Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dzien Niepodleglosci - Holandia

69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Jakos nie widze zadnych refleksji po obchodach Swieta Niepodleglosci w Polsce. Jak Wam sie podobalo? Chyba 12 policjantow w szpitalu - niektorzy nawet nie pamietaja jak do niego trafili...chyba 72 aresztowanych, straty w stolicy na 120 tys. zl - ciekawe kto za to zaplaci...Byly race, petardy, nawet tecza plonela - po raz kolejny juz zreszta....Podobalo sie Wam???
Zgłoś wpis
8 Postów
Piotrek Haga
(Piotrek28)
Początkujacy
Jak już to Święto... nie dzień

Czy się podobało ?! Za wszystkich nie można odpowiadać, jest to święto więc powinien być spokój.... ale było jak było, mogę tylko trzymać kciuki za zatrzymanych żeby szybko wyszli na wolność. Kiedyś musimy wybuchnąć bo robią z nami co chcą, za marsz powinna zapłacić Hania bo jak można rozwiązać marsz podczas jego trwania ?! Szczyt głupoty i idiotyzmu i moim zdaniem specjalna zagrywka i prowokacja tych co boją sie siły Polski. Trzeba kopać dołki bo Ruch Narodowy rośnie w siłę i donaldki i reszta popaprańców sie boi. Najlepiej oczernić i mydlić "ludzią"?! oczy w mediach , naiwni niech dalej wierzą przekazom medialnym.... czemu sie nie powie o prowokacji policji o tym jak bili ludzi niewinnych którzy często gęsto nie wiedzieli za co dostali. Płonie Moskwa plonie dolejcie benzyny.... ! a Tęcza niech płonie równo razem z Moskwą. Tyle moich myśli. Jestem normalny więc dla wielu inny!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Piotrek28 napisał:
Tyle moich myśli.

Yyy... przepraszam, czego? Bardzo sobie schlebiasz.

Jestem normalny więc dla wielu inny!

Nie sądzę żebyś był normalny. Ale 'inteligentny inaczej' - owszem.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Wiesz co Piotrek?Dawno tak głupiego i idotycznego w wymowie postu nie widzialem...
Prowokacje....Boją się sily Polski....
Chłopie;albo zmień dilera-bo gówno Ci wciska,albo poprostu wytrzeźwiej
A jeśli masz wiarygodne źródła co do "rzekomej prowokacji",to sie poprostu z nami podziel i potwierdź swoje słowa
Bełkot na chwile obecna i tyle
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Bziku, chłopak tylko nieodpowiednią literaturę czyta:

"Tęcza na Placu Zbawiciela obrzuciła pokojową manifestację narodowców koktajlem mołotowa. Zazmuceni tym faktem chłopcy zaczęli się głośno modlić. Tęcza spaliła się ze wstydu...".
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Dziwisz się Violka?Bo ja wcale..
Zamiast skończyc szkołę i jakieś tam wykształcenie uzyskać,to przyjechało sie na wiekówkę,jara byle gówno,czyta byle co i efekty widać
Zreszta jak taki uczyć się ma;skoro podparty papierami o wszelakiej dys(...)
Strach sie bać o przyszła emeryturę widząc co wyrasta
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
To jest zwyczajnie smutne.
Zgłoś wpis
372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
Smutne,i niesamowicie prawdziwe..
Wiesz ze juz stary jestem,troche zwiedziłem i widziałem.W rubryce->Stosunek do słuzby wojskowej....Wpisuję->Stosunek odbyłem .Miałem okazje nawet zaliczyć kilkumiesięczna przygode w kraju ogarniętym konfliktem...Nikt mi nie powie ze w "pokojowej" manifestacji/marszu itp;zasłonięte maskami twarze wróża coś dobrego.Reagowałbym odrazu-pałą i gumą....Ktoś podniesie głos ze tak się nie robi?Niech to zrobi-byle uargumentował tak,aby nie mozna było toego obalić.Wystarczy popatrzec jak gimbusiarnia zakłada nauczycielowi kosz na smieci na głowe a potem wpuszcza filmik do sieci ciesząc się z bezsilności i bezradności człowieka;aby domysleć się do czego moze doprowadzić "procesja" kilkudziesięciotysięcznej masy ludzi....Częściowo zamaskowanej.
Czas chyba na powrót władzy twardej ręki...Aby element zanim zacznie zadyme/wlam naprawde wiedział co mu grozi.Czas qrwa na kamieniołomy;suchy chleb i wode a nie na przedszkole...
O reakcje zwrotną nie trudno:
wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Atak-na-...65314,wiadomosc.html
wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Lider-In...111a8a&_ticrsn=5
A zaden z "bohaterów" nie zdaje sobie nawet sytuacji co takie zamieszki moga wywołac....
Połowa,o ile nie 90% na pierwszej linii z ostrą amunicją spierdalała by gdzie pieprz rośnie szybciej niz Usain Bolt...Masakra
No ale cóż....czego oczekiwać można
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Niewiele.
Wiesz, Bziku, mnie przeraża najbardziej ta cholerna ignorancja. Bo jak można nie umieć wyciągać wniosków, choćby z historii? Czy jeszcze ktoś śmie wątpić, że faszyzm jest destrukcyjny? A ONR, MW i pochodne, to nie są organizacje posiadające znamiona, lecz stricte faszystowskie.
Ale coż, czy w ogóle znają historię?
Do braku ideałów dorabiają ideologię.

Bleee

I pewnie oburzają się na rosyjskich nacjonalistów, których są dokładną kopią.
Zgłoś wpis
69 Postów
izka w.
(belcia)
Gaduła
Ja to nawet rozumiem,chlopcy nie trawia "innych" i szukaja okazji zeby ten brak tolerancji zamanifestowac. Pewnie jakbym dzisiaj mieszkala w Polsce to tez bym miala ochote rzucac kostka brukowa, bo faktycznie szlag moze czlowieka trafic...Ale czy trzeba to robic w taki dzien??? Jeden , jedyny dzien w roku, kiedy mamy okazje poczuc sie jednym narodem i banda "narodowcow" musi to popsuc, niszczyc stolice, atakowac policje...no bez sensu...

Konsekwencje tego beda olbrzymie dla tysiecy jak nie milionow Polakow. Zaraz Rosja wstrzyma pozwolenie na sprzedaz polskich wyrobow do Rosji - na pewno znajda w naszych wyrobach miesnych mnostwo bakterii a warzywa tez juz nie beda sie nadawaly do spozycia, padnie kilka malych firm, zmniejsza sie wplywy do budzetu panstwa....itp. itd. ale kogo to obchodzi, najwazniejsze, ze bezdomni w Wa-wie wiedza ze sa nietolerowani a ambasador Rosji bedzie wiedzial, zeby wzmocnic ochrone jak jeszcze chce jakis czas przebywac na terenie Polski. Ogolnie straszny wstyd....Teraz mamy w Wa-wie szczyt klimatyczny, wiec goscie z okolo 400 krajow z calego swiata mogli zobaczyc jak sie swietuje odzyskanie niepodleglosci w naszym cudownym kraju nad Wisla. Siara i tyle....

Viooltje z ta tecza to pojechalas.....Wiec ona sie sama spalila ze wstydu....Dobre hahahahahahahahaaa

p.s. á propos tej teczy - jej odbudowa ma kosztowac 70.000 zl !!!!!!!!!!! Ja specjalnie znawca sztuki nie jestem, wiadomo...towar kosztuje tyle, ile ktos chce za niego zaplacic, ale taka stawka to przegiecie, ja te kolorowe kwiatuszki moge na szydelku wydziergac za mniej niz polowe tej ceny wiec jakby co to moge pomoc w odbudowie
Zgłoś wpis


Bliżej nas