Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Andrzej Kozanecki Arczi Asterix Tomasz Nibylandia Herkules666 XxpatrykxX Nazwisko Marek Kowal tivil77051 (6092 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Ło matko, a tu coś z przeciwnego bieguna.
Myślałam, że to jakaś satyra, ale łon tak na serio!

Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ale czad
nagram sobie na plytke
do samochodu ..na zimny lokiec ale bedzie czad !!!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ta, ciekawe kogo będziesz potem tym autem woził...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no wlasnie nie wiem !!!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender

A ja wiem! Tego buldoga, bo bieganie mu nie wychodzi!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
boksera Violcia boksera ....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zamiast tu przekomarzanki urzadzac,lepiej zajmijmy sie organizacja tych egzorcyzmow....i kto wie,moze temu bokserowi nawet bieganie po nich bedzie szlo lepiejMi potrzebny egzorcyzm...na odfantowanie sie chyba
Pozdrowionka i milego dzionka
Zgłoś wpis
537 Postów
ediee edziowy
(ediee)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Ło matko, a tu coś z przeciwnego bieguna.
Myślałam, że to jakaś satyra, ale łon tak na serio!



lomatko..
Zgłoś wpis
1 Post
Ma La
(Megra)
Początkujacy
Ja na codzień mierzę się z siłami zła niestety ogoniasty atakuje mnie na wszelkie sposoby, wystarczy że mój partner napije się dość dużej ilości alkoholu zaraz do mnie skacze próbuje mnie bić ale bez skutecznie nosie bronię udało mi się dużo razy stracić z łóżka partnera oczywiście raz nadział się o kant stołu na jego nieszczęście okiem,ale bez problemowo wyleczyłam mu te oko,później znowu atak po alkoholu nastąpił na mnie więc wzięłam swój smartfon i uderzyłam go odruchowo w te same oko co sobie uszkodził na mieszkaniu...też mu wyleczyłam ale najgorsze jest to że mój partner jest byłym zakonnikiem i wydaje mi się że diabeł będzie go co raz to częściej atakował... No raz była taka sytuacja jak chciał po alkoholu rzucić się na mnie to go koplam tak że upadł na drewnianą podłogę i na plecach od kręgosłupa lędźwiowego coś mu się pokazało na plecach takie troszkę pogrubione linie wyglądało na to że uraz był wewnętrzny ale lekki bo nie długo ten upadek go bolał ... Kiedy się taki robi pod wpływem alkoholu co jest najdziwniejsze że ja to przeczuwam iż może coś mi złego zrobić,w tych chwilach modlę się do Marii i do Jezusa a ostatnio prosiłam samego Archanioła Michała żeby miał mnie w swojej opiece i bronił mnie przed każdym atakiem zła.Mój partner potrzebuje pomocy a on do mnie mówi że to ja jej potrzebuję pewnie dlatego że zły tak w nim miesza iż ja potrzebuję stawiennictwo NMP o ochronę przed atakami złego.
Zgłoś wpis
18 Postów
kadon
(kadon)
Bywalec
To w Polsce też się dzieje? Sądziłem, że takie tematy to tylko w filmach
A co o tym myślą tego typu parafie - parafie.org.pl/ ?
To chyba nie jest temat w nich podejmowany, co nie?
Zgłoś wpis


Bliżej nas