Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

()
Początkujacy
o widze "rasizm" znowu rządzi
pozdro wam
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
i wlasnie to jest pytanie czy bardziej nienawidzimy rodakow czy obcych???????
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Obrzucac blotem? Ale Viooltje to sa fakty. Mam podobne doswiadczenia jak Mnich. Nigdy mnie nic nie spotkalo ze strony jak wy to mowicie brodasow...a ze strony Polakow tak..niestety...
tez opowiem historyjke:
Kiedys wybralysmy sie z kolezanka na plaze, bylo pieknie puki kolo nas nie usiadla grupka Polakow. Slyszac nas, od razu zagadali do kolezanki 'sciagnij ta spodnice bo ci sie cip.. przepoci' ?!!! Kolezanka powiedziala kilka slow po czym chlopcy korwowali i wyzywali ja po czym kopali w nia piaskiem i grozili...chlopcy pili piwo najtanszej marki, duzymi ilosciami w swojej bieliznie zachowujac sie jak buraki.
Niestety takie rzeczy sie zdarzaja brak kultury
I to nie raz...
I nie nie bronie turkow, marokanow, zachowania aspoleczne sa wsrod Turkow, Polakow a nawet Holendrow.
I trzeba je negowac (biernosc ludzi przekonuje takie osoby ze moga robic co im sie podoba, bez wzgledu na kolor skory)
Ale jak Turek zrobi cos bee to wszyscy Turcy beee ale Polak moze oczywiscie co chce
Wiec nikogo nie bronie. Ale nie bede rasistka!!I z tego ja osobiscie jestem dumna!!
Peace!!!
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Mnich ja nie nienawidze ani Polakow ani innych narodowosci, nie badzmy naiwni takie rzeczy sie zdarzaja wszedzie tylko w innej formie. Nienawidzic jest latwo, lubic mimo roznic to juz inna sprawa. Ja mimo zlych doswiadczen nadal jestem otwarta na Polakow czy inne narody Poznalam w Holandi kilku ludzi ktorych moge nazwac przyjaciolmi, sa wsrod nich Polacy ale takze inne narody i nie bede sie ograniczac szufladkujac ludzi, warto sie wysilic i kogos poznac.
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Kika napisał:
Obrzucac blotem? Ale Viooltje to sa fakty. Mam podobne doswiadczenia jak Mnich. Nigdy mnie nic nie spotkalo ze strony jak wy to mowicie brodasow...a ze strony Polakow tak..niestety...
tez opowiem historyjke:
Kiedys wybralysmy sie z kolezanka na plaze, bylo pieknie puki kolo nas nie usiadla grupka Polakow. Slyszac nas, od razu zagadali do kolezanki 'sciagnij ta spodnice bo ci sie cip.. przepoci' ?!!! Kolezanka powiedziala kilka slow po czym chlopcy korwowali i wyzywali ja po czym kopali w nia piaskiem i grozili...chlopcy pili piwo najtanszej marki, duzymi ilosciami w swojej bieliznie zachowujac sie jak buraki.
Niestety takie rzeczy sie zdarzaja brak kultury
I to nie raz...
I nie nie bronie turkow, marokanow, zachowania aspoleczne sa wsrod Turkow, Polakow a nawet Holendrow.
I trzeba je negowac (biernosc ludzi przekonuje takie osoby ze moga robic co im sie podoba, bez wzgledu na kolor skory)
Ale jak Turek zrobi cos bee to wszyscy Turcy beee ale Polak moze oczywiscie co chce
Wiec nikogo nie bronie. Ale nie bede rasistka!!I z tego ja osobiscie jestem dumna!!
Peace!!!

