Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Ciekawostki. - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Trafiłam na fantastyczny artykuł, który polecam wszystkim, którzy choć trochę interesują się otaczającym nas światem fauny i flory.
Czyta się to, jak powieść sf z wątkiem kryminalnym i horroru. A wszystko dzieje się tuż koło nas...
Fascynujące!

www.racjonalista.pl/kk.php/s,1996
Zgłoś wpis
131 Postów
Anja .............
(Anja Nl)
Stary wyjadacz
Hehe dobre
Pozdrowionka
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Quest jest czasopismem ktore wydawane jest 12 x w roku czyli co miesiac. Quest daje odpowiedz na wiele ciekawych zagadnien i pytan z dnia codziennego . Tu podaje jedno z nich :
www.quest.nl/braintainment/pijlers/vraag...nd-in-bad-zou-zitten
Mozna tez troche poszperac w quest -online i dowiedziec sie calkiem wielu ciekawostek .
Moze kogos zainspiruje do czestrzego czytania tego czasopisma .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Quest jest odpowiednikiem - chyba - polskiego Focusa?
Oprócz tych 12-tu numerów rocznie wychodzi jeszcze seria "Quest History", warto poczytać. Czasem rozwala mnie infantylny sposób tłumaczenia zjawisk w dziale: "pytanie&odpowiedź", łopatologia dosłownie. Ale trochę można się dowiedzieć. Też polecam.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnie wciaz nurtuje , kto ostatecznie byl pierszy, jajko czy kura?
Coniektorzy twierdza , ze pierwszy byl Adam, a dopiero pozniej Ewa, ja jednak twierdze , ze pierwszy byl ...waz!!! co to mityczny stworca na swoje podobienstwo sklecil....czy jakos tak

Milej niedzieli !!!
Motto na dzis....zamiast na tace ....postaw na siebie!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ja proponuje "Rzuć granat na tace"
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
O! Adamm zgolił brodę!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jaki jest sposób pobrania z tej tacy?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tornado niech i klecha się rozerwie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Adamm napisał:
[quote]Mnie wciaz nurtuje , kto ostatecznie byl pierszy, jajko czy kura?
Coniektorzy twierdza , ze pierwszy byl Adam, a dopiero pozniej Ewa, ja jednak twierdze , ze pierwszy byl ...waz!!! co to mityczny stworca na swoje podobienstwo sklecil....czy jakos tak

To pierwszy był wąż czy jajo węża?
Zgłoś wpis


Bliżej nas