Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Agata Test J. N. (2863 niezalogowanych)
1988 Postów

()
Latający Holender
Hmmm, pochłanianie i zgłębianie... pracochłonne zajęcie.
W niektórych przypadkach.
W niepracochłonnych - czyż warto?

Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
D@rk napisał:
Adamm, odkryłem, że rozmiar ma jednak zawsze znaczenie...
im większa prawda, tym bardziej pochłania jej zgłębianie


Wprawdzie temat prawdzy nie jest mi obcy ,
wiem jednak, ze niektorzy bezskutecznie jej poszukuja,
nieudolnie podejmujac proby jej odkrywania, znam rowniez takich, ktorzy panicznie sie jej boja.
Spojrzmy prawdzie w oczy , zglebianie prawdy wymaga wlasciwej techniki, warto wypracowac wlasna, poddajac sie wlasnemu instynktowi.
Cala reszta jest ......maloprawdopodobna
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Czy ktos moze mi wytlumaczyc co tu sie dzieje
i kto to jest askthemaster4
Posty ciagle gosciu kasuje bez zadnej przyczyny !!
zamiast sie wziac za tych co gole cipki i fajfusy tu pokazuja i za tych co robia co chwile reklame na forum ,to nie przyczepil sie do ludzi ktorzy maja dialogi

Gdzie ,czy u kogo mozna zglosic skarge na medatora ???
w taki sposob to wogole forum siadnie
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
kto to jest nie wiem zawsze mozesz napisac do pirknego badz xdymna oboje z firmy wlasciciela portalu
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Patboy... napisał:
Czy ktos moze mi wytlumaczyc co tu sie dzieje


Hahaha Pat, wiecej tu moderatorow ( nie mylic z ADMINEM) niz dyskutujacych,
pod roznymi nickami, profilami, prowadzacych dialog z samym soba,
niezrozumiani, zagunieni, leczacy kompleksy aandachtstrekkers.
Pat mylisz sie, to jest wlasnie Polska i dlatego trudno jest ci to zrozumiec.

Milego dnia, licznej grupie moderatorow rowniez
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Adamm a ty wszystkich w jeden worek tak tez nie mozna modow est 4 i 3 adminow
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
fighter1956 napisał:
Adamm a ty wszystkich w jeden worek tak tez nie mozna modow est 4 i 3 adminow

Hehe, grupe osob udzielajacych sie systematycznie na tym forum mozna policzyc na palcach jednej reki, na strazy ich wolnosci slowa stoi CZTERECH strozy prawa i sprawiedliwosci tego forum, a ktorzy w wolnym od sluzby czasie beda rowniez zabawiac swoimi blyskotliwymi postami pod innym nickiem towarzystwo.
To przypomina mi tylko jedno, jeszcze nie tak wcale prehistoryczne ORMO.
Zdecydowana wiekszosc aktywnych osob na tym forum to nie osoby tymczasowo przebywajace w tym kraju, czesc z nich sie tu wychowala inni mieszkaja tu nie dlatego, ze mieszanie cementu czy kladzenie glazury jest tu bardziej platne niz w Polsce, ale dlatego, ze ich przekonania i sposob zycia swietnie wpasowuje sie w mentalnosc tego kraju.

Dlatego zalecam wiecej dystansu do siebie i otaczajacej was rzeczywistosci , mniej napinania ,tak jak zauwazyl Pat, to nie jest Polska , wiec ALLES KAN EN ALLES MAG.
Pozdrowienia dla Admina a wlasciwie Adminy w trojcy , a co tam w tysiecznicy jedynej, na wieki wiekow
Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
noooooo, grunt to miec dystans do otaczajacej nas rzeczywistosci buhahahahahahaaaahhhahh!!!!

i nigdy, ale to nigdy nie wrzucac wszystkich to jednego worka!!!!
Amen.
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
A ja pozwole sobie wrzucic wszystkich do jednego worka poniewaz czy strone administruje jedna osoba czy trzy to chyba powinien przyswiecac im jeden cel. Zostalem zablokowany na tym portalu kilka dni temu za to ze zwrocilem jednemu spamerowi uwage na fakt ze umiescil linka z dosc niebezpiecznym wirusem. Watku oczywiscie juz nie ma a ja zarejestrowalem sie tylko w celu "dokonania jednego wpisu bo w sumie jestem tu od poczatku i wypada sie choc pozegnac co wlasnie czynie wiec kumplom mowie do zobaczenia w realu a nieporadnym adminom z przypadku moge tylko powiedziec "sayonara gnoje".

Zgłoś wpis
167 Postów

()
Stary wyjadacz
Ale mi tu chyba ktos podpiep**yl moje motto zyciowe!!!!!

a tak wracajac do hipokryzji z innego watka, to ciekawe, ze teatr juz decydujac sie na taki "clip" wycial z niego dwie frazy:

"Item Syjontki palestyńskie,
Haluce, co lejecie tkliwie
Starozakonne łzy kretyńskie,
Że "szumią jodły w Tel-Avivie",
I wszechsłowiańscy marzyciele,
Zebrani w malowniczą trupę
Z byle mistycznym kpem na czele,
Całujcie mnie wszyscy w dupę."

i jeszcze jeden wers:
"

Item ględziarze i bajdury,
Ciągnący z nieba grubą rętę,
O, łapiduchy z Jasnej Góry,
Z Góry Kalwarii parchy święte,
I ty, księżuniu, co kutasa
Zawiązanego masz na supeł,
Żeby ci czasem nie pohasał,
Całujcie mnie wszyscy w dupę"

i wyszlo na to, ze nawet niezalezny artysta w pl musi sie bac zydow i katolikow...chyba ciagle mamy cenzure
Zgłoś wpis


Bliżej nas