Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dzieciaki Nasze - Holandia

427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Malo sie tu dzieje, nie mam co pisac w zwierzakach nie moge bo niestety nie posiadam, ale... mam corke do pokazania!!

Ma 7 lat, na imie Michalina i coz dodac... JEST CALYM MOIM SWIATEM !!!!!





hmmm fotki bedzie widac, inaczej nie umiem dodac...ale sie naucze . Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Michalina jak aniołek, mamuśka 666!
Ania, cuś ty mi tu kręcisz!

Oby wszystkie dzieciaki całym światem były. Znam jeszcze kilka takich zwariowanych mamusiek. I szczerze je za to kocham!
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Violu , wiesz co jest ragedia.... ze ten wytek otwozylo pond 130 osob i "zadna z nich nie ma dzieci " albo nie umieja sobie zadac trudu zeby o nich napisac... a to juz w ogole porazka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
bo z tego co zdążyłam zauważyć, to mn bardziej darmowy portal randkowy
a co do dzieciaczków, to największe dobro jakie nas spotyka. pozdrawiam wszystkich szczęśliwych rodziców
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Izal napisał:
bo z tego co zdążyłam zauważyć, to mn bardziej darmowy portal randkowy
a co do dzieciaczków, to największe dobro jakie nas spotyka. pozdrawiam wszystkich szczęśliwych rodziców


Izal, to my wszyscy tworzymy portal. Nie widzę nic złego w tym, jeśli spotka się tu dwoje ludzi. Ale jeśli dating ma być głównym celem - sorry, ja się wypisuję.

Jestem szczęśliwą mamą mojego najlepszego przyjaciela. Mojego syna.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Viooltje napisał:
Izal napisał:
bo z tego co zdążyłam zauważyć, to mn bardziej darmowy portal randkowy
a co do dzieciaczków, to największe dobro jakie nas spotyka. pozdrawiam wszystkich szczęśliwych rodziców


Izal, to my wszyscy tworzymy portal. Nie widzę nic złego w tym, jeśli spotka się tu dwoje ludzi. Ale jeśli dating ma być głównym celem - sorry, ja się wypisuję.

Jestem szczęśliwą mamą mojego najlepszego przyjaciela. Mojego syna.


Uwierz mi, że ja też nie mam nic przeciwko, a moja wypowiedź odnosiła się tylko do wcześniejszego postu.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
pannaanna666 napisał:
.... ten wytek otwozylo pond 130 osob i "zadna z nich nie ma dzieci " albo nie umieja sobie zadac trudu zeby o nich napisac... a to juz w ogole porazka
Panna ilosc odslon nie oznacza ilosci ludzi zagladajacych na ten watek.
Co do posiadania lub nie pociech to moze byc roznie . Ci ktorzy je maja moze nie maja potrzeby ich kazdemu i wobec pokazywac . Lub sa tez tacy ktozy uwazaja wedle przyslowia "wszystko co powiesz moze byc uzyte przeciwko tobie "
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Nie pisac mi tu nie na temat
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
hmmm ..........kto jest bez winy niech pierwszy zoci kamien .........
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
A to Moje Natalia jest starsza i Magdalena. Moje dwa serduszka. Nie będę pisał co czuje będąc tyle kilometrów z dala od nich...
Zgłoś wpis


Bliżej nas