Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Hellsje, kochany mój, było na Polsat News.
Co będzie w okrojonych powtórkach - nie mam pojęcia, bo polskiej TV nie posiadam.

Jutro ma być na TVN24 po 17-tej.
Zgłoś wpis
7 Postów
A D
(AdA.)
Początkujacy
Schat_je napisał:
Na Niedziela.nl toczy sie dyskusja w wiadomym temacie. Ktoś wpadł na pomysł zorganizować
"DZIEŃ BEZ POLAKA" :
"Dobrą inicjatywą by pokazać że Wilders nie ma racji byłby "dzień bez Polaka" zainicjowany przez nas samych. Umówić się na 1 dzień, i nie pójść do pracy całą nacją. Nie mamy aż tyle ikry. "

Nie mamy?

Mi się pomysl podoba.


www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=9...er=asc&start=180


DZIEŃ BEZ POLAKA - 29 lutego !!! dlaczego akurat ten dzień? poczytajcie www.e-holandia.info/wiadomoci-z-holandii...d-pracujemy-za-darmo

ja nie idę, ktoś się przyłączy???
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
abudabi napisał:
Schat_je napisał:
Na Niedziela.nl toczy sie dyskusja w wiadomym temacie. Ktoś wpadł na pomysł zorganizować
"DZIEŃ BEZ POLAKA" :
"Dobrą inicjatywą by pokazać że Wilders nie ma racji byłby "dzień bez Polaka" zainicjowany przez nas samych. Umówić się na 1 dzień, i nie pójść do pracy całą nacją. Nie mamy aż tyle ikry. "

Nie mamy?

Mi się pomysl podoba.


www.niedziela.nl/forum/viewtopic.php?t=9...er=asc&start=180


DZIEŃ BEZ POLAKA - 29 lutego !!! dlaczego akurat ten dzień? poczytajcie www.e-holandia.info/wiadomoci-z-holandii...d-pracujemy-za-darmo

ja nie idę, ktoś się przyłączy???


Co to za bzdura?? To pracodawca moze ci powiedziec ze zaplaci ci za miesiac luty mniej niz normalnie bo luty jest krotszy niz reszte miesiace To jest po prostu inny sposob podejscia do sprawy. Lewusom zawsze zle .Pozdrawiam
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
O, czesc Mirek
Gdzie Ty byles, jak Cię nie bylo? Dni bez Mirka organizowałeś?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Schat_je napisał:
O, czesc Mirek
Gdzie Ty byles, jak Cię nie bylo? Dni bez Mirka organizowałeś?


Czlowiek ma tak grafik napiety ze nawet czasu nie ma aby sobie tutaj pozartowac
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Heja Mirek
Niewiem czy to ty nie zrozumiales o co chodzi czy ja moze nie kapuje?
bo tak wlasnie jest mniej nam placa hhahahah
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Patboy napisał:

bo tak wlasnie jest mniej nam placa hhahahah[/quote]


No chyba, że ktoś stoi po tej drugiej stronie i to on musi płacić...tyle samo za luty/ który jest co roku krótszy od pozostalych miesięcy/ co za inne miesiące.


Ci, którzy urodzili się 29 lutego, /albo obchodzą imieniny tego dnia/ to dopiero mają przechlapane -impreza raz na cztery lata .

Pozdrowienia dla jutrzejszych Solenizantów.


Jako ciekawostke znalazlam cos o dniu 30 LUTY...

pl.wikipedia.org/wiki/30_lutego
Zgłoś wpis


Bliżej nas