Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Hells jesli bede potrzebowal adwokata to sie zglosze
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Jesli bym chcial cie bronic, to najpierw dostalbys fakture do zaplaty
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
marek_ams napisał:


A nie wyczules w tym swoim "jarzeniu" pewnej ironi w tym co napisalem?
Moze nastepnym razem pod postem powinienem dodac "to byla ironia" zeby
wszyscy zajarzyli


No to naszczescie
Przyznam sie szczeze Marek , ze wlasnie mam klopoty z Polska ironia, niestety niemialem praktyki
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Jak dla mnie za mało dyskryminacji w tej reklamie...
Zgłoś wpis
527 Postów
ZIBI L...
(ZIBI L)
Latający Holender
Całkiem sympatyczna reklama chociaż pamiętam czasy w Holandii jak w barze powiedziałem że jestem Polakiem to też mi stawiali,chyba też z litości .Teraz nie wiem jak jest nie chodzę do baru
Zgłoś wpis
107 Postów
Boguslaw P.
(mario520)
Stary wyjadacz
Po pierwsze to Coca Cola robi reklamę a nie Hiszpania. A ich celem nie jest wtrącanie się w potyczki polityczne ale jak podnieść sprzedaż!!!
Więc ja nie widzę tematu do sporu. A Polscy politycy... zostawię to. Dla mnie jest bardzo fajna. Pokazuje pracowitego Polaka czystego dobrze znającego ich język z celem życiowym i Hiszpanów z pięknymi odruchami ludzkimi. A brak kasy. Jakoś to musieli posklejać żeby kupił cole i wygrał bilet. Ja bym bardziej zmienił tu wontek rozmowy dlaczego akurat Polak?
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Mnie się ona podoba.
Jak ktoś nie umie zachować dystansu, przede wszystkim do samego siebie, to niech se szczela focha, jego brocha.
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Jak by mu tych kapsli nie dali,to by byla dyskryminacja,a jak dali to robia z niego biedaka
Itak do zajebania !
Zgłoś wpis


Bliżej nas