Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Agata Test J. N. (2833 niezalogowanych)
112 Posty

()
Stary wyjadacz
a ja mam pytanie do modow :-p czy da sie cos zrobic z nickami ktore ludzie sobie zmieniaja co chwila z glupich na coraz glupsze ? Ze sie sami osmieszaja to ich brocha ale zmiana nisckow z glupich na kretynskie to jest lekka przesada i bardzo drazniace bo czlek sie moze pogubic .
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Baileys napisał:
a ja mam pytanie do modow :-p czy da sie cos zrobic z nickami ktore ludzie sobie zmieniaja co chwila z glupich na coraz glupsze ? Ze sie sami osmieszaja to ich brocha ale zmiana nisckow z glupich na kretynskie to jest lekka przesada i bardzo drazniace bo czlek sie moze pogubic .
Niesstety,nie da.Akurat tego nie można zabronić.Aczkolwiek nie powinno sie i jest zabronione:
Rejestracji i korzystania z Serwisu z więcej niż jednego loginu (konta), chyba że zostało to zgłoszone i uzyskało zgodę Administracji
Taka luka
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Moderator
ASK nie zrozumiales tu chodzi o zmiany nicka na oecnym profilu. Niestety Baiyles tego nie da sie zrobic chyba ze Violka moze ale watpie takze jeszcze nieraz zobaczymy tu nicki z roznych dolnych kategorii
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
askthemaster4 napisał:
Schat_je napisał:



Patboy, przyznaje, trudno mi sie bylo...oprzec ...w tym momencie



zasugerowałbym pozycję ale
wstydzę sie napisać





śmiało , proszę sie nie krępować
czyż moderator nie powinien...świecić przykladem?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Patboy... napisał:
Moze Adama trzeba by bylo zablokowac bo on ten dowcipnis ciagle podrywa te dziewczyny swoimi zabawnymi zaczepkami a one biedne oprzec sie niepotrafia
nieee bo jeszcze zdepresuje sie chlopak ,jak on by tutaj sobie dal rade
de groeten mensen!!

Dam rade Pat,
telepatia!!!!
W ten sposob mozna rowniez prowadzic bardzo interesujace rozmowy, ba! mozna powiedziec zdecydowanie wiecej niz uzywajac slow.
Co do podrywania jak to pieknie, kolokwialnie okresliles, to gdyby nie pewne zasady, ktorych przestrzegam , zwrocilbym sie pewnie do samego mistrza w twej dziedzinie po lekcje i sugestie .
Nie zmienia to jednak faktu, ze z przyjemnoscia poswiece sie by byc podpora dla tych "biednych", ktore chcialyby sie....oprzec
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
marek_ams napisał:
Wroce kiedy trafi sie jakas qmata ekipa na stanowisku moda/modow To ze ma sie w reku dostep do moderowania komentarzy i dostep do CP nie czyni cie jeden z drugim bogiem

Marek , jestes tu od poczatku , dlatego nie moze Cie tu nie byc,
wracaj wiec, bez wzgledu na to jaka jest ekipa na stanowisku....
a moze wlasnie dlatego !!!!!

CzekamY!!!!!!!!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas