Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jaromazurr napisał:
Jaro Mazur czy tez drapi pazur a nikt Cię tu na siłe nie trzyma!!!! wg mnie Ty też masz głupie poglądy, z którymi ja się nie zgadzam

Elo elo Anja czy frania, czy Ty sie kazdego tak czepiasz, czy te slowa byly skierowane w twoja strone, CZY OPINIA NA DANY TEMAT NIE PO TWOJEJ MYSLI JEST JUZ GLUPOTA, wyluzuj bo Ci wirnik padnie, ja Cie nie zmuszam do zgadzania sie z moimi pogladami, mam takie i inne nie benda
Ja jestem calkowicie za wprowadzeniem administratora BO GLUPOTY NIE ZNOSZE.
Ale ja osobiscie i tylko ja nie bardzo zgadzam sie celnoscia tego posuniecia.

MOGE SIE NIE ZGADZAC


BENDA !!!! DOSZŁEś !!!!!!!!!!!!!! JARO Słownik do ręki!!!!!

tak tak Ty się zawsze z nikim nie zgadzasz!!! I zawsze kontra z Twojej strony albo teksty typu jak Polka zrobiła Holendrowi loda - żenada

P.S.
A wirnik juz mi dawno padł tak dla Twojej wiadomości
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
komentator napisał:
jaromazurr napisał:
Ale na forum wyjasnialas niejednokrotnie i to wlasnie mnie tak zbulwersowalo, zobaczymy jak bedzie, ale jestem cholernym przeciwnikiem tej decyzji.

Ty jaro jesteś chyba przeciwnikiem wszystkiego.

Wez się w garść chłopie i już się tak nie bulwersuj,złość piękności szkodzi...to takie niedojrzałe tupać nożkami jak mały chłopiec..,że wydarzyło się coś co jest nie po myśli Jareczka

Pozdrawiam


A kim ty jestes bywalcu zebys ni mowil co mi zaszkodzic moze, z pewnoscia jestes bardzo bystry, wiec czemu piszesz z anonimowego avatara bo odwagi nie masz pod wlasnym napisac, czy jeszcze nie doszles jak fotke wrzucic
komentator od siedmiu bolesci sie znalazl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
..nie wiem..Ja tam Violci nie znam ..ale jesli mialoby pojawic sie np.cos takiego jak ban za post w niewlasciwym temacie to faktycznie...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
BENDA !!!! POSZŁEś !!!!!!!!!!!!!! Słownik do ręki!!!!!

tak tak Ty się zawsze z nikim nie zgadzasz!!! I zawsze kontra z Twojej strony albo teksty typu jak Polka zrobiła Holendrowi loda - żenada

P.S.
A wirnik juz mi dawno padł tak dla Twojej wiadomości[/quote]

Zacytuje Ci kogos,

Jesli koncza sie komus konkretne argumenty,to kazdy argument ze strony przeciwnej w dyskusji odbierany jest jako narzucanie czy atak.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
A może by tak tę "energię"spożytkować inaczej?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaro...normalnie jestem zszokowana,ze przytoczyles moje slowa

A poza tym,to chyba forum nie sluzy do wyzwisk,ale do wymiany zdan w danym temacie...A moze myle sie
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jaromazurr napisał:
BENDA !!!! POSZŁEś !!!!!!!!!!!!!! Słownik do ręki!!!!!

tak tak Ty się zawsze z nikim nie zgadzasz!!! I zawsze kontra z Twojej strony albo teksty typu jak Polka zrobiła Holendrowi loda - żenada

P.S.
A wirnik juz mi dawno padł tak dla Twojej wiadomości


Zacytuje Ci kogos,

Jesli koncza sie komus konkretne argumenty,to kazdy argument ze strony przeciwnej w dyskusji odbierany jest jako narzucanie czy atak.[/quote]

Normalnie Jaro bo odbiorę to jako podlizywanie się do Maleńkiej
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Anja,to ciezko bedzie z tym podlizywaniem sie....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
MalutkaNiepokorna a nie powinnas, bo moze muj styl nie jest szarmancki i czesto bywam dosc besposredni to szanuje madre i sesowne wypowiedzi majace wartosc przekazu.

A do Ciebie Anja, to zawsze mowie co mysle i sie nie zmienie.
Co innego wyszukiwanie byle kontekstow czy wrecz bledow ortograficznych dla zatuszowania wlsnych brakow, bo takie zachowanie nie podnosi w moich oczach Twojej inteligencji ale ja raczej obniza.
Czekalem bardziej na konkretna odpowiedz, a skoro tak dobrze znasz moje posty to pisalem ze nigdy nie bede poprawnie pisal po Polsku, czego sie osobiscie bardzo wstydze.
Kiedys nie znane byly terminy dyslekcja, dysgrafia, dysortografia ale niestety cos z tego siedzi we mnie i juz zostanie

A ja to chyba udowadniac nie musze ze raczej nikomu sie nie podlizuje
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
jaromazurr napisał:
MalutkaNiepokorna a nie powinnas, bo moze muj styl nie jest szarmancki i czesto bywam dosc besposredni to szanuje madre i sesowne wypowiedzi majace wartosc przekazu.

A do Ciebie Anja, to zawsze mowie co mysle i sie nie zmienie.
Co innego wyszukiwanie byle kontekstow czy wrecz bledow ortograficznych dla zatuszowania wlsnych brakow, bo takie zachowanie nie podnosi w moich oczach Twojej inteligencji ale ja raczej obniza.
Czekalem bardziej na konkretna odpowiedz, a skoro tak dobrze znasz moje posty to pisalem ze nigdy nie bede poprawnie pisal po Polsku, czego sie osobiscie bardzo wstydze.
Kiedys nie znane byly terminy dyslekcja, dysgrafia, dysortografia ale niestety cos z tego siedzi we mnie i juz zostanie

A ja to chyba udowadniac nie musze ze raczej nikomu sie nie podlizuje


I kto tu komu wchodzi w tyłek

Jaro ja braków nie mam a nie znoszę jak ktoś kaleczy język ojczysty bo w dobie internetu wystarczy ruszyć głową i wejsc na słownik w necie jeśli nie wiesz jak coś napisać lub po prostu dla sprawdzenia. A temat doszleś - DOSZEDŁEś był niedawno wałkowany


Naskoczyłeś na bywalca-komentatora czyżby Ci argumentów zabrakło!!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas