Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
Spierdykałem przed babą (jak bony dydy)

Najgorsze jest to, że chyba zaraz znowu będę musiał. Pytanie - gdzie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
aaaaa nie powiem
Sytuacja polityczna mnie zmusila
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnie do Holandii sprowadzila tesknotam mojego synka za tata!Trudno mi bylo tlumaczyc czego tatus jest w domu 3 razy w roku i tylko na 2 tygodnie.....Teraz moje malenstwo ma tatusia codziennie przy sobie wiec i ja jestem szczesliwa.... Pozdrawiam wszystkich
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
A było w Lublinie zostać
Joke
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Krzys....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Tak mam własnie na imie
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hehe, Zankowski, przed baba ty nie ujdziosz.
A teraz znowu musisz uciekac? Chlopie, rany, a co Ty im robisz?...

A Czarniutki to pewnie podpadl zielonym i musial sie ewakuowac z kraju! Hmm... zielono mi?...
Zgłoś wpis
3 Posty
Magda Dzi
(Magbetka)
Początkujacy
ja w sumie jeszcze nie przeprowadzilam siie do nl, jak na razie planujemy to z moim chlopakiem-holendrem. jeszcze 1,5 roku studiow przedemna, moze po drodze erasmus... sie zobaczy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnie tu milosc przywiodla ,a zlosc trzyma ( to w skrocie)

A,zapomnialam ze jeszcze oude kaas mnie tu trzyma tez
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Jako nieliczna z rodziny postanowilam zostac w Polsce... Skonczylam szkole, dostalam prace w zawodzie... wystarczylo mi to zadowolenie na kilka miesiecy. Dostalam propozycje wyjazdu do Anglii , praca w zawodzie , same ochy i achy... Troszke to trwalo . W goracej wodzie kapana jestem i nie lubie czekac ! Szybko podjelam kroki i zrobilam inny plan. W 3 tyg spakowalam najwazniejsze rzeczy, pokoj w domu rodzinnym oproznilam, kupilam bilet do Amsterdamu, W JEDNA STRONE...
Jestem w NL 4 lata, 4 swietne, w pelni wykorzystane lata !!! Zadomowilam sie bardzo szybko Ani w glowie mi sie nie miesci mysl o powrocie do Polski...
Zgłoś wpis


Bliżej nas