Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

O Marszu Szmat. - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Tydzień temu w Warszawie miało miejsce - moim zdaniem - ważne wydarzenie.
Marsz Szmat, w oryginale; 'Slut Walk'.

Geneza:
-----------

Dwa lata temu, w Kanadzie, pewien mundry, wysoko postawiony policjant na gościnnych występach na uniwersytecie blabla, popełnił równie mundrom wypowiedź w temacie wiktymologii: "Jak zapobiegać gwałtom".
Pan ten stwierdził, iż najlepszym remedium na gwałty wszelakie jest, cytuję: "nie ubierać się jak szmaty" (czyt: dziwki, krrwy, prostytutki i co tam jeszcze sobie ten pan ubzdurał).

Oddźwięk:
---------------

Powyższa wypowiedź odbiła się szerokim echem wśród społeczności nie tylko kanadyjskiej i nie tylko uniwersyteckiej. Temat podchwycił cały cywilizowany świat.

W całej Kanadzie, Londynie i wielu miastach Europy kobiety zamanifestowały przeciwko idiotycznej, urodzonej w patriarchalnym systemie, opinii pana idioty.

W ubiegłym roku w Gdańsku, a tydzień temu w Wawie, wyemancypowane dziewczyny jasno dały do zrozumienia, co myślą o zaszufladkowaniu ich przez (nie tylko) polski talibo-beton.
Czyli przeciw - "acha, krótka kiecka - zaprasza do dymanka. Goły brzuch - to samo. Makijaż - wyzwanie...itp." ...

A więc NIEEE! To nie tak!

Reakcja:
------------

Tak więc padły hasła: "moje ciało - moja własność", "faceci to nie bestie - oni myślą", "krótka spódniczka to nie moja piczka", "na golasa opalanie nie znaczy bzykanie" i wiele, wiele innych.
Większość z nich wypisana na obnażonym na tę okazję ciele, reszta na transparentach.

Najciekawsze, że najostrzej na 'Marsz Szmat' zareagowała posłanka, ponoć kobieta, Pawłowicz. Z PiS-u, rzecz jasna.
Habilitowana Krycha, nawrzeszczała w telewizji i na żywo, że ona sobie nie życzy w SWOIM KRAJU takich zboczków, alfonsów i dziwek. (Alfonsi, to mężczyźni, którzy poparli swoje kobiety w Marszu.).

Puenta:
-----------

Ja się pytam: Skoro posłanka Pawłowicz wrzeszczy na wszystko co w jej mniemaniu nie jest katolickie, to co robi na stołku publicznym, skoro jej guru, Franciszek, stwierdził, iż kobiety nie nadają się do piastowania publicznych urzędów?...
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
gdy zobaczylem nowy post o marszu szmat pomyslalem ze Violka organizuje jakis pochod szmat z Mn. A tu niestety dalej beda siedziec w swoich kurwidolkach. Violka pomysl cos, zorganizuj jakas akcje..
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Dobra, prowadzę zapisy. Potrzymasz transparent?...
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
Dziekuje nie skorzystam.Naleze do Druzyny Mistrzow i szmaty omijam szerokim lukiem. Ale nie martw sie lista moze byc bardzo dluga. Na froncie postaw kilku fajnie ubranych alfonsow i Krzyzaka po srodku. Z tylu zlodzieji jeszcze rzad w strojach folk i Mn w komplecie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Aaa, czyli Pan, Panie Kaliber w drużynie posłanki Pawłowicz? Noo, faktycznie mistrzostwo
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
doczytaj pare ksiazek bo jeszcze brakuje tobie wiedzy w wielu dziedzinach . Elo!
A co do poslanki lepiej niech zbiera pieczarki w tej waszej nedznej Nl haha
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kaliber, nie sądzę, abyś był dla mnie godnym przeciwnikiem w bitwie na książki, ale dobra, pikuś z tym.
Nie mam pojęcia który kawałek ideologii "Drużyny Mistrzów" do ciebie trafił, bo całość na pewno nie. Dowodem na to jest, iż nie poniałeś, że Marsz Szmat w tę ideologię idealnie się wpasowuje.

Capito?
Eee, wątpię.

Ale ćwicz, ćwicz, stary! Zacznij od ducha .
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
No jasne, panial. O mojego ducha sie nie martw jest w lepszym stanie niż twoj
I uwazaj bo kiedys te wszystkie polki z ideologami na leb ci spadna i bedziesz lezec jak otepiala jazyna na sofie. No ale cale szczescie ze bedzie mial kto ci wodeczke podac, jesli nie podlacz sie pod kroplowe Wielce Wszystko wiedzaca Violko
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Kaliber, Tobie również najlepszości życzę. I wódeczki.
Gwoli wyluzowania!

Kroplówkę radzę sobie zapodać z no-spa. Na uspokojenie nerwa. Ponoć działa.

Masz coś do powiedzenia w temacie, czy nie? Bo jak na razie - trollujesz.

Marsz?... Drużyna?... Cuś?... Czy nadal psychoanaliza Violki?... Odpuść, bo zachowujesz się, jak pewna niezrównoważona Agnieszka. Znajoma, prawda?
Zgłoś wpis
12 Posty
Wladek Kuzma
(xKaliber44x)
Bywalec
Jakiego nerwa? / Od vodki rozum krótki I która Agnieszka ?
Debila mozesz robić ze swojego starego

Trolllowanie hmmm fajna sprawa, moze nowe hobby necik to tylko zabawa ,prawda?

WYWYOLUJE WSZYSTKIE NIEZRÓWNOWAZONE OSOBY NA FORUM, PSYCHOLI , NAWIEDZONYCH , OPETANYCH SATANA KU KLUX !!! NIECH SIE UJAWNIA I WYJDA Z PODZIEMIA, a najlepiej kto poznal Violke zrobimy jej MEGA ANALIZE !
Zgłoś wpis


Bliżej nas