
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kolega jest albo bardzo glupi albo bardzo pewny siebie, ale reasumujac nie sadzmy ile mostow zostalo spalonych, czasem nie wazne jak kury wolasz jak dobrym ziarnem posypiesz to i tak przyjda.
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
oliwer napisał:
Jestes tak samo beznadziejna na jaka wygladasz
Beznadzieja!
Juz gdzies widzialam to zdanie-znajoma dostala od oliwerka wiadomosc takiej samej tresci kiedy nie odpisala na prywatna wiadomosc...A teraz smiac sie czy plakac?
Wedlug mnie oliwerku w przedszkolu tak do ciebie mowili i teraz powtarzasz... jak dziecko.
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
oliwer napisał:
zakompleksione,male, grobe,brzydkie potworki!,lub stare baby!

Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
z dedykacją dla oliwera

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Moim zdaniem czepiacie sie autora tematu, poszukujacy rodaczek amant jasno okreslil obiekt swoich wstchnien, ma byc powyzej 180 cm i fajna laska, sam rowniez szczegolowo sprecyzowal swoja osobe wie czego chce i jest prostakiem- co wiele tlumaczy.
Na tym portalu gosci wiele fantastycznych rodaczek oraz...."fajnych lasek", dlatego nie wykluczam, ze oliwer znajdzie te wlasciwa.

Succes.
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
ale temat
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Oliwer dokonał (nawet jeśli to słówko nie istniało, to on je wymyślił) SAMOPACYFIKACJI.
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
kurka wodna,a tu jak na złość Oliwerowi żadna wysoka,chuda laska sie nieodezwala .....biedny chłoptaś,oj biedny......no i gdzie Ty chłopie taka znajdziesz? no gdzie ????
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hej Lulusia!
A Ciebie gdzie nosiło, latawcu?
Wiem, gdzie Cię nie nosiło. W rejonach Oliwera!
Zgłoś wpis


Bliżej nas