Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

A tymczasem w Polsce o pedofilii.. - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Co niejaki Michalik, arcybiskup, sadzi o pedofilii:

wyborcza.pl/1,75248,14742202,Abp_Michali..._szuka_milosci_.html

Czyli co?! Czyli; "fuj, paskudne bachory, sprowadzacie na droge wystepku naiwnych?!"... Kuzwa mac!!!
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Viooltje napisał:
... Kuzwa mac!!!
Uhm...Wole ufać Abelardowi

Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ask, trafne ale smutne. Bo to nie sa zadne jaja a czarna rzeczywistosc...
Zgłoś wpis
36 Postów

()
Moderator
Jaja to utrzymywanie wszelakiej maści idiozbokodegenero z naszych podatków....
Ja jestem za karą śmierci obymy nogamy i rękamy jak zajdzie potrzeba
Bo i tlenu się zaoszczędzi i efekt cieplarniany mniejszy..itd...
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Moderator
Dobry cwaniak i pijarowiec wymówke zawsze wynajdzie...

Pytanie dla cwaniaków... Jak to jest, że wg. biblii ksiądz powinien mieć żone, dzieci i dawać przykład (Tymoteusz o ile sie nie myle) generalnie dobrej rodziny...

Chyba lepiej by tak było niż takie fetysze... Tak to xiądz lokalny szaman i nadczłowiek by się bawił we własnej piaskownicy jak taki fetyszysta...
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Moderator
Perełka...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Moderator
Temat rzeka a w kościele nie tylko Polskim są różne elementy tyle ze wiele faktów nie wychodzi do szerokiej opini publicznej za pomocą mass mediów, co do artykułów zamieszczanych w gw( gówno wyborcze) tak ta gazete sie nazywa w moim środowisku to omijam je szerokim łukiem. Pamietam jedno kazanie gdzie ksiądz proboszcz z pewnej parafii się żalił że dzieci wolą kupić chipsy za 2 zł niż dac na tace w kościele wiec o ile w tej instytucji nic sie nie zmieni to będzie omijana szerokim łukiem przeze mnie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Moderator
Tu chodzi o wiecej.
Jesli w prywatnej rozmowie ktokolwiek w moim towarzystwie wyglosilby podobna teze (dzieci prowokuja pedofili), nie wiem czy powstrzymalabym sie przed innym czynem karalnym.
Ale w obliczu tylu udowodnionych afer, w obliczu potwornej krzywdy wyrzadzonej tysiacom dzieciakow przez roznej masci bydlakow w sukienkach ich przedstawiciel probuje ich nie tylko bronic ale wrecz zrzucic wine na ofiary!!!
Moralnosc Kalego.

Moj wkurw siega zenitu.
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Moderator
Niejaki Michalik mówi póżniej:
"Dziecko jest niewinne i nie może być krzywdzone. Dziecko ma prawo do miłości niespaczonej. A rośnie liczba dzieci skrzywdzonych. Dziecko ma prawo znaleźć miłość piękną i czystą. Człowiek zagubiony niejednokrotnie wykorzysta tę potrzebę. Musimy mieć oczy otwarte. Nie możemy pozwalać patrzeć obojętnie na tego rodzaju sytuacje. Dziecko nie ma siły wciągać drugiego człowieka. To ten człowiek je wciąga. Tak należy przyjąć to zdanie. To pomyłka ewidentna, którą da się skorygować".


Cały tekst: wyborcza.pl/1,75478,14744555,Abp_Michali...c.html#ixzz2hKoCeLk3
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Moderator
Taa Schatje,

niejaki Michalik, arcybiskup, niejako usprawiedliwia pedofilow z wlasnej instytucji a niejaki Kloch, rzecznik episkopatu, usprawiedliwia niejakiego Michalika...

Aaach, toz to 'lapsus jezykowy':
"Wielu tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga."

Lapsus, kuzwa? Lapsus?!!!

Gdzie tu przejezyczenie, przepraszam bardzo?

Lapsus to jest wtedy, kiedy powiesz 'srak mi naptakal' albo 'szybil wybe', ale tu to nie lapsus, tylko ewidentnie sposob myslenia.
Michalik zreszta popelnil niedawno wypowiedz, ze gwalcone kobiety sa same sobie winne.

Cool!
Zgłoś wpis


Bliżej nas