hmmmm widzę ze trzeba sprostować co nie co-czytaj uważnie i każdemu tak radzę-czytajcie!,nie przeszkadzają mi kolorowi ,czarni ,biali czy polacy-Do czasu kiedy nie właza z buciorami tam gdzie ich nie proszą.....A to że mam rasistowskie poglądy-Moja rzecz prawda???mam powody ,ale nie wychodze na ulice i nie zabijam kolorowych.....
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
KAZDY MA ROZNE DOSWIADCZENIA Z ROZNYMI OSOBAMI JEDNI LUBIA INNY NIE LUBIA JA OSOBISCIE NIE LUBIE ZUPYWARZYWNEJ BO JEST ZIELONA
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kika, prosze, nie zrozum mnie zle, ja z rasizmem nie chce miec nic wspolnego. Sa ludzie, ktorych lubie i nie lubie. Jesli jeden idiota Holender zwyzywa mnie od durnych Polek to nie zapominam, ze znam wielu Holendrow calkiem cool.
Jesli jeden Marokan pokaze mi faka to znam innego, ktory mu za to da w leb. A Turkow i Bulgarow tez znam i jakos nigdy nie mialam problemow. Nasz najlepszy kumpel jest Surinamczykiem.
Po prostu sa ludzie i ludzie i nie mozna na podstawie miejsca wydania paszportu oceniac cala nacje.
Bo gdyby jakis "kolorowy" wszedl na te dyskusje - jakie mialby zdanie o nas, Polakach?

A ze mi smutno zrobilo, to chyba logiczne. Zaistniala tu paradoksalna sytuacja.
Nienawisc i cholerne koguctwo. Szkoda.

Ale wiem, ze jesli kiedys spotkamy sie w jakims polskim albo tubylczym barze, to nawet najwieksze koguty beda mile i sympatyczne, bo tacy juz jestesmy. Bunczuczni, wyszczekani, ale o wielkich sercach.

Kurna, zabrzmialo jak kazanie

Pozdrowionka Kogutkom!;p
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
Antczak napisał:
Kika napisał:
Obrzucac blotem? Ale Viooltje to sa fakty. Mam podobne doswiadczenia jak Mnich. Nigdy mnie nic nie spotkalo ze strony jak wy to mowicie brodasow...a ze strony Polakow tak..niestety...
tez opowiem historyjke:
Kiedys wybralysmy sie z kolezanka na plaze, bylo pieknie puki kolo nas nie usiadla grupka Polakow. Slyszac nas, od razu zagadali do kolezanki 'sciagnij ta spodnice bo ci sie cip.. przepoci' ?!!! Kolezanka powiedziala kilka slow po czym chlopcy korwowali i wyzywali ja po czym kopali w nia piaskiem i grozili...chlopcy pili piwo najtanszej marki, duzymi ilosciami w swojej bieliznie zachowujac sie jak buraki.
Niestety takie rzeczy sie zdarzaja brak kultury
I to nie raz...
I nie nie bronie turkow, marokanow, zachowania aspoleczne sa wsrod Turkow, Polakow a nawet Holendrow.
I trzeba je negowac (biernosc ludzi przekonuje takie osoby ze moga robic co im sie podoba, bez wzgledu na kolor skory)
Ale jak Turek zrobi cos bee to wszyscy Turcy beee ale Polak moze oczywiscie co chce
Wiec nikogo nie bronie. Ale nie bede rasistka!!I z tego ja osobiscie jestem dumna!!
Peace!!!

hmmmm widzę ze trzeba sprostować co nie co-czytaj uważnie i każdemu tak radzę-czytajcie!,nie przeszkadzają mi kolorowi ,czarni ,biali czy polacy-Do czasu kiedy nie właza z buciorami tam gdzie ich nie proszą.....A to że mam rasistowskie poglądy-Moja rzecz prawda???mam powody ,ale nie wychodze na ulice i nie zabijam kolorowych.....


To ty czytaj uwaznie prosze bo moja wypowiedz nie byla skierowana do Ciebie. Masz inne zdanie ja mam inne, po to jest dyskusja. Ja cie nie naklaniam do zmiany twoich pogladow, pisze tylko co o rasizmie mysle. Czuj sie wolny w wyrazaniu swoich pogladow
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
MNICH79 napisał:
KAZDY MA ROZNE DOSWIADCZENIA Z ROZNYMI OSOBAMI JEDNI LUBIA INNY NIE LUBIA JA OSOBISCIE NIE LUBIE ZUPYWARZYWNEJ BO JEST ZIELONA

Ja nie lubie "czarnych' zelkow - drop(po holendersku)przysmaku Holendrow, a fuujjj
Zgłoś wpis


Bliżej nas