Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Proszę się zalogować lub zarejestrować by zobaczyć lub zmodyfikować swój profil.

()
Początkujacy
... a moj pies rapuje ,w dodatku rasowy jest , a ja nie jestem tolerancyjna ,ale udaje mi sie panowac nad soba.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A mój chomiki założył sobie bloga
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
I ZA KARE BEDZIE MUSIAL POJECHAL ZE MNA NA WYCIECZKE
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
czarniutki napisał:
A mój chomiki założył sobie bloga

Twoj... chomiki ,naprawde kul
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale zapomniałem dodać ze Ś.P Edward ... zabiłem go muzyką ... oczywiście nie specjalnie
Biegał sobie na karuzeli i akurat akwarium postwiłem przy kolumnie (185watt) .. potencjometr był prawie na maksa, a ja o tym nie wiedziałem ... i właczyłem Master Of Puppets kochanej Metaliki... i Edward... nie wytrzymał dźwieku gitary...(chyba preferował disco)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
- Poproszę piękny bukiet kwiatów dla pewnej uroczej damy.
- Ma pan coś konkretnego na myśli? - pyta kwiaciarka.
- Tak. I dlatego potrzebne są te kwiaty...


- Mamusiu, mamusiu! Kup mi szczeniaczka!
- Nie. Jeszcze ci chomik nie zdechł.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Kika,w sprawie chamstwa...Nie chce mi sie szperac w watku by przytoczyc wyrwana z kontekstu wypowiedz...Nie twierdze,ze nie odezwalam sie w chamski sposob do Kebaba czy kogos innego....Jednak przedstawilam swoj poglad w cywilizowany sposob,komus on sie nie podoba i lapie za slowka badz wyrywa z kontekstu pojedynczy watek,chamsko sie do mnie zwraca...to wybacz,ale nie bede siedziala cicho i nie pozwole sobie nawrzucac tylko dlatego,ze komus nie podoba sie moje zdanie.Nie naleze do ludzi,ktorzy po dostaniu w pysk nastawiaja drugi policzek...I nie odnosze sie w chamski sposob do ludzi,ktorzy chca rozmawiac w normalny sposob...Jesli ktos jest chamski wobec mnie,tez potrafie taka byc...Ale to nie o to chodzi...
Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zastanawiam sie nad jednym kiedy wam sie to znudzi wkoncu...ludzie dajcie wkoncu na luz to tylko forum,kazdy ma prawo pisac co chce! A wy tylko czekac i szukacie powodu do byle jakiej sprzeczki!Czytac juz tego nie mozna,i nie wspomne o tym ze wiekszac wypowiedzi jest tu nie na temat,wogole nie potrzebna!Jesli ma ktos cos do kogos to umowcie sie na jakas ustawke,zalatwcie sprawe i po problemie!Bo ile mozna w kolko to samo!Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krysienka nie wiem czy zauwazylas ale powstal Klub Przyjaciol Rowerow
i pedalujemy ostro A chlopaki niech sobie prowadza rowazania
nad tematem rasizmu. W sumie to jest Holandia i powinnismy ten problem
zostawic Holendrom a pomyslec bardziej o Polsce bo jak ostatnio bylem to
latwiej jest kupic kebaba czy innego gyrosa niz normalna polska kanapeczke
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
wiec postepujmy wedlog starego przyslowia ZAMIENMY MIECZE NA .......... ROWERY
Zgłoś wpis


Bliżej nas