Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Hehe, jeszcze więcej reklamy )))
Wszystko pięknie, niepokoi mnie tylko ta złość i krytyka...w niektórych wypowiedziach...

Święty -Uśmiechnięty, czyż nie ?

Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Ponad 300 wypadkow, 25 ofiar smiertelnych i grubo ponad tysiac pijanych kierowcow,
bez zlosci i krytyki musze stwierdzic, ze nie ma to jak zapalic znicz po polsku (czyt. po bozemu).....
tylko po co ?
Schat_je, znowu przybylo kilku swietych, na pewno..... bardzo usmiechnietych
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Niestety, długie weekendy /nie tylko te listopadowe/ często konczą się takim bilansem na drogach I nie wydaje mi się, by w dniu 1 listopada, Ci "niepobożni" /czyt. 'cudzołożący rozumem' / nie odwiedzali grobów...
Poza tym ten dzień nie tylko Polacy tak obchodzą...



......

Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Niestety, długie weekendy /nie tylko te listopadowe/ często konczą się takim bilansem na drogach I nie wydaje mi się, by w dniu 1 listopada, Ci "niepobożni" /czyt. 'cudzołożący rozumem' / nie odwiedzali grobów...
Poza tym ten dzień nie tylko Polacy tak obchodzą...


Jakos nie przekonuja mnie Twoje argumenty.
Ponad tysiac pijakow wsiadlo za kierownice by zapalic znicz, ciiekawe co dostana na pokute.....dwie zdrowaski?
uwierz mi, ze taka szopke uprawiaja tylko pobozni mieszkancy kraju z najwiekszym betonowo plastikowym Jezusem na swiecie.
Piosenka ladna
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:

uwierz mi, ze taka szopke uprawiaja tylko pobozni mieszkancy kraju


Jakos nie mogę uwierzyć...
że pisze to człowiek "myślący"
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Trzy rzeczy nigdy nie zyskują wiary - to co prawdziwe, to co prawdopodobne i to co logiczne.
Autor: John Steinbeck
P.s. Dziekuje za komplement
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:
[quote]Trzy rzeczy nigdy nie zyskują wiary - to co prawdziwe, to co prawdopodobne i to co logiczne.



To by wyjaśniało pewną kwestię...


A wracając do tematu:




Potrafisz ?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:


To by wyjaśniało pewną kwestię...


Potrafisz ?


Niks ervan
Odwracajac cytat Steinbecka tak jak wzor matematyczny, dochodzimy do jednoznacznej konkluzji, iz kierujac sie logika poznajemy prawde, czyli wiara w przypuszczenia, mity i legendy nie ma sensu.

Czy potrafie ?
Oczywiscie, zycie w niewiedzy tez bywa urocze.Zwlaszcza gdy niewiedzacy nie wie , ze wiara w niewiedzeczyni go szczesliwszyym.Ja nie zamierzam nikogoz tego blogostanu wyprowadzac.
Absolutnie
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
No ! Wreszcie wstałem prawą nóżką
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
No ! Wreszcie wstałem prawą nóżką
Wyczuwam focha
Zgłoś wpis


Bliżej nas