Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Don - Holandia

Czytali temat:
marcin law @--}--`--,--- Pajac Piekny 32 Dyszka GabrielMichelLEDOZE Piotr Darek Super dupke mam chcesz do Marecki222 Super (312 niezalogowanych)
1 Post
GabrielMichelLEDOZE
(GabrielMichelLEDOZE)
Początkujacy
Pozdrawiam, Bóg zapłać. przepraszam, że się z tobą skontaktowałem, widzę twój profil i mogę powiedzieć, że jesteś osobą, której potrzebuję. W każdym razie nazywam się Maria Antonio Amorosi. Mieszkam w Holandii. Mam poważną chorobę, która skazuje mnie na śmierć, raka gardła, a mam 853 000. euro, które chciałem Ci ofiarować, a przede wszystkim zaufaj mi. Mam firmę importową red oil na Węgrzech, ale straciłam męża 10 lat temu, co bardzo mnie naznaczyło i do tej pory nie mogłam ponownie wyjść za mąż, nie mieliśmy dzieci. Chcę przekazać tę sumę, zanim umrę, więc moje dni są policzone na wypadek braku tej choroby. Jeśli chcesz, aby ten dar przyniósł mi korzyść, sprawdź, czy możesz skorzystać z tego daru. więc proszę o kontakt mailowy: GabrielMichelLEDOZE@gmail.com
Zgłoś wpis
43 Posty
Bywalec
Nikt nie banuje tego gównianego scamu ?? Helllloooouu , admin !
Zgłoś wpis


Bliżej nas