Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Wacekbyk Chriss822 Czekaj (5313 niezalogowanych)
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
DotykAniola napisał:

A poo co Pan profesor tak stara sie wnikac ?....daj zyc ludziom!

a tak z przyzwyczajenia, gdyz pustostanow myslowych nie znosze
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
Adamm napisał:
DotykAniola napisał:

A poo co Pan profesor tak stara sie wnikac ?....daj zyc ludziom!

a tak z przyzwyczajenia, gdyz pustostanow myslowych nie znosze

To pan"profesorek" wlasnie wystawil sam sobie swiadectwo ,oceniajac kogos nie znajac....moze lepiej zajac sie swoim zyciem wnikac w swoje? nie w czyjes` nagminnie zwracajac uwage...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Echo uderzajace w sciany tego pustostanu sprawilo, ze poczulem sie jak dotkniety przez.... aniola.
Zycze by nastepnym razem dotknal, natchnal cie czy co tam sobie zyczysz przynajmniej sam archaniol.
Amen.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A ja rozumiem, professore

Btw, właśnie wrócilim z Krakowa. I pokochalim. Bo w razie "W" zawsze można znaleźć coś do kochania .
Zgłoś wpis
2 Posty
Początkujacy
dziewczeta z tego co mi wiadomo to zazwyczaj Wy jestscie materialistki... ale ok w razie czeo piszcie do mnie ...kocham Was wszystkie
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Witaj,
jesli twoja wiadomosc jest jeszcze aktualna odpisz prosze.
Pozdrawiam
Karol
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
Juz chyba mi sie odechcialo calkiem tego szukania ,no coz...dobrych ,wyrozumiialych facetow brak..sami zarozumiali,cwaniacy ,zlosliwi itp a Ja czegos takiego nie szukam ,nie moja bajka.. ,ale moze kiedys znajde tego wyjatkowego-niepowtarzalnego ,nie zepsutego z dobrym serduchem Pozdrawiam














"jaka ta osoba musi byc nieszczesliwa ,skoro za wszelka cene chce upodnic druga "....
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No coś ty, Aniołku, aż tak się nie przestraszaj!
Zgłoś wpis
32 Posty
A Am
(DotykAniola)
Bywalec
Viooltje napisał:
No coś ty, Aniołku, aż tak się nie przestraszaj! Aniolek ze zlamanymi skrzydlami..
Zgłoś wpis
2 Posty
Marcin Kurek
(kuru25)
Początkujacy
w jestem czy znajdziesz ale moze odpiszesz to pogadamy
Zgłoś wpis


Bliżej nas