Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Wieczorek dla singli - Holandia

Czytali temat:
lukasz1994 marchlewicz (1456 niezalogowanych)
20 Postów
Witam

Mam pomysł na zorganizowanie wieczorku dla singli. Plan jest takie by dobrze się bawić, a zarazem dać możliwość ciekawym i interesującym ludziom poznania się. Chciałbym zabrać 3 damy oraz 3 dżentelmenów i wspólnie z nimi udać się na romantyczny wypad łodzią, przy muzyce i lampce wina.
Będzie Dobra zabawa!!!

Osoby chetne proszę o kontak poprzez formularz na stronie http://lodz.webs.com/apps/contactme/sites/show



Zapraszam!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Z przyjemnoscia wyplynalbym w ten romantyczny rejs ale nie jestem pewien czy .....jestem dzentelmenem
Zgłoś wpis
20 Postów
Hehe No ja tego nie wiem na pewno, zostaniesz zweryfikowany przez damy hihi

Mam nadzieję, że się uda bo jednak organizuję coś takiego pierwszy raz i sam nie wiem za bardzo jak to wyjdzie. Może być śmiesznie
U siebie na stronce zrobię świeżą zakładkę dt tego tematu i zostaw tam ślad po sobie, przydałoby się, żebyś także coś napisał o sobie (wiek i takie tam)....


Będzie Fun!
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Wow!!! Weryfikacja przez damy brzmi kuszaco, cokolwiek to oznacza,
co bedzie gdy nie przejde pomyslnie weryfikacji? Czekac mnie bedzie szorowanie pokladu ?
Gentelmani nie rozmawiaja o....wieku, ale moge podac obwod w bicepsie oraz inne parametry, nie oszukujmy sie rozmiar jednak ma znaczenie.
W ofercie zauwazylem informacje dotyczaca wprowadzania na poklad zwierzat, zawsze marzylem o tym by poczuc sie jak Noah na swojej arce. To dopiero moglby byc czad, zaprzyjazniony hodowca owiec oraz mlekodajnych krasul na pewno by sie zgodzil.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:
Wow!!! Weryfikacja przez damy brzmi kuszaco, cokolwiek to oznacza,
co bedzie gdy nie przejde pomyslnie weryfikacji? Czekac mnie bedzie szorowanie pokladu ?
Gentelmani nie rozmawiaja o....wieku, ale moge podac obwod w bicepsie oraz inne parametry, nie oszukujmy sie rozmiar jednak ma znaczenie.
W ofercie zauwazylem informacje dotyczaca wprowadzania na poklad zwierzat, zawsze marzylem o tym by poczuc sie jak Noah na swojej arce. To dopiero moglby byc czad, zaprzyjazniony hodowca owiec oraz mlekodajnych krasul na pewno by sie zgodzil.





Happy Boat Wynajem łodzi napisał:
Będzie Fun![/quote]



Już jest.
Zgłoś wpis
20 Postów
Hells Angel napisał:
Happy Boat Wynajem łodzi napisał:
Hehe No ja tego nie wiem na pewno, zostaniesz zweryfikowany przez damy hihi

Mam nadzieję, że się uda bo jednak organizuję coś takiego pierwszy raz i sam nie wiem za bardzo jak to wyjdzie. Może być śmiesznie
U siebie na stronce zrobię świeżą zakładkę dt tego tematu i zostaw tam ślad po sobie, przydałoby się, żebyś także coś napisał o sobie (wiek i takie tam)....


Będzie Fun!


a co ty kurwa, z samotnych nieszczesliwych chcesz sobie robic "fan"



ogarnij się, bo moim zamysłem było dać możliwość poznania się innym ludziom- samotnym,nieszczęśliwym. Osobom,które mają ochotę na poznać inne samotne osoby. Twoja nadinterpretacja jednego słowa i chamskie słownictwo świadczy tylko o Tobie.
Zgłoś wpis
20 Postów
Adamm napisał:
Wow!!! Weryfikacja przez damy brzmi kuszaco, cokolwiek to oznacza,
co bedzie gdy nie przejde pomyslnie weryfikacji? Czekac mnie bedzie szorowanie pokladu ?
Gentelmani nie rozmawiaja o....wieku, ale moge podac obwod w bicepsie oraz inne parametry, nie oszukujmy sie rozmiar jednak ma znaczenie.
W ofercie zauwazylem informacje dotyczaca wprowadzania na poklad zwierzat, zawsze marzylem o tym by poczuc sie jak Noah na swojej arce. To dopiero moglby byc czad, zaprzyjazniony hodowca owiec oraz mlekodajnych krasul na pewno by sie zgodzil.


1) jeśli chcesz znaleźć się na łodzi gdzie rozmiar ma znaczenie to zapraszam na Show Boat http://www.showboat.nl/ :0 hihi

2) wiesz!? generalnie zwierzęta w zamyśle "zwierzęta domowe", ale skoro 3masz w domu owce / krowę (nie potrzebne skreślić) to jestem pełen podziwu. Jak to ogarniasz??
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Happy Boat Wynajem łodzi napisał:


1) jeśli chcesz znaleźć się na łodzi gdzie rozmiar ma znaczenie to zapraszam na Show Boat http://www.showboat.nl/ :0 hihi

2) wiesz!? generalnie zwierzęta w zamyśle "zwierzęta domowe", ale skoro 3masz w domu owce / krowę (nie potrzebne skreślić) to jestem pełen podziwu. Jak to ogarniasz??


1) Dzieki za linka, nieomieszkam zarzucic tam kotwice, korzystna weryfikacja przez tamtejsze syreny wielce prawdopodobna.

2) Wszyscy ogarniamy to wysmienicie.Rano delektujemy sie swierzym mlekiem a wieczorem wspolnie liczymy barany.

To kiedy wyplywa ten twoj parostatek?
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender

Zgłoś wpis
20 Postów
Adamm napisał:
Happy Boat Wynajem łodzi napisał:


1) jeśli chcesz znaleźć się na łodzi gdzie rozmiar ma znaczenie to zapraszam na Show Boat http://www.showboat.nl/ :0 hihi

2) wiesz!? generalnie zwierzęta w zamyśle "zwierzęta domowe", ale skoro 3masz w domu owce / krowę (nie potrzebne skreślić) to jestem pełen podziwu. Jak to ogarniasz??


1) Dzieki za linka, nieomieszkam zarzucic tam kotwice, korzystna weryfikacja przez tamtejsze syreny wielce prawdopodobna.

2) Wszyscy ogarniamy to wysmienicie.Rano delektujemy sie swierzym mlekiem a wieczorem wspolnie liczymy barany.

To kiedy wyplywa ten twoj parostatek?


Będzie konkretna grupa to się ustali. Kilka osób już się zgłosiło w zeszłym tygodniu, więc coś na pewno będzie zorganizowane. Kwestia tylko daty - odbędzie się to wciągu tygodnia wieczorem , jakiś piątek będzie optymalny, bo soboty i niedziele przeważnie są zajęte dla klientów indywidualnych.
Jednak oferta jest tylko dla osób zdecydowanych, a osoby zdecydowane wiedzą jak się ze mną skontaktować i nie koniecznie jest to to forum.
Zgłoś wpis


Bliżej nas