Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Kobieta 28 lat Pozna Mezczyzne od 28 do 39 lat - Holandia

Czytali temat:
Wacekbyk Chriss822 Czekaj (5319 niezalogowanych)
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
Witam
Kobieta 28 lat pozna milego mezczyzne z dobrym serduchem ,nie materialiste
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
2 Posty
karol S
(hansik1011)
Początkujacy
Witam a czy w materializmie jest cos zlego
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Bo jesli ma sie miekkie serce to trzeba mie twarda du... A niestety milosci do garnka sie nie wlozy. dlatego trzeba byc w jakims stopbiu materialista
Zgłoś wpis
2 Posty
karol S
(hansik1011)
Początkujacy
trzeba byc sprytny nie twardy
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
Chodzi mi o to zeby rzeczy materialne ,pieniadze nie byly numerem 1 ale rodzina milosc, uczciwosc prawda wsparcie wyrozumialosc-zrozumienie, na dobre i zle ,tak zostalam wychowana to mi wpojono i do tego tesknie szukam tego ,oczywiscie pieniadze sa wazne potrzebne,ale nie za wszelka cene-zeby miec jak najwiecej ...Jak to w tych czasach wilelu ludzi zatraca sie ,wpada w ta gonitwe wyscig szczurow.. stajac sie tak naprawde jeszcze bardziej nieszczesliwymi wbrew pozorom, to moje zdanie..
Moze znajdzie sie druga duszyczka co czuje jak Ja
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Może się znajdzie i życzę Ci tego...

Z tym, że nie wydaje mi się by forum dyskusyjne było dobrym miejscem na takie oferty. Zresztą za wysokie masz wymagania...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ragusek napisał:
Może się znajdzie i życzę Ci tego...

Z tym, że nie wydaje mi się by forum dyskusyjne było dobrym miejscem na takie oferty. Zresztą za wysokie masz wymagania...



hehehe za wysokie wymagania
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
DotykAniola napisał:
Witam
Kobieta 28 lat pozna milego mezczyzne z dobrym serduchem ,nie materialiste
Pozdrawiam


Kobieta ktora chce poznac milego faceta Malo tego nawet chce z takim byc nie wierze
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
ragusek napisał:
Może się znajdzie i życzę Ci tego...

Z tym, że nie wydaje mi się by forum dyskusyjne było dobrym miejscem na takie oferty. Zresztą za wysokie masz wymagania...

Za wysokie wymagania? no tak zapomnialam dopisac ,zeby czasami mnie zlapal z nienacka i ponosil na rekach
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Kandytat już się znalazł...i do tego z jakim uśmiechem
Zgłoś wpis


Bliżej nas