Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Violka ja to nie wiam jaki jest sens dyskutowac z debilem???
kaliber 44 lepiej zmien nicka na "Śrutówka", bo tak tu cienko popierdujesz
ze te twoje wywody bardziej kwalifikuja sie na żal.pl. Jesli tu wedlug ciebie same
dziwki to ty robisz w takim towarzystwie i co na to twoja stara!
Jesli natomiast sadzisz ze sa tu zlodzieje to najlepszym rozwiazaniem bedzie poinformowanie w"wlasciwych organow".Niech zlodziei zamkna i pozamiatane.
I skad w ogole ta sfrustrowana retoryka a la pawlowicz?
A tak w ogole "Śrutówka" analize to sobie zrob...no wiesz...psychoanalize u dobrego
specjalisty bo widze ze chyba ksiadz proboszcz za czesto dawal kolanka do lizania
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
za dlugo to ty lizales konskie lajno prostaku
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Wpuścić chamstwo na salony...

Reakcja zawsze dziewicy Pawłowicz odbiłą się echem w mediach bardziej niż sama akcja... Dobrze, że tacy są w mniejszości, bo by nam święta inkwizycja waliła drzwiami i oknami. Co do samej akcji - fajne, ale czy to coś dało? Ostatnio femen też wybrał się w kraje arabskie tam burzyć monopol na testosteron...

Równouprawnienie kończy się wtedy kiedy trzeba wnieść meble na 3 piętro...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
1. Kal, bzdurzysz.
2. Marek, masz rację. Nie ma sensu.
3. Kal, blabla. I blabla też.
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
haha

4. Violka jestes skonczona. Juz wkrotce pojawi sie tu ciekawa historia. Musimy przekonac jeszcze jedna osobe ze jest sens.
Aaa Martina tez jestes skonczona. Ty kretynko duzo o Tobie slyszalem haha. Juz wkrotce zapraszamy na wielki show...
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ragusek, poniekąd dobrze, że istnieje ta Niepokalana Habilitowana , bo obnaża prawdziwe oblicze 'sprawiedliwych'.
Myślę, że walka z testosteronem w krajach arabskich niewiele da, ale przełamywanie stereotypów we własnej kulturze ma sens. Bo co to znaczy; 'zgwałcona, ale sama sobie winna'?
Przemoc w stosunku do słabszych nie może być tolerowana pod żadną postacią. Nieważne, czy chodzi o słabą płeć, dzieci, zwierzęta czy kogokolwiek. I tu leży istota problemu, którego nie dostrzega prdlnięta Krycha.

Co do wnoszenia mebli - ehh, większość panów też woli zapłacić tragarzom .

Chamstwo z salonów zostało wyproszone. Choć bardzo jestem ciekawa sensacji na mój temat. Ale cóż, przeboleję .
Zgłoś wpis


Bliżej nas