Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
trance energy w utrechcie to najwieksze wydarzenie tego roku jezeli chodzi o ta muzyke. bardzo chetnie dolacze do grupy osob ktore maja zamiar tam pojechac. wiele slyszalem o tej "balandze" i opinie sa jednoglosne-EXTRA. nie wiem jeszcze nic na temat ceny biletow sadze ze to koszt okolo 40-50 euro.w sobote bede mial wiecej czasu wiec dokladnie zorientuje sie co do ceny i miejsca zakupu. sadze jednak ,ze do na bycia we free record shop(ie) lub w primera badz on-line.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To ze impreza jest ekstra to tez wiem i dlatego chce sie zabrac na nia...a ceny sadze ze sa pewnie wyzsze...Jak bedziesz wiedzial cos wiecej prosze o info
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
www.worldticketshop.com/dance_and_electr...rance_energy_utrecht


Ok...znalazlam ...cena biletu wynosi 80 euro...impreza zaczyna sie o 22....
Teraz trzeba znalezc chetnych...z czym moze byc klopot bo to jest Wielkanoc.....


Przejrzalam pare stronek i ceny sa rozne....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a to troche lipa z ta data ,bo obiecalem matce ,ze ja odwiedze w swieta w niemcach. do licha moze cos wymysle. bez kitu wybieram sie juz od dwoch lat na ta impreze i wybrac sie nie moge....
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
z tego co wiem to ceny są różne w zależności od sektora w jakim się bawisz ,najdroższa wersja w zeszłym roku była VIP i można było wchodzić za kulisy i na bankiet z DJ-ami, przynajmniej tak mówił mi jeden holenderski kolega
Zgłoś wpis
1 Post
Adam ....
(kolo23)
Początkujacy
ok ja z paroma koleszkami sie piszemy !! tylko gdzie bilety kupic ???? a jestesmy z utrechtu wiec mozna sie gdzies na miescie spotkac pozdro
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła


nie straszyc ludzi bilet kosztuje 47e z paroma centami
wiec nie jest zle

oto link imprezy ja ideeeee


taki mały prezent sobie zrobie na Zajączka


www.trance-energy.com/info
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Malwina nikogo nie chcialam straszyc Tylko odwiedzilam pare stronek i ceny sa rozne.....I Rod ma racje ,ceny zaleza od sektora...

A cena ,ktora podalas jest excl. fee....wiec bedzie w efekcie koncowym wyzsza...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Szkoda ze mnie nie bedzie w tym czasieAle podobnych imprez bedzie jeszcze troszke wiec luzik A wam milej zabawy zycze
Zgłoś wpis
87 Postów
Malwina Jakóbczyk
(malwina85op)
Gaduła
Izek78 napisał:
Malwina nikogo nie chcialam straszyc Tylko odwiedzilam pare stronek i ceny sa rozne.....I Rod ma racje ,ceny zaleza od sektora...

A cena ,ktora podalas jest excl. fee....wiec bedzie w efekcie koncowym wyzsza...



zwracam honor
wybacz
Zgłoś wpis


Bliżej nas