Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
Baileys napisał:
Mario moim problemem nie jest tylko alergia a w razie potrzeby potrzebuje dobrej opieki lekarskiej w szpitalu . Wiec chyba tu sama wizyta nawet prywatna nie pmoze .
Dlatego jest to dla mnie wazne wywiedziec sie co i jak . Bo w innym wypadku musze przelozyc swoje wakacje na inny termin .
Niestety pani przez tel w NFZ nie umiala mnie poinformowac w tej kwestji co mnie interesowala .
a na necie rozpisuja sie niezrozumialymi terminami i artykulami.


Baileys płacisz dobrowolna skladke na NFZ cos ok 350 zl na miesiac i w razie " wypadku " pobyt w szpitalu pokrywa NFZ - lekarstwa wykupujesz z wlasnej kieszeni jak masz recepte to jest znizka jakas ...

Psss

Co do polskich specjalistów to śmiem twierdzic ze jak sie znajdzie KONKRETNEGO SPECA to nie ma co porównywaC go z tymi z NL bo brak slow ( tylko w Pl aby znalesc SPECA trzeba miec plecy i NIE ZALOWAC NA WIZYTY PRYWATNE ... )
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Toc mnie znasz i wiesz ze nie pozaluje , ale wiesz tez ze czasem specjalista ( w moim przypadku ) nie wystarczy .
Na wariata nie ma bata hahahahaha
Ale dzieki mlody za info .
Zgłoś wpis


Bliżej nas