Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1988 Postów

()
Latający Holender
Chłopaki, obawiam się, że Wasze argumenty do Piotrka nie trafiają.
Bo i jak mają trafiać? Jeśli ktoś próbuje się podpierać jebut!-logiką Maciarewicza, to chyba nie ma sensu?



Piotrek28 napisał:


Daj mi dowód na to że tęcze, budkę w ambasadzie rosyjskiej i tę Twoje drzewka podpalił ktoś z ONR


Piotrusiu, napisałam: "ONR i kamraci". Pamiętasz?
Tęcza spaliła się ze wstydu.
A o drzewkach... nie wiedziałam. Też ze wstydu?
Czy może to Ty nie wiesz o sso chossi?
Podpowiem: drzewka łamano dla zasady. Bo stały. I ch**.


Twoi kochani squotersi na takie traktowanie zasłużyli sobie wcześniejszymi akcjami, kontrmanifestacjami i zapraszaniem niemieckiej antify na POLSKIE święto odzyskania Niepodległości może nie do końca oni bo to Szczuka i reszta bandy ale stali ramie w ramie

Aaa, rozumiem. Kazia Szczuka 'ramię w ramię' z... yyyy... kimkolwiek, sprowokowała akcję "ŚMIERĆ SQUOTERSOM!"

W ogóle takich ludzi jak oni to mi nawet nie szkoda....

Jaaasne, bo to lewacy, prawda? Twoi krzyczeli, że to społeczne śmieci.
Ty kulturnyj narod!

ludzie niby apolityczni niby wyjebane na kraj i rząd, a od państwa maja budynek piszą różne petycje bratają sie z policją to im najlepiej wychodzi tacy antysystemowi a system wspiera ich ze wszystkich stron

No, stary, po tej wypowiedzi nie życzę Ci, abyś wpadł w ręce squotersów w NL. Powodzenia.

Btw: paru znam.

Sorry Piotruś, nie jesteś najmądrzejszym dzieckiem swojej mamy... To takie holenderskie powiedzenie, żeby nie było.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Viooltje napisał:
No, stary, po tej wypowiedzi nie życzę Ci, abyś wpadł w ręce squotersów w NL. Powodzenia.

(...)Anielski orszak niech tą duszę przyjmie...(...)
I mi zarzucaja ze mam jazdy i zwidy...heh
Nie ogarniam Violka,heh
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Wiesz co dzizys?Sadzę ze razem ze zmiana nicka i feniksowym powstaniem,coś Ci się chyba potegowało...
jak to się ma
jak czytam to co Bziku pisze, to slabo mi sie robi. Glupia reakcja dwoch, czy trzech krajow i mamy kolejna wojne, tym razem to juz atomowa...Mi sie o tym nie chce gadac.
do tego
Prosta wizualizacja-Ruskie zakręcaja Europie kurek z gazem...hehehe...Korea zarzuca pociskami Koreę inna....Chiny upominaja sie o swoje wyspy....
A my w Moskwie o spalona ambasadę
Świetny sc-fi

Atom/proton..może jądra Ci do układanki brak?
Aczkolwiek idąc za Toba ze >>głupia reakcja (...) itd <<to tak,to moze miec miejsce...Jeden ładunek,jedno miejsce,jedno odpalenie i nie ogarniesz..
Zresztą,zagłęb sie w blogi kominka i wdaj się w dyskusję obojetnie tematyczną;w polemikę na walke konna i pieszą-zrozumiesz... (może)
PZDR Tomkowi
Ręce opadają..........
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jeżuu, oplułam screena!
Bziku, powinieneś scenariusze pisać!
Masz to pióro, oj masz!

Właśnie dlatego LuvYa! )

Wróćmy do tematu, Ziom.

Tak mi się nawinęło. Uroczy liścik do różnych redakcji.
Jak łatwo się domyślać, autorami nie byli; ani Szczuka, ani LGTB, ani squotersi, HGW, JP, ani nawet wszystkiemu winne PO.

"
POLSCY PATRIOCI
Manifest 11/11/2013

Chcieliście wojny to ją macie. Dzisiejszy dzień był dopiero pierwszą potyczką i demonstracją naszej siły.

Polscy patrioci oficjalnie wypowiadają wojnę lewackim kurwom, pedałom i zdrajcom ojczyzny.

Nie spoczniemy dopóki nie rozpi***olimy wam wszystkim łbów i dopóki wasza krew nie zaleje ulic, a obecnie rządzący gabinet nie stanie przed plutonem egzekucyjnym.

Bóg, honor, ojczyzna! Nie czerwona, nie tęczowa, tylko wielka Polska narodowa!


Zajebiście...

Ale mieszkańcy Warszawy, ba! przedstawiciele ambasad, już następnego dnia zaczęli spontaniczną akcję uzupełniania Tęczy prawdziwymi kwiatami.

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,14946832.html

Zastanawiam się, komu może się to nie spodobać?...
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Pochody, sztandary, pochodnie, pomniki, krzyze, tecza, brzoza....

