Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Maxim2020 (3416 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Władca Pierścieni napisał:
Po pięciu dniach wstawania o 5 i wracania o 18 moje komórki nie działaja dość sprawnie!!W związku z tym nie chce mi się pisać więcej!!A co niektórzy tutaj znaja moje zdanie na ten ciekawy temacik!!Który był juz przerabiany u Szanownego ADMINA!WESOŁYCH I JAKŻE ZAJEBISTYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!Zimnoooo,wrrrrrrrr!

Tak, przerabialim, ale nie dokończylim!

Już się cieplej robi, nie marudź!
Zgłoś wpis
31 Postów
Izabela K
(MalutkaNiepokorna)
Bywalec
Wypowiadajac swoja opinie,nie zamierzalam dyskutowac.Znam wasze zdanie,powiedzialam swoje...Napisalam o akceptacji w sensie szacunku...Nie atakuje nikogo,ze ma odmienne zdanie i nie kontrargumentuje,zeby kogos przekonac do mojego.Adopcja i wychowywanie dzieci przez pary gejowskie kloci sie z moim pojeciem naturalnego porzadku. I tyle.A czy jestem w swoim pogladzie wiarygodna czy nie,nie bede nikomu udowadniac.Nie czuje ani nie mam takiej potrzeby.
Napisalam "wy",bo jest kilka osob,ktore podzielaja ten sam poglad tu na forum.I nic wiecej nie mialam na mysli uzywajac zwrotu "wy".
I nie zwracam sie do nikogo per "towarzyszu"...Nie wiem skad to wzielas ,Viooltje.
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Hej ludzie,

rzadko bywam na forum, a tak ni z tego ni z owego natrafiłam na ten wątek i ten temat mnie
akurat rusza i się wypowiem, może nawet dość obszernie.

Ja, gdybym mogła wybrać sobie rodzinę/rodziców, to wolałabym być wychowana przez 2 kobiety,
aniżeli przez tego, kogo byłam. Najgorsze co można głosić i czynić, to upierać się, że dziecku jest
i zawsze będzie lepiej w rodzinie mama + tata. Akurat się z tym nie zgodzę, bo dziecko jest
szczęśliwe, jak czuje się kochane i potrzebne na tym świecie, i to chodzi o to, że najbliżsi powinny
mu to okazać.

Jak ktoś z poprzedników dobrze napisał, nawet na stróża nocnego trzeba mieć papier a na posiadanie
dzieci już nie. Od zawsze mnie to zdumiewa, że auta nie można prowadzić bez uprawnień, długiego kursu, przygotowania do udzielenia pierwszej pomocy, wreszcie zdania egzaminu, aż do skutku,
a dziecko można sobie sprawić ot tak, po prostu. I potem niech ono sobie tak żyje. Samo.

Naprawdę wielu ludziom po prostu zdarza się mieć dziecko, a wcale tego nie chcą, nie potrzebują,
nie są przygotowani. Ba, nawet już sam fakt pojawienia się dziecka na świecie nie zmienia ich podejścia do tematu ani nie przydaje im odpowiedzialności. Wiem, co mówię, bo sama tego doświadczyłam

Są pewni ludzie, którzy nie powinni mieć dzieci. W ogóle. Wcale. Nigdy.

A adopcja jest dla osób, które tego dziecka pragną jak niczego innego na świecie, są gotowi ponieść
konsekwencje jego posiadania oraz przyjąć odpowiedzialność za jego życie.

Wiadomo, nikt jeszcze nie zbadał, nie przeprowadził eksperymentu, jak wychowanie w rodzinie, gdzie
rodzice są homoseksualni wpływa na dziecko. Moim zdaniem nie wpływa. Orientacji seksualnej nie można 'nabyć od drugiej osoby czy rodziców. To nie jest coś, co się przyswaja. Najważniejsze jest to,
że dziecko, a potem młody człowiek ma poczucie przynależności, wartości, tego że są inni ludzie, którzy
go kochają a nie że jest na tym świece właściwie z przypadku i tak sobie żyje sam dla siebie, skazany
na pastwę losu.

To trudny temat. I się opisałam ale mnie osobiście naprawdę rusza jak słyszę, że rodzina, rodzina bo to
rodzina święta. A guzik prawda. Jest mnóstwo rodzin mama + tata, nawet niepatologicznych a tzw.
dysfunkcyjnych i dzieci w nich nie dostają dostatecznej ilości, troski, opieki, zaangażowania. I o takich się
nie mówi, a dzieciaki cierpią latami, a potem mają emocjonalne braki i trudności w funkcjonowaniu
w społeczeństwie, chociaż była i mam i tata. Święta rodzina.
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Na potwierdzenie tego, co wpisałam wcześniej świeże wieści z ojczyzny... Niewyobrażalne...


wiadomosci.onet.pl/regionalne/olsztyn/lu...egion-wiadomosc.html
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Iwona_Kuryło napisał:
A adopcja jest dla osób, które tego dziecka pragną jak niczego innego na świecie, są gotowi ponieść
konsekwencje jego posiadania oraz przyjąć odpowiedzialność za jego życie.

Najważniejsze jest to,
że dziecko, a potem młody człowiek ma poczucie przynależności, wartości, tego że są inni ludzie, którzy
go kochają a nie że jest na tym świece właściwie z przypadku i tak sobie żyje sam dla siebie, skazany
na pastwę losu.


Nie sadze by znalazly sie argumenty, ktore podwazylyby logike oraz prawde zawarte w tych dwoch zdaniach.
Szkoda, ze tak niewielu potrafi to ogarnac.
Pieknie napisane Iwona.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
MalutkaNiepokorna napisał:
Wypowiadajac swoja opinie,nie zamierzalam dyskutowac.

Szkoda. To jest forum dyskusyjne.
Ale ok, wolna wola.


I nie zwracam sie do nikogo per "towarzyszu"...Nie wiem skad to wzielas ,Viooltje.


Właśnie przez to 'wy'
Na przykład: "Wiecie, towarzyszu, powinniście myśleć kolektywnie."
Ale Mała za młoda, żeby pamiętać tamtą codzienność.

Iwona_Kuryło napisał:

(...)rzadko bywam na forum, a tak ni z tego ni z owego natrafiłam na ten wątek i ten temat mnie
akurat rusza i się wypowiem, może nawet dość obszernie.(...)


Iwona, bywaj częściej! I nie dlatego, że tu akurat myślimy podobnie. Jasno wyrażasz myśli, dawaj!
Bardzo dobra wypowiedź. Zalajkowałabym .
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Iwona_Kuryło napisał:
Są pewni ludzie, którzy nie powinni mieć dzieci. W ogóle. Wcale. Nigdy.

Podpisuje się pod tym co mówi Iwona, opierając to również na własnych doświadczeniach.
To nie ma nic wspólnego z orientacją seksualną...nie potrafię sobie wyobrazić jak można to łączyć...

A propo otaczającego nas skurwialego, obłudnego świata
przypomniał mi się taki dokument...



a to dzisiaj zobaczyłam...

www.facebook.com/video/video.php?v=237593279679174


Jaki naturalny porządek, MalutkaNiepokorna?
Zgłoś wpis


Bliżej nas