Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy do tego sluzy to forum? - Holandia

5 Postów
just born
(justborn)
Początkujacy
Jak można nazwać kogoś, kto wyrzekł się i zostawił czwórkę małych dzieci bez opieki i środków do życia? Dzieci płaczą i prawdopodobnie trafia do sierocińca a mamusia (carla roca) szmaci się z obcym facetem, którego zna +/- 3 tyg, użytkownikiem tej strony.
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
WitamWiesz co Ja moge napisac tez ze mam slonika na zlotym lancuchu ale nie koniecznie to musi byc prawdaA po drugie nawet jak "i"to co to Ciebie interesuje kogos zycie prywatne i kim Ty jestes zeby tu takie zeczy pisac???Wyczuwam nutke zazdrosci a nie zainteresowania co sie z dziecmi stanie...Pozdrawiam!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiesz co,Justborn,od siebie to ja powiem tak....to forum napewno nie sluzy roztrzasaniu osobistych problemow.....Bo to akurat nie jest niczyja sprawa...A twoj post to posuniecie ponizej pasa....Czlowiek bez twarzy i honoru....Co Tobie do czyjegos zycia??
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zawsze brzydzilem sie konfidentami justborn. A forum nie sluzy do "zalatwiania" prywatnych porachunkow.
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
Nie nam osądzać tak czy siak-bardzo mi (nam?) z tego powodu...WSZYSTKO JEDNO
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Konfident
Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru

Konfident, Sprzedawczyk - osoba lubiana, miła, uczynna, zawsze można na niego liczyć. Wzorowy obywatel. Życiowy cel konfidenta to podpierdolić jak największą liczbę ludzi dzięki czemu jest on niesamowicie popularny i kochany, a że miłość bywa brutalna to często zdarza się, że zostaje przyjacielsko skopany, zrzucony ze schodów, ukrzyżowany.
Zazwyczaj szkolni konfidenci chodzą do klas technicznych, gdzie pod wpływem swojej genialnej wiedzy, przenoszą się do zawodówki, aby podkablować większą ilość uczniów. Często kradną także w hipermarketach, handlując potem swoimi łupami i oskarżając potem kupujących łupy o paserstwo. W telefonie mają szybkie wybieranie numeru 997, nikt też nie wie dlaczego ciągle podczas jakiejkolwiek bójki biegają z telefonem komórkowym w koło. Ulubiony teleturniej każdego konfidenta to Zakapuj swojego proboszcza, lub program Prokurator i gliniarz z którego biorą inspiracje płynąca z wzorowego policjanta zwalczającego wszelkie zło.

a ode mnie, gówno mnie obchodzi co kto robi ze swoim życiem szkoda tylko dzieci
Forum jest zeby sie czegoś ciekawego dowiedziec, ale nie o kimś
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
justborn i kto tu sie naprawde szmaci? i czy do tego sluzy to forum?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zazdrosc cie zzera? Szukasz sensacji ? w przyszlosci donosy@pudelek.pl
Zgłoś wpis
37 Postów
Agnieszka Aga
(aga05)
Bywalec
wasza moralnosc mnie poraza,nagosc tak bardzo was bulwersuje, ze chcecie likwidowac profile, ale dzieci pozostawione same sobie ,bo matke dupa swedzi to nie wasza sprawa. dlatego wlasnie dzieci koncza w beczkach albo na scianach.
Zgłoś wpis
200 Postów
Iga P
(Bogomsława)
Doświadczony forumowicz
To bardzo szlachetne z waszej strony, ze bronicie swojej internetowej kolezanki, ale czy zdajecie sobie sprawe z tego, co dzieje sie w glowach tych dzieci w takiej sytuacji :/?
Zgłoś wpis


Bliżej nas