Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Bo przeciez nie bedziesz tylko liter poprawiac, bo kogo jak jest wk... interesuje czu h.. sie pisze przez samo h czy ch
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Drogi Jaro,

ani dzisiaj, ani przed tygodniem nie miałam poczucia, że muszę Ci cokolwiek wyjaśniać.
Twoja wyobraźnia żyje własnym życiem i nic mi do tego.

Miłego wieczoru.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ale na forum wyjasnialas niejednokrotnie i to wlasnie mnie tak zbulwersowalo, zobaczymy jak bedzie, ale jestem cholernym przeciwnikiem tej decyzji.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Witaj w klubie "niewdzięcznych ludzi".....Miłej pracy i wytrwałości
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Chyba nie czytales co pisalem, ale idzie o wiele czynnikow a jednym z nich to wlasnie te kluby
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
BZIQ napisał:
Witaj w klubie "niewdzięcznych ludzi".....Miłej pracy i wytrwałości

Dzięki Bziq.
Wiem, co masz na myśli. Nie będzie źle.

jaromazurr napisał:
Chyba nie czytales co pisalem, ale idzie o wiele czynnikow a jednym z nich to wlasnie te kluby

Jaro, to nie było do Ciebie.
Nie pierwszy raz interpretujesz błędnie czyjeś wypowiedzi.
Zacznij czytać uważniej, a zrozumiesz, co ludzie piszą i że na myśli maja niekoniecznie to, co ty masz.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ha ha ha
Dobre
Violtje, masz pracę
Z tego co pamietam to kiedys Cię na tym samym forum zabanowano ............
Tak tylko wzgledem obiektywności
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje,raz jeszcze GRATULACJE!!!!!



Jaro,a moderator byl wczesniej spoza forum...i w efekcie byla wolna amerykanka.Nieobecny na forum moderator to zaden moderator....A nie zauwazylam,zeby ktos komus cokolwiek narzucal Jesli koncza sie komus konkretne argumenty,to kazdy argument ze strony przeciwnej w dyskusji odbierany jest jako narzucanie czy atak... Dziwne to wg mnie.

Milego dnia
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Gratuluje i ja!!
A w kwestii słowa "lubieżny" ---> Mama, emerytowana polonistka podpowida, że wymienia się na LU BEGA
(jak by ktoś zapomniał to głos z Mambo no 5.)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jednym słowem teraz to będzie ład!!
Aż wspomniec by się chcialo "motto" (?) z filmu fabularnego, którego tytuł wszyscy domyślni sobie przytoczą:

"LIGA RZĄDZI, LIGA RADZI, LIGA NIGDY CIĘ NIE ZDRADZI"
Zgłoś wpis


Bliżej nas