Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Win 8 Marcin wbrew pozorom wcale nie jest trudnym czy tam ciężkim w operowaniu systemem.
Możliwe ze ludzi poraża widok czy tez ogrom kafelek i poruszanie się ...Jednak po usunieciu/dodaniu/dostosowaniu ich pod swoje potrzeby-działa fajnie i sprawnie.
Usuwasz zbedne i niepotrzebne,robisz pulpit intuicyjny w nawigacji i jazda
Jedyne co zalecam,to na dzien dobry dodać mozliwość uruchamiania systemu awaryjnego,oraz skrypt uśpienia/hibernacji..
F8 już nie działa jak to było wcześniej znane z innych wersji
No i windows phone na smartach to juz tez inna bajka.To juz tez powiedzmy ze platforma zamknieta jak i iOS......I fajno,bo w koncu Nokia (Lumia xxxxxxxx) dostała potęznego kopa i działa świetnie
PZDR
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Owszem mimo wszystko nie polecam tel na windows phone 8 jeśli ktoś nie mial do czynienia z 8 na kompie bo nerwicy mozna dostac
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
"telefony w mojej glowie bez przerwy trrrrrrrrrrrrrr"
Trudne pytanie i pewnie oczekujesz bardzo prsaktycznych rad. Kiedys skusilem sie i ugialem nabywajac, nastepnie on (iPhone)
ugial sie pode mna (nie nosze torebki ). Wrocilem wiec do wysluzonego BlackBerry, ktory wciaz mnie znosi gdy dostanie czasami szanse byc w .....moim zasiegu
Wiem, ze wstyd sie przyznac , ale ja tam wole....bez
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:

Wiem, ze wstyd sie przyznac , ale ja tam wole....bez


Też...tak mam
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Wszystkim dzięki wielkie!
Dalej nie wiem, ale pewnie - jak to baba - kupię taki, który bardziej mi się spodoba.

Jak moja bratowa, kiedy chcieli kupić auto. Dzwoni do brata i rozentuzjazmowana krzyczy:
- Kochanie, znalazłam samochód!
- Jaki? - pyta brat.
- Granatowy!!!





@Adamm, też wolę bez
Ale czasem sytuacja zmusza do... używania.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Łap na koniec małe podsumowanie,powinno troszkę bardziej rozjaśnić

Android

Najważniejsze zalety:
• otwartość systemu - możemy go dowolnie zmieniać i rozbudowywać,
• ok. 900 tys. dostępnych aplikacji w sklepie Google Play,
• duży wybór producentów/modeli smartfonów,
• szybkość działania (choć ustępuje jeszcze swoim konkurentom, szczególnie na słabszych urządzeniach).
Największe wady:
• system po pewnym czasie użytkowania może sprawiać wrażenie "ociężałego",
• podatny na wirusy, szczególnie w rękach niedoświadczonego użytkownika,
• wiele aplikacji w sklepie Google Play jest bardzo słabej jakości lub zawiera złośliwe oprogramowanie,
• nadal niekorzystna dla użytkownika forma dystrybucji aktualizacji (nawet kupienie smartfona z górnej półki nie gwarantuje nam aktualizacji do najnowszych wersji systemu).

iOS

Najważniejsze zalety:
• szybkość działania,
• prostota i intuicyjność,
• ponad 1 milion aplikacji w App Store,
• aplikacje wysokiej jakości, wszystkie sprawdzane przed pojawieniem się w sklepie pod względem optymalizacji oraz bezpieczeństwa,
• brak możliwości "złapania" wirusa,
• szybkie aktualizacje oprogramowania od razu po premierze; wsparcie nawet przez kilka lat.
Największe wady:
• zamknięty system (ograniczone możliwości zmiany wyglądu/funkcji),
• smartfona obsłużymy tylko za pomocą iTunesa, który ma wiele mankamentów,
• ograniczony Bluetooth (działa tylko w ograniczonym zakresie i z wybranymi urządzeniami).

Windows Phone

Najważniejsze zalety:
• prostota i intuicyjność,
• szybkość działania,
• aplikacje wysokiej jakości, wyrywkowo sprawdzane przed pojawieniem się w sklepie pod względem optymalizacji oraz bezpieczeństwa, dodatkowa weryfikacja deweloperów,
• brak możliwości "złapania" wirusa.
Największe wady:
• zamknięty system (ograniczone możliwości zmiany wyglądu/funkcji),
• ograniczony Bluetooth (działa tylko w ograniczonym zakresie i z wybranymi urządzeniami),
• tylko 170 tys. aplikacji w Windows Phone Store (dane z sierpnia 2013 roku),
• niedoskonała forma dystrybucji aktualizacji (lepiej niż w przypadku Androida, gorzej niż w przypadku iOS-a).

.....i już wiesz wszystko
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Viooltje napisał:
Wszystkim dzięki wielkie!
Dalej nie wiem, ale pewnie - jak to baba - kupię taki, który bardziej mi się spodoba.


Sluszna i rozsadna decyzja, uwazam, ze to najlepsze rozwiazanie.
Tylko wybierz.....granatowy

A propos, no wiesz, to straszne, ze czlowiek musi sie.....zmuszac, w tych sytuacjach
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Schat_je napisał:
Adamm napisał:

Wiem, ze wstyd sie przyznac , ale ja tam wole....bez


Też...tak mam

Bez czego?
Zgłoś wpis
879 Postów
N .......
(Schat_je)
Latający Holender
Adamm napisał:
[b]
Bez czego?



Jak to bez czego, a o czym mowa? Bez...torebki
oczywiście



@Viooltje, ja bym srebrny brała
Zgłoś wpis
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Hey Hey Hey
Zecydowanie Iphone Ciotka ,oczywiscie sa jakies ograniczenia ale wszystko dziala tak jak trzeba i to zawsze na 100%!!!
Juz od kilku lat go uzywam i nigdy jeszcze nienazekalem a wrecz odwrotnie dodadkowo ma rowniez piekny wyglad jak i wykaczenie
Musze powiedziec ze jedynym minusem jest jego cena ktora jest duzo wyzsza od Android
a Jezeli chodzi o Windows to raczej odradzam niestety ale w 2013 niezdazyli na czas spelnic zyczen klijenta i teraz staraja sie to nadrobic ale niestety jest juz za pozno!
pozdrowionka!!
Zgłoś wpis


Bliżej nas