Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Wacekbyk Chriss822 Czekaj (5321 niezalogowanych)
551 Postów

()
Latający Holender
Dotyk aniola bo ci dobrzy , wyrozumiali , madrzy , nie zlosliwi .... itd sa juz zajeci przez te zarozumiale , podle , wredn, brzydkie z dlugim kreconymi zembami ...itd .
A ja chyba jestem suka pierwszej klasy z czarnymi kreconym zebami bo mam naj naj naj wspanialszego faceta naswiecie .
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
pisalem juz do ciebie i nie odpowiedzialas
jesli szukasz kogos to napisz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
DotykAniola napisał:
Juz chyba mi sie odechcialo calkiem tego szukania ,no coz...dobrych ,wyrozumiialych facetow brak..sami zarozumiali,cwaniacy ,zlosliwi itp a Ja czegos takiego nie szukam ,nie moja bajka.. ,ale moze kiedys znajde tego wyjatkowego-niepowtarzalnego ,nie zepsutego z dobrym serduchem Pozdrawiam





"jaka ta osoba musi byc nieszczesliwa ,skoro za wszelka cene chce upodnic druga "....



To moze wrzuc jakas fotke bo ciezko kupic kota w worku
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
Zdjecia raczej tutaj nie wstawie ,wstydze sie ze ktos znajomy zobaczy ,pomysli ze jakas desperadka tego sie po minie sie spodziewaja ,ze chodze i oglaszam sie po forach daje ogloszenia ,a desperadka nie jestem ,tak tylko chcialam sprobowac



Naprawde zainteresowanych zapraszam na priv
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
nie pograzaj sie jeszcze bardziej
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
Szczerosc ludzka Cie boli....Przykro mi ...
,skoro tak Cie drazni moja osoba(post) to po co tu jeszcze zagladasz do tego jeszcze odpisujesz?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Tak sie szczesliwie sklada, ze nic mnie nie boli ani tez nie drazni i wogole mam sie swietnie ale dziekuje za troske
Byc moze tego nie wiesz, ale to jest forum dyskusyjne a nie biuro matrymonialne czy slup ogloszeniowy, dlatego tutaj wchodze i dyskutuje .
Uwazam, ze Twoje ogloszenie jest idiotyczne a Ty wybitnie zdesperowana,
to moje zdanie, chcesz o tym ....podyskutowac?
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
1.A jednak moje ogloszeie Cie drazni,sam sobie zaprzeczasz
2.Nigdzie w regulaminie nie jest zabronione zakazane dawanie tego typu ogloszen,tutaj wszystko sie oglasza -jaka kto ma potrzebe
3.Po trzecie oczywiscie masz prawo do swojego zdania,a Ja mam prawo miec twoje zdanie ....(gdzies)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Aniolek sie rozzloscil... no no
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
DotykAniola napisał:
1.A jednak moje ogloszeie Cie drazni,sam sobie zaprzeczasz
2.Nigdzie w regulaminie nie jest zabronione zakazane dawanie tego typu ogloszen,tutaj wszystko sie oglasza -jaka kto ma potrzebe
3.Po trzecie oczywiscie masz prawo do swojego zdania,a Ja mam prawo miec twoje zdanie ....(gdzies)


Ad1. Twoje ogloszenie mnie nie drazni , Twoje ogloszenie mnie przeraza tak jak kazdy inny objaw glupoty.
Ad2. Ten aniol powinien cie nie dotykac ale pozadnie klepnac, jesli sprobowala bys wytezyc choc troszeczke swoj blond umysl to zauwazyc powinnas , ze na tym portalu jest dzial ogloszen i w tym dziale w rubryce towarzyskie znajdziesz z pewnoscia smialkow,ktorzy zaspokoja twoje potrzeby.
Ad3. Gdzie konkretnie? Smialo

Masz jeszcze jakas potrzebe?
Zgłoś wpis


Bliżej nas