Wciaz jestesmy......w dupie.
Zgłoś wpis
175 Postów

()
Stary wyjadacz
Jakby na to nie patrzeć cały czas jedna i ta sama szopka się dzieje czasami aż sie nie chce wiedzieć co słychac w kraju ojczystym
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Bez sensu ta cala dyskusja, zamiast RAZEM swietowac odzyskanie niepodleglosci to Polacy przy okazji takiego dnia musza sie klocic o to kto skad jest, do jakiego ugrupowania nalezy, kto zasluguje na miano PRAWDZIWEGO Polaka a kogo trzeba lac, bo wstyd narodowi przynosi...BEZ SENSU!!!

A wracajac do tego nieszczesnego marszu, to nie rozumiem dlaczego znowu wydano zgode na jego organizacje, skoro w poprzednich latach tez byly rozruby z ich powodu. Nie rozumiem dlaczego wydano zgode na to, zeby sami zorganizowali sobie sluzby porzadkowe??? To tak jakby kleptoman dostal prace "na kasie" Dlaczego nie wzmocniono ochrony rosyjskiej ambasady, skoro juz wczesniej byly na nia ataki i mozna bylo przewidziec, ze tak bedzie i tym razem, dlaczego policjant w Polsce na widok bandziora w kominiarce, ktory wymachuje przed nim bajsbolem zastanawia sie czy juz moze uzyc sily czy moze poczekac az bandyta sam zaatakuje, zeby nie bylo ze policja w Pl prowokuje bandziorow!!!!! Dlaczego jeszcze nie mowi sie o dymisji ministra spraw wewnetrznych, glownego komendatnta policji czy nawet premiera??? Rosja oskarzyla nas o lamanie konwencji miedzynarodowych, porownala do Libii!!!!!!! WSTYD!!!!!

Mamy uuuuuujowy rzad, uuuuujowa nieudolna policje a mlodzi nie maja zadnych perspektyw, dlatego chcac zyc w miare godnie musza emigrowac za granice, za co dostaje im sie po glowie, ze marni z nich patrioci, nawet kiedys sam pan Giertych - owczesny minister edukacji obrazil wszystkich emigrantow. Sam niestety posylal coreczke do prywatnej szkolki, hmmmmmm czyzby szkoly panstwowe, ktorych wysokiego poziomu mial kiedys pilnowac byly wystarczajace dobre dla szarych polaczkow, ale dla jego coreczki nie??????Jeden wielki syf i hipokryzja.

I co to za hasla: BOG , HONOR, OJCZYZNA???? W ktorym my wieku zyjemy??? Ja w Boga nie wierze, na honorze same plamy a ojczyzne sobie wybralam, bo ta do ktorej mnie los przydzielil traktowala mnie bardzo "po macoszemu" . I szczerze mowiac, mam to w dupie czy komus moje wybory i poglady sie podobaja czy nie.

A wyzywanie kogos od zydow, lewakow czy innych innowiercow tez jest bez sensu. Zydzi w Polsce zyja od poczatku XIVw. muzulmanie od okolo 400 lat, wszystkie wojny przynosily nie tylko zwyciestwa czy kleski ale tez szroko rozumiane "wymiany kulturowe" . Trzeba byc bardzo naiwnym zeby myslec, ze w naszych zylach nie plynie zydowska, islamska, germanska czy bolszewicka krew......

Bziku, kto ci powiedzial, ze sie odrodzilam jak feniks? U mnie daj "krajobraz po burzy" leze przywalona pod gruzami, chyba sie jeszcze dzisiaj wezme za to gruzowisko, bo widok jest naprawde oplakany....Nicka to juz dawno bym chciala zmienic ( juz nic glupszego nie moglam wymyslic), ale znowu bedzie, ze problemy z tozsamoscia....
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Belcia jak normalnie zawsze życze Ci zmianę dilera na lepszego, to tym razem klaskam uszami ze szczęścia czytając powyższy post...

"NARÓD WSPANIAŁY. TYLKO LUDZIE KURWY".

Piłsudski

Wszyscy narzekają na rząd, a mamy taki na jaki nas stać, taki jaki wypracował NASZ SYSTEM. Tak na prawde w kraju prawie nic nie napawa optymizmem, wałki wałeczki, amber goldy, dziurawe płatne autostrady (często nawet dziurawe zanim oddane do użytku), jedne z najdroższych stadionów w Europie, niski współczynnik produktywności itp... Do tego Słowacje nas już nawet leją... Ważne, że kościoły są pełne, mamy prawie najwyższego Jezusa i bijemy się dalej o krzyże i Smoleńsk... Hej kto Polak na bagnety!
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Tak dzizys..odrodziłaś się z popiołów.Ragusk mnie uprzedził choć chciałem byc pierwszy
Swietnie napisany post i jakże prawdziwy
Nicka zmień,możesz..Tylko wyłącz mr.Hyde'a
Dr.Jekyl wystarczy
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No! Jak mawiał Dyzma.
Zgłoś wpis


Bliżej nas