Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Dlaczego wyjechaliscie z PL do NL? - Holandia


()
Początkujacy
Napiszcie dlaczego wyjechaliscie z Polski do Holandii?Jaki byl tego powod?
Ja wyjechalam bo tu jest prawie cale moje rodzenstwo,od dziecka przyjerzdzalam tu na wakacje no i po skonczeniu szkol w Polsce postanowilam wyjechac tam gdzie moja rodzina i zaczac tu swoje dorosle zycie.Oczywiscie nie zaluje,zreszta niczego w zyciu nie zaluje Pozdrawiam i nie krepujcie sie poprostu piszcie
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Jak to mówił kochany Leo why??For money
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Krysienka, przede wszystkim fajnie slyszec, ze niczego nie zalujesz

Przyjechalam w odwiedziny do mamy, ktora wczesniej wyslalam do Amsterdamu (haha, dluga i smieszna historia). Poznalam mojego - bylego juz - meza i... jak piorun! Zakochalam sie. Z wzajemnoscia. Po trzech tygodniach wrocilam do Polski, a piec dni pozniej on po mnie przyjechal i powiedzial, ze beze mnie nie wraca.
Spedzilismy razem ladnych 10 lat, rozstalismy sie, bo cos sie skonczylo, ale jestesmy przyjaciolmi.

Nigdy nie planowalam przeprowadzki. Zreszta - czy zycie da sie zaplanowac? Tak jakos sie stalo i juz. Na pewno nie zaluje. Teraz - od 6 lat - jestem w nastepnym, szczesliwym zwiazku i jest mi dobrze.
Mimo, ze kocham Polske, mysle ze tam nie mialabym wystarczajaco duzo przestrzeni aby byc szczesliwa. Dla otoczenia zawsze bylam inna, ekstrawagancka a przez to czesto potepiana. Bez powodu.
Tu nie musze sie miescic w czyichs ramkach. Po prostu!

Dziubole wszystkim co to sie nie boja!
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Haha, Blondyn, jak nie wiadomo why?- to na pewno for money
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Bo w zyciu nie mozna niczego zalowac-wszystko co sie zdazy ma sens...to ze tu jestem,mieszkam,i raczej zostane tu na stale,tez ma jakis sens.Bo przeciesz zycie jest piekne!Nie wazne czy to bedzie Polska czy Holandia-wazne aby zrozumiec samego siebie a dopiero potem innych i caly swiat Pozdrowionka dla wszystkich
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
jestem tu dla kasy ,pierwszy raz przyjechałem na dwa tygodnie do pomocy w serwisie i tak od trzech lat przyjeżdżam serwisowac
podoba mi się ten kraj ,ciekawa architektura ,mieszanka narodowosci i kultury .
odpowiada mi też zycie w dwóch miejscach . ))
nie jest nudno - nuda zabija
mózg bez stymulacji obumiera ))
Zgłoś wpis
3 Posty
Kamil P
(kamilek1986)
Początkujacy
Witam,
A wiec Ja wyjechalem dla przygody. Ponieważ nic Mnie nie trzymie w Polsce,nie mam zobowiazań,lubie zwiedzac,imprezowac .Wszystko zaczęlo sie od wyrobienia obywatelstwa Niemieckiego,wtedy wyjechalem do siostry do Monachium zafascynowany zyciem wielkiego miasta .Lecz niestety brak znajomych i mentalnosc tamtejszych ludzi drażni Mnie .Potem nadazyla sie okazja wyjazdu do Holandii i musze przyznac zafascynowal Mnie ten kraj Szkoda tylko ,że moje jezyki obce są na slabym poziomie ale mysle ze pod szkole sie i bedzie dobrze. Aktualnie wrócilem do Polski,ale z początkiem wiosny znów wróce ciekawy nowych doznan i zaglebienia sie w kulture tego kraju "The World Is Mine" pozdrawiam



ps: Krysienka masz racje jesli nie poznasz samego siebie,nigdy nie odkryjesz sensu Swiata...
Zgłoś wpis
5 Postów
Lucja Voortman
(Pepsi)
Początkujacy
Miłość,przyjażń,szczęście.Materialnie jest mi tutaj gorzej, ale mogę liczyć na pomoc ze strony rodziny i przjaciół z Polski.Nie jestem w tym odosobniona.Duża bużka!!!!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W sumie mnie do Holandii sprowadzil przypadek Dluga i niekoniecznie smieszna historia I przyjechalam tu z Wloch,nie z Polski...Ale powodowala mna milosc jesli chodzi o przyjazd tutaj...I nie zaluje,zwiazek sie rozpadl,ja zostalam
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
przypadek,kasa i jeszcze raz przypadek.
Zgłoś wpis


Bliżej nas