Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

iPhone czy Android? Co lepsze? - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Ludziska kochane, tyle nas tu, doradźcie!

Ciotka słyszała różne opinie. I nie wie na co się zdecydować...

Wdzięczna za opinie w pas się kłaniam, tudzież w pasie ściskam .
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
I co? Nikt starej cioci nie doradzi?...
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
kwestia gustu i tego kto jak ogarnia różne nowinki techniczne ale zdecydowanie na miejscu w holandi polecam apple
Zgłoś wpis
112 Posty

()
Stary wyjadacz
Jago babo ja jestem za Androidem . Mianowicie "i" przed nazwami/oznaczeniami oznacza dla idiotow i snobow a ciebie za tak nie uwazam . :-p
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Hej Violka.Wszystko zależy od tego do czego ma Ci ten smartfon służyć...
IPhone,i jego system iOS to platforma zamknięta;raczej nie do obejścia dla laików.Jeżeli szukasz urządzenia od którego oczekujesz od razu funkcjonalności i nie masz zamiaru go "upiększać"/ulepszać;wtedy tak,IPhone jest doskonałym rozwiązaniem...Masz wszystko co potrzeba od razu pod ręką.Nie wymaga zabezpieczeń antywirkiem i bez obaw serfujesz w sieci tam,gdzie Ci się żywnie podoba...
Z Androidem jest inna sprawa.To oprogramowanie otwarte i można sobie takie urządzonko inaczej dopasować...Kompilacje jąder,rootwanie i inne dodatki.
Niestety,ze względu na powyższe,zalecane jest zabezpieczenie (polecam AVG)....Nigdy nie masz pewności co kto do jądra dopisał i co ściagasz
Jest jeszcze Windows Phone ciotka
Jeśli masz dylemat co wybrac i sobie dopasować...Napisz czego oczekujesz.Dobierze się wtedy do kwoty dysponowanej taki fon aby był jak najlepszy stosunek cena/jakość/wydajność...Na rynku jest sprzetu w xuj i nie ma problemu aby doradzić.A czasem nie warto kierować się marką i fanboy'stwem
Dzis lete do Zielonki na imprezke....Wzniose toast za tych co nie mogą,hihihihihi

Aśka.....

Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
no i w PL są też już tel na sygnowane przez firefoxa bodajże są to Alcatele które sa banalne w obsłudze no i te nokie na windows phone sa ciekawe a sam system jest jak normalny windows 8 na lapki i pc wiec jest tego sporo
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Nie wiedzialam, ze to jest az takie skomplikowane z tymi telefonami...Niedlugo mija mi dwuletni abonament i bede mogla zmienic telefon, poczytam o tym jeszcze
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Android daje pełną swobodę i wolność na już i wszystko ma za free...
Skoro masz wsparcie techniczne pod dachem stanowczo odradzam wszelkie inne rozwiązania!
Ciekaw też jestem dlaczego apple w Holandii miałby być lepszy niż android...
W Polsce już nie, tak?
Dobrze rozumuję???
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Pomijając wypowiedź Marcina o apple,choc rozumiem o co mu biega (dostepność/popularność),to wkładanie ludziom do głowy ciemnoty ze na Androida jest wszystko za free jest błedem
Proste,szybkie linki z neta D@rk:
www.tomtom.com/pl_pl/products/car-naviga...igation-for-android/
play.google.com/store/apps/developer?id=TomTom+International+BV
Ja tu nie widze free...
Free to masz po rootku albo jailbreak'u (o le umiesz ominąć) i to tez nie do konca.......O ile w Androidzie da sie dłuzej pociagnąć,to w iOS po nastepnej zmianie softa (o le zapomnisz) wszystko idzie wpisssssdu.Ładuje sie i simlock i nawet Cydia nie pomoze..
Odrazu piszę niewtajemniczonym ze jailbreak na IPhone nie zdejmuje simlocka!!!!!
Ze smartfonami jest tak jak i z autami...Są kombi/sedany/cabrio i każdy dobiera do swoich potrzeb...inaczej było by jedno i monotonia
Osobiście uzywam IPh 4s i cenie wygode i funkcjonalność bez zbednych wodotrysków.Mam od 2g poprzez wszyskie wersje i nie zamienie
Jako niegimbus wiec wiele oddalam na bok bo zbędne mi sa wodotryski rzadko uzywane.Aczkolwiek nie powiem że nie mam styczności z pozostałymi platformami.W wolnych chwilach hobbystycznie naprawiam/składam/poprawiam laptopy,piece i telefony oraz serwisuje znajomym nieodpłatnie sprzęt z nazwą Bunkier_PC .Ustawiam je indywidualnie pod potrzeby człowieka-bo taka jest zasada..
Violka dała proste zapytanie,wiec nie mąćmy jej w głowie nowinkami i gadżetami które moga jej byc zupełnie zbędne.
Gdy sie określi,poda sie propozycję do rozważenia i tyle....Podstawą jest tak doradzić,aby być w pełni zadowolonym z uzytkowania.Sprawy "omijania blokad" schodzą na drugi plan,jak juz to wyżej napisałem...
PZDR
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Bziq i tu masz racje, a co do noki i serii lumia na windows phone 8, powiem tak nowinka jeszcze sam win 8 jest ciekawym systemem jednak ja osobiscie ciężko widze dla siebie obsluge tego windowsa bez myszki podpiętej do lapka A jeśli chodzi o tel miałem xperie 10 mini pro na andku i nie chwale wymieniłem na zwykłego samsunga wave bez udziwnien i jestem zadowolony
Zgłoś wpis


Bliżej nas