Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zabawki z dziecinstwa - Holandia

1988 Postów

()
Latający Holender
Hey, robilam wczoraj porzadek na strychu. Powywalalam mnostwo pierdol, zostawilam jednak wszystkie zabawki dzieciakow.
Przypomnialam sobie swoje ulubione...
Mialam lalke Ewe, taki PRL-owski substytut Barbie. Byla od niej trzy razy wieksza, miala dlugie, blond wlosy i cycki (!).
Ale najchetniej bawilam sie zielonym citroenem. Blaszak, w obecnych czasach zabawa grozilaby smiercia lub kalectwem . Przezylam.
A w doroslym zyciu pracowalam m.in. w Automobilklubie i klubie zuzlowym. I do dzis jestem fanem sportow motorowych.

A Wasze zabawki? Z cielecych lat rzecz jasna, bo nie chodzi mi o te obecne, kupowane np. w sex-shop!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
moją ulubioną zabawką z dziecinstwa,była moja starsza kuzynka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja lubilam sie bawic lusterkiem i tak mi juz zostalo
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
doktor napisał:
moją ulubioną zabawką z dziecinstwa,była moja starsza kuzynka

A Blondynka:

ja lubilam sie bawic lusterkiem i tak mi juz zostalo

I tak Wam juz zostalo, Kochani!!!

Doktor pewnie dalej bawi sie w doktora (uj, ino nie z kuzynka, pane doktore!!!),

a Blondynka nadal sliczna dziewczynka!!!
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Mój tato kupował mi modele produkcji ZSRR jakies czołgi, amfibie i rakiety do składania i to miało silniki i jezdziło
No i obowiązkowo kolejka PIKO. i do tego drzewka , dworce , szlabany itd

do jazdy rower wigry 3 wcześniejszy model wigry 2 również (zabrałem siostrze bo za wolno jeżdziła)
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Riki Tiki - Triczki
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
wiciu napisał:
Mój tato kupował mi modele produkcji ZSRR jakies czołgi, amfibie i rakiety do składania i to miało silniki i jezdziło
No i obowiązkowo kolejka PIKO. i do tego drzewka , dworce , szlabany itd

do jazdy rower wigry 3 wcześniejszy model wigry 2 również (zabrałem siostrze bo za wolno jeżdziła)


Taaa, Wiciu, PIKO to byla zabawka Twojego taty
Ale ze siostrze rower zajumales - ach! Schandalig!

A Riki-Tiki tez pamietam! Cos mi wtedy paluszki posinialy
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Miała skakanke i hulahop a ja musiałem być ,,mobilny,, pierwszy nie wytrzymał toru przeszkód
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
to był czad !!! ruska gierka takie prawie psp


comodore 64 pierwszy komp
Zgłoś wpis


Bliżej nas