Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

()
Początkujacy
ja tam wolałem kuzynkę napompować albo (prze)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja z kolei to z kuzynami chodziłam na polowania,podczas gdy inne dzieci bawiły sie klockami, my patroszyliśmy dzika...
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
fajnie sie "plywalo" w zborzu .... ale bardzo krzyczeli ze nie wolno!! Skakalo z liny na drzewie do stawku, w ktorym byly pijawki i kapac nam sie nie bylo tam wolno Jadlo zielone laskowe orzechy i zielony agrest... ludzie jak mysmy to przezyli w ogole .

dziecinstwo wroc!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Az dziw,ze zyjemy.... Bo obok zielonego agrestu,jadlo sie w ogole wszystko co nie nadawalo sie do jedzenia,bo bylo niedojrzale albo marchewke prosto wyciagnieta z ziemi...truskawki z piaskeiem zawssze smakowaly lepiej niz te juz umyte....lazac po lesie jadlo sie jakies jagody,o ktorych nikt nic nie wiedzial...nie byly to ani jezyny,ani maliny,ani czarne jagody...bo te wszyscy znalismy...ech....nogi pozdzierane ,rozbite nosy i ciagle szukanie nowych wrazen....A zakazane owoce najbardziej smakowaly
Aniu,masz racje...dziecinstwo wroc......
Zgłoś wpis
440 Postów
jacek piatek
(MNICH79)
Latający Holender
z dziecistwa najbardziej pamietam to jak wziolem kamien do reki i powiedzialem do radka l masz dziesiec sekund na ucieczke i on zaczal biec a ja zaczelem liczyc raz dwa trzy i rzucilem kamien z glowy radka nie byl co zbierac zapomnialem mu powiedziec ze ja nie umiem liczyc do dziesieciu pozniej musialem chodzic piwnicami bo ojciec radka l chcial mnie sprac kijem hyhyhyhyhy cale szczescie ze radka poszywali hyhyhyhyhy och te niewinne dzieciece zabawy wspominam je z leska w oku
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
masz racje Izek i sie zastanawiam ale chyba mysmy mieli takie pomysly bo nie mielismy tylu zabawek itd.
musielismy sami je sobie arganizowac. Dzis dzieciaki maja ich za duzo za duzo... i chyba to nie tak do konca dobrze, bo ogranicza to wlasna kreatywnosc
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
pokazalam corce co to CHINCZYK, podoba sie a jak oszukuje zeby wygrac .... i obraza sie kiedy przegra
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
zuch dziewczyna, słowiańska krew
Zgłoś wpis
220 Postów
ark .
(ark)
Doświadczony forumowicz
ja miałem pikpoka ,taki pingwin .potem ruskie samoloty ,niektórymi można było gwoździe wbijac.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
a kto pameta Czarna Wolge? ktora porywala nie tylko grzeczne dzieci, dopiero po latach , a dokladnie kilkanascie dni temu okazalo sie , ze to brat obecnego papieza, juz wtedy uskuteczniali swoj nikczemny proceder
Zgłoś wpis


Bliżej